Editörler : Pangaea
«121314151617181920212223»

muhammedgcr
Aday Memur
20 Eylül 2017 11:41

Güvenlik şube bana imza kaldı demişti en geç haftaya pazartesi kurumda olur dedi. Sonra Kurumu aradım güvenlik soruşturmam geldi mi diye bilgilerimi aldı bakayım dedi sonra bilgi veremiyoruz dedi 10 kişi filan olduğunda toplu olarak tebligat yolluyoruz dedi.

brgllmrgl
Aday Memur
20 Eylül 2017 20:00

Bugün polisler geldi evimize. Başka birini arıyorlarmış gibi bana siz yeni mi taşındınız fln dedi yöneticiyi sordu yöneticiye de beni sormuş sonra birkaç komşuyada sorup gitmişler. Öyle garip bir soruşturmaydı. Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden, umarım bir an önce biter soruşturmamız. :)

kimyaGERGİN
Daire Başkanı
21 Eylül 2017 12:56

Polis hangi aşamada geliyor acaba? Benim ilçe emniyette işlemler bitmiş 21 ağustosta kuruma göndermişler.. Ama eve polis gelmedi hala??

brgllmrgl, 7 yıl önce

Bugün polisler geldi evimize. Başka birini arıyorlarmış gibi bana siz yeni mi taşındınız fln dedi yöneticiyi sordu yöneticiye de beni sormuş sonra birkaç komşuyada sorup gitmişler. Öyle garip bir soruşturmaydı. Herkese hayırlı uğurlu olsun şimdiden, umarım bir an önce biter soruşturmamız. :)

plasticknife
Aday Memur
21 Eylül 2017 13:08

Arkadaslar bu bilgileri kurumfan mi yoksa atandigimiz yerin emniyet mudurluklerinden mi ediniyoruz?

KulhancıYamagi
Aday Memur
21 Eylül 2017 13:13

Polis herkese gelmiyor. Hakikaten bu bilgileri kim veriyor size. Bana emniyet de bilgi vermiyor kurum da...

kimyaGERGİN, 7 yıl önce

Polis hangi aşamada geliyor acaba? Benim ilçe emniyette işlemler bitmiş 21 ağustosta kuruma göndermişler.. Ama eve polis gelmedi hala??

msntr
Aday Memur
21 Eylül 2017 13:19

ben mahalleli komşulardan öğrendim geldiklerini bir kaç eve girip bilgi alıp gitmişler genelde yanınızdaki karşınızdaki evlere geliyorlar varsa mahalle esnafı yada muhtar bunlara sorun gelen oldumu diye benim 1 ay önce sözleşmeli olarak yapılan soruşturmada da gelip mahalleliye sormuşlardı yine gelip sordular gelmiyeceklerini sanmıyorum gelseler bile sizin haberiniz yoktur

KulhancıYamagi, 7 yıl önce

Polis herkese gelmiyor. Hakikaten bu bilgileri kim veriyor size. Bana emniyet de bilgi vermiyor kurum da...

KulhancıYamagi
Aday Memur
21 Eylül 2017 13:24

Yok onu biliyorum. Diyorlar ya ayin 10unda belgelerim gonderilmis vs. emniyet kesinlikle bilgi veremeyiz diyor, kurum da onaylaninca cagirilirsiniz diyor. Yani bu tarihleri, evrak geldi-gitti muhabbetini kim soyluyor anlayamadim.

msntr, 7 yıl önce

ben mahalleli komşulardan öğrendim geldiklerini bir kaç eve girip bilgi alıp gitmişler genelde yanınızdaki karşınızdaki evlere geliyorlar varsa mahalle esnafı yada muhtar bunlara sorun gelen oldumu diye benim 1 ay önce sözleşmeli olarak yapılan soruşturmada da gelip mahalleliye sormuşlardı yine gelip sordular gelmiyeceklerini sanmıyorum gelseler bile sizin haberiniz yoktur

msntr
Aday Memur
21 Eylül 2017 13:28

bende öğrendim tanıdığım sivil polis bakıverdi evrakların gönderilmiş kurumuna dedi. ama ilgili birime telefonla değilde şahsen gidersen durumunu anlatırsan ve sadece gönderildimi diye sorarsan ( herkes olumlu mu oldu olumsuz mu diye soruyormuş ) ona cevap verirler.

KulhancıYamagi, 7 yıl önce

Yok onu biliyorum. Diyorlar ya ayin 10unda belgelerim gonderilmis vs. emniyet kesinlikle bilgi veremeyiz diyor, kurum da onaylaninca cagirilirsiniz diyor. Yani bu tarihleri, evrak geldi-gitti muhabbetini kim soyluyor anlayamadim.

brgllmrgl
Aday Memur
21 Eylül 2017 16:57

Bilemedim hangi aşamada olduğumu. Tek yaptığım şey evraklarımı teslim etmek oldu kurumdan yada emniyetten bir bilgi alamadım. Dün geldiler ve bundan sonraki süreçte ne olacak onuda bilmiyorum bekliyorum sadece :)

kimyaGERGİN
Daire Başkanı
21 Eylül 2017 17:45

Emniyete güvenlik şubeye gidip dosyam geldi mi diye soruyosunuz.. onlar da şu tarihte geldi işleminiz devam ediyor veya şu tarihte geldi şu tarihte de gönderdik dosyasınızi kurumunuza veya da henüz gelmedi diyorlar. Ama ki soruşturma olumlu mu olumsuz mu diye sorarsan söylemezler kesinlikle...

plasticknife, 7 yıl önce

Arkadaslar bu bilgileri kurumfan mi yoksa atandigimiz yerin emniyet mudurluklerinden mi ediniyoruz?

kimyaGERGİN
Daire Başkanı
21 Eylül 2017 17:47

Bu arada atandığimiz yerin değil ikametimizin olduğu yerin emniyet müdürlüğü işlemleri yürütür. Karıştırmayın bu ikisini...

kimyaGERGİN, 7 yıl önce

Emniyete güvenlik şubeye gidip dosyam geldi mi diye soruyosunuz.. onlar da şu tarihte geldi işleminiz devam ediyor veya şu tarihte geldi şu tarihte de gönderdik dosyasınızi kurumunuza veya da henüz gelmedi diyorlar. Ama ki soruşturma olumlu mu olumsuz mu diye sorarsan söylemezler kesinlikle...

atananiibfli
Aday Memur
22 Eylül 2017 03:45

emniyete gittim çoktan yapıldığını söylediler temmuzda ta. kurumu da yarın arayım bakalım.

ebayındırlı
Aday Memur
22 Eylül 2017 22:16

Bende bugün emniyetten bir tanıdık ile son durumu sordurdum.emniyet ayın 12.sinde evrakları Ankara'ya gönderdiklerini söylemiş.Durum böyle olunca Ankara'da SGK da çalışan tanıdık vasıtasıyla son durumu sordurdum.Ankara SGK emniyet haricinde daha başka güvenlik soruşturmalarının olduğunu söyleyip sürecin biraz daha sürebileceğinden bahsetmiş.

atananiibfli, 7 yıl önce

emniyete gittim çoktan yapıldığını söylediler temmuzda ta. kurumu da yarın arayım bakalım.

beytunal
Aday Memur
22 Eylül 2017 22:19

Emniyet haricinde daha baska guvenlik sorusturmalari ne oluyor ?

ebayındırlı, 7 yıl önce

Bende bugün emniyetten bir tanıdık ile son durumu sordurdum.emniyet ayın 12.sinde evrakları Ankara'ya gönderdiklerini söylemiş.Durum böyle olunca Ankara'da SGK da çalışan tanıdık vasıtasıyla son durumu sordurdum.Ankara SGK emniyet haricinde daha başka güvenlik soruşturmalarının olduğunu söyleyip sürecin biraz daha sürebileceğinden bahsetmiş.

Lejyon.87
Daire Başkanı
23 Eylül 2017 09:06

SGK denetmen yardımcılığı kadrosunun da bulunduğu güvenlik soruşturmalarını kastetmiş.

Çünkü biz de bekliyoruz güvenlik soruşturma sonucunu

ebayındırlı
Aday Memur
23 Eylül 2017 11:16

Neler olduğunu bende bilmiyorum ama.

Bize söylediği cümle şu..emniyet haricinde d e soruşturma yapıyoruz.o sadece birisi dendi.

beytunal, 7 yıl önce

Emniyet haricinde daha baska guvenlik sorusturmalari ne oluyor ?

beytunal
Aday Memur
23 Eylül 2017 14:55

peki ne kadar daha surecekmis ?

ebayındırlı, 7 yıl önce

Neler olduğunu bende bilmiyorum ama.

Bize söylediği cümle şu..emniyet haricinde d e soruşturma yapıyoruz.o sadece birisi dendi.

ebayındırlı
Aday Memur
23 Eylül 2017 18:40

Süre hakkında birşey söylemediler.bende eşim için bekliyorum tebligatı ama bir türlü sonuçlanmadı

beytunal, 7 yıl önce

peki ne kadar daha surecekmis ?

beytunal
Aday Memur
23 Eylül 2017 20:27

1 ay daha bekleriz gibi

ebayındırlı, 7 yıl önce

Süre hakkında birşey söylemediler.bende eşim için bekliyorum tebligatı ama bir türlü sonuçlanmadı

atananiibfli
Aday Memur
24 Eylül 2017 11:35

bana göre bekletmek adet olmuş. ondan bekletiyorlar :D

Toplam 579 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi