Editörler : supporters.
04 Kasım 2006 21:26

ASKERİ HAKİMLİK MÜLAKAT SORULARI

arkadaşlar 6-10 kasım arasında askeri hakimlik mülakat sınavı var, mülakata giren arkadaşlar mülakatla ilgili soruları buraya yazmanızı diliyorum.

zambak82
Aday Memur
06 Kasım 2006 14:56

ARKADAŞLAR O KADAR MERAK EDİYORUM Kİ MÜLAKATNASIL GEÇTİ, NELER SORULDU. MÜLAKAT ORTAMI NASIL? KAÇ KİŞİ VAR MÜLAKATTA? LÜTFEN SINAVA GİRENLER BUNU BENLE PAYLAŞSIN.CÜNKÜ GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOKMERAK EDİYORUM.BEN DAHA SONRA GİRCEM MÜLAKATAAMA COK KORKUYORUM..YAZILI SONUÇLARI SÖYLENDİMİ? KAÇ ALMAK LAZIMMIŞ ORTALAMADA..LÜTFEN BİLGİLENDİRİN MÜLAKATA GİREN ARKADAŞLAR BİZLERİ..

zambak82
Aday Memur
06 Kasım 2006 14:58

SINAV YERİ DİKİMEVİNDEKİ YER Mİ

zambak82
Aday Memur
06 Kasım 2006 15:00

KAÇ KİŞİ ALINACAKMIŞ, MÜLAKAT KURULUNDA KAÇ KOMUTAN VARDI..NE KADAR SÜREDE YAPILIYOR BİR KİŞİNİN MÜLAKATI

ally
Aday Memur
06 Kasım 2006 15:03

evet arkadaşlar,bilgileri paylaşalım lütfen.benim de 9 kasımda mülakat.mülakata girenler neler isteniyor, bir zahmet yazın.

fenerforever
Memur
06 Kasım 2006 16:54

50ye yakın arkadaş girdi...

hala kimse bişey yazmamış...

bekliyoruz arkadaşlar...

saklıpay
Aday Memur
06 Kasım 2006 16:57

yahu bari kaç dakika sürdü onu söleyin

y&g
Aday Memur
06 Kasım 2006 17:35

en azından ceza mı soruyorlar onu yazın

zambak82
Aday Memur
06 Kasım 2006 20:48

ya arkadaslar ya yok mu kimse ya bize bilgi verecek...

FiratEmre
Aday Memur
06 Kasım 2006 21:15

Mülakatta herkese başarılar diliyorum arkadaşlar.Hakeden kazansın...

zambak82
Aday Memur
07 Kasım 2006 08:35

7kasımda mulakata girecek olan arkadaşlar lütfen bize bilgi verirmisiniz..mülakata gelirken neler getireceğiz?

Pesmet
Aday Memur
07 Kasım 2006 15:59

Arkadasla mulakata girdim isim soyad okul bilgilerini soruolar,1 dakika bilemedin 1.5 dakika sürdü hemen hemen herkesin öyle sürmüş sanırım tamamen formalite sadece ilk 25 kişide 1 kişiyi cok uzun tutmuslar cezadan sordular dedi ama dediğim gibi diğer herkesi 1 dakika tuttular o kadar kısa surdu ki komisyonda kaç kişinin olduğunu rütbelerini bile hatırlamıyorum.

ally
Aday Memur
07 Kasım 2006 22:26

pesmet teşekkürler.

zambak82
Aday Memur
07 Kasım 2006 23:51

pesmet ilgin için tesekkür ederiz, insallah seniniçin bu sınav hayırla sonuçlanır arkadaşım..sagol ya bize kimse bilgi vermemişti sayende bilgilendik..

mlktplgl
Memur
08 Kasım 2006 08:31

arkadaşlar banada özgeçmiş sordular. bunun dışında avukatlık la ilgili özel hayatımla ilgili sorularda sordular bilgi sormadılar. yalnız bilgi sorulan arkadaşlar olduğunu duydum. cezadan. birinede avrupa birliği ile ilgli ne düşünüyon demişler

anonim
Kapalı
09 Kasım 2006 17:30

MÜLAKATA GİREN ARKADAŞLAR,EDİNDİĞİNİZ İZLENİM NEDİR,BEN GİRDİM HERKES ÇOK ÇOK 3-4 DAKİKA GİRİP ÇIKMIŞ.HERKESE Bİ KENDİNDEN BAHSET SORUSU SORULMUŞ.HUKUKTAN BİLGİ SORULMAMIŞ.NE DE İNKILAP TARİHİNDEN,ATATÜRKÇÜLÜKTEN.

lawylawy
Memur
09 Kasım 2006 19:05

herşeyi şaibe olan sınav mülakatıda farklı değildi

av.yalcin
Aday Memur
10 Kasım 2006 00:05

arkadaşlar ben de sınava girdim.Hukuk sorusu veya inkılap tarihi sormadılar, rahat olun. Ama sonuçlar konusunda hiçbir fikrim yok.3-4 dakikada ne anladılar bilmiyorum. Değerlendirme konusunda ölçü nedir?????

Kaç kişi alınacakmış bilgisi olan var mı?

mlktplgl
Memur
11 Kasım 2006 09:54

mülakata giren arkadaşlar, neden düşüncelerinizi burada paylaşmıyorsunuz. Hani nerdeyse yalvarıyordunuz, ne sordular, ne yaptılar diye, birşey yazılmadığından dalayı sitem ediyordunuz. Siz neden yazmıyorsunuz peki.....

anonim
Kapalı
11 Kasım 2006 12:52

SINAVA GİRENLER FARKINA VARMIŞTIR,

SÖZLEŞMELİ SUBAY OLARAK TABİP ALINIYOR YAZILIYI GEÇEN MÜLAKATA ÇAĞRILIYOR YAZILI PUANI AÇIKLANIYOR

MUVAZZAF SUBAY OLARAK HAKİM ALINIYOR MÜLAKATA HERKES ÇAĞIRILIYOR YAZILI PUANI AÇIKLANMIYOR.

MUVAZZAF AST SUBAY ALINIYOR YAZILIYI GEÇEN MÜLAKATA ÇAĞRILIYOR YAZILI PUANI AÇIKLANIYOR.

BU 3 TÜR STATÜNÜN SINAV USULLERİ NEDEN FARKLI TUTULUYOR?

Bİ BİLEN VARDA ANLATIRSA KOMPLE SEVİNECEĞİZ İNANIN

lawylawy
Memur
11 Kasım 2006 13:10

bende neye göre alacaklarını merak ediyorum

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi