Editörler : Pangaea
«165616571658165916601661166216631664166516661667»

veycell 72
Aday Memur
21 Temmuz 2014 16:03

2010 da kpss ye 7329 gıda mühendisi girmiş..2014 te kaç kişi girmiş belli değil..alım olmadıkça 20 bine ulaşır..ben bu sistemin...

aytan
Genel Müdür
21 Temmuz 2014 17:10

a....s......tmamladimmi

veycell 72
Aday Memur
21 Temmuz 2014 17:49

ağır tamamladın kardeşim..ama hakkın var..

sea-city2014
Genel Müdür
21 Temmuz 2014 18:21

http://www.memurlar.net/album/6244/

fsengun12
Aday Memur
21 Temmuz 2014 18:38

86,112 9818 benim

Foodback
Kapalı
22 Temmuz 2014 11:51

merhaba arkadaşlar, yeni bir atama dönemine girdik.hepinize başarılar diliyorum.birlik olmaya çalışalım.bu ülkede gıda işletmelerinin yeterince denetlenmediğini, bu işte yetkili personelin denetlemelerde yer almadığını üstüne basa basa anlatalım, facebook, twitter etkinlikleri yapalım.daha çok kişinin atanması için uğraşalım.tai bu arada mesletaşlarımızın önünü kesmeyelim.bunun en somut örneği olarak geçen dönem ben yaşadım. 2014 haziran alımında 88 puan ile hakkari şırnak dahil bütün doğuyu yazmama rağmen atanamadım.o 'herhangi bir yere yerleştirilemediniz' yazısını görünce benim ailemin tanıdıklarımın yüzünü tahmin edebiliyosunuzdur herhalde.Yeni arkadaşlara belirtelim tekrar tercih diye baş belası yüzünden atanamadım.meslektaşlarımızın bunu bize yapması daha da kötü.izmiri beğenmeyip antalayaya, ankaradan tekrar ankara içine tercih yapan ve buna benzer daha birçok yer değiştirmeye şahit olduk.sadece bu değil, atanıp göreve başlamayanlar mı dersiniz neler neler...Ben hayallerimi ertelediğim için onlara hakkımı helal etmiyorum kardeşim.benim puanım yüksek hakkımı tekrar kullanırım diye birşey yok.senin yüksek puan alarak hakkın benden daha önce atanmandır. bu sıkıntıları çektirdikleri için Allah onları bildiği gibi yapsın.ilahi adalet tecelli bulsun. Allah'a şükür güzel bi firmadan ortalamalardan iyi bi maaşla başlıcam. ama devlete atanmayı tercih ederdim. şükürler olsun yine de..

tuarekkk
Şef
22 Temmuz 2014 12:06

umarım bu yazıyı ordan oraya zıplayıp kul hakkına girenlerde okumuştur. yazıklar olsun böylelerine. kaç kişinin ekmeğiyle oynuyorlar.kardeşim çok kötü bir psikoloji yaşamışsındır, sende bilmezmiydin bu puanla atanıp sonra başka yerlere geçmeyi ama sen dürüstlüğünün kurbanı olmuşssun. böyle yapmayı düşünenler bu yazıyı okurlarda nelere sebep olduklarını görürler.

Foodback, 10 yıl önce

merhaba arkadaşlar, yeni bir atama dönemine girdik.hepinize başarılar diliyorum.birlik olmaya çalışalım.bu ülkede gıda işletmelerinin yeterince denetlenmediğini, bu işte yetkili personelin denetlemelerde yer almadığını üstüne basa basa anlatalım, facebook, twitter etkinlikleri yapalım.daha çok kişinin atanması için uğraşalım.tai bu arada mesletaşlarımızın önünü kesmeyelim.bunun en somut örneği olarak geçen dönem ben yaşadım. 2014 haziran alımında 88 puan ile hakkari şırnak dahil bütün doğuyu yazmama rağmen atanamadım.o 'herhangi bir yere yerleştirilemediniz' yazısını görünce benim ailemin tanıdıklarımın yüzünü tahmin edebiliyosunuzdur herhalde.Yeni arkadaşlara belirtelim tekrar tercih diye baş belası yüzünden atanamadım.meslektaşlarımızın bunu bize yapması daha da kötü.izmiri beğenmeyip antalayaya, ankaradan tekrar ankara içine tercih yapan ve buna benzer daha birçok yer değiştirmeye şahit olduk.sadece bu değil, atanıp göreve başlamayanlar mı dersiniz neler neler...Ben hayallerimi ertelediğim için onlara hakkımı helal etmiyorum kardeşim.benim puanım yüksek hakkımı tekrar kullanırım diye birşey yok.senin yüksek puan alarak hakkın benden daha önce atanmandır. bu sıkıntıları çektirdikleri için Allah onları bildiği gibi yapsın.ilahi adalet tecelli bulsun. Allah'a şükür güzel bi firmadan ortalamalardan iyi bi maaşla başlıcam. ama devlete atanmayı tercih ederdim. şükürler olsun yine de..

tsunami21
Aday Memur
22 Temmuz 2014 17:34

Maalesef hiç kimse okuyup da tekrar tercih yapmamazlık etmiyor. bunun için insanlara anlatmak yetmiyor.. kişinin vicdanına kalmış tamamen.

tuarekkk, 10 yıl önce

umarım bu yazıyı ordan oraya zıplayıp kul hakkına girenlerde okumuştur. yazıklar olsun böylelerine. kaç kişinin ekmeğiyle oynuyorlar.kardeşim çok kötü bir psikoloji yaşamışsındır, sende bilmezmiydin bu puanla atanıp sonra başka yerlere geçmeyi ama sen dürüstlüğünün kurbanı olmuşssun. böyle yapmayı düşünenler bu yazıyı okurlarda nelere sebep olduklarını görürler.

TR.SU
Memur
22 Temmuz 2014 23:10

HAKKARİDEN İZMİRE GİDENİ ANLARIMDA, İZMİRDEN ANKARAYA GİBİ ZEVKİ ŞAÇMALIKLAR ÇOK YANLIŞ.

BİRİ ZEVK PEŞİNDEYKEN BİRİ EKMEK PEŞİNDE.

TOP EDER ADAMI YARADAN, KİMSENİN EKMEGİNE BOŞ YERE TAŞ KOYMAYIN UMARIM 2014 DE YAŞANMAZ BUNLAR.

Foodback, 10 yıl önce

eragon_86
Memur
22 Temmuz 2014 23:58

gazetekamu.com/ne-hukumete-ne-bakanligadir-sozumuz-bakan-ekerin-asilsiz-verilerine-darbedir-sozumuz.

eragon_86
Memur
22 Temmuz 2014 23:59

#gthb10bin hastag twittera gelin

TR.SU
Memur
23 Temmuz 2014 13:03

BAKANLIK TOPLAMDA 1000 KİŞİ ALIR BUNUN

400VET, 300ZİRAAT, 150GIDA, 150SU ÜRN.

BUNDAN FAZLA BİR ALIM OLMASI BİZLERE BAĞLI TARGEL GİBİ SAĞLAM BİR PROJE LAZIM.

HEM DEVLET YARARINA HEM BİZİM YARARIMIZA OLACAK BİR PROJEYİ TABİKİ HÜKÜMET +OY İÇİN DESTEKLEYECEKTİR.

TR.SU
Memur
24 Temmuz 2014 00:11

EN HAREKETSİZ FORM BURASI HA

mosheuhaydar
Aday Memur
24 Temmuz 2014 00:17

10.000 mühendis ataması için imza www.change.org/tr/kampanyalar/sn-recep-tayyip-erdoğan-kpss-2014-

nhelis
Memur
24 Temmuz 2014 01:44

dostlar birlik olmalıyız imzalamaları unutmayalım bekleme sürecinde herkese sabır diliyorum

baris001
Aday Memur
24 Temmuz 2014 03:19

Bu tekrar tercih olayı kadar saçma bişey mi var ya bir puan bir kere kullanılmalı madem beğenmeyecen gittiğin yeri yazma . Bu kadar abuk subuk bişey olamaz

TR.SU
Memur
24 Temmuz 2014 04:05

evet devlet sözleşmeli olayımı komple kaldırmalı. umut tacirliği bu ucundan gösterip vermiolar.

benchmark
Memur
24 Temmuz 2014 12:29

Aramıza yeni kullanıcılar(çekirgeler) katılmış.Atıp tutuyorlar.Valla okudukça gülesim geliyor.

kpss752014
Aday Memur
25 Temmuz 2014 01:52

ARKADAŞLAR BEN TÜM VEKİLLERE ŞUNU GÖNDERİYORUM TEK TEK...

Konu: Gıda Mühendislerine İstihdam

http://www.youtube.com/watch?v=WMGKAOe-cr4

Sayın vekilim, bu videoda Sn. Mehdi EKER?in biz gıda mühendislerine vermiş olduğu sözler var. İlk 10bin e yaklaşık 600 kişi girmesine rağmen atanamıyoruz. Veterinerlik 65 ile kapatırken bizim bölüm 88,5 ile kapattı (2012 p3 ile). Bizim görevimizi veterinerler ve ziraat mühendisleri yapmaktadır. Biz sadece görevimizi yapmak ve verilen sözlerin yerine getirilmesini istiyoruz. Aksi halde yine derece yapan bizler açıkta kalacağız, 300-350 bin sıramla yapan veteriner ve ziraat mühendisleri bizim görevimizi yapmaları için devlete atanacak. Buna mani olmanızı arz ederim.

Birlik olmamız lazım. hakkımızı yedirtmemeliyiz.

arkadaşlar branş sıralaması sayfamızda bi arkadaşımız hazırlamış biz de vekillere mail atıoruz siz de katılırsanız memnun olurum

kpss752014
Aday Memur
25 Temmuz 2014 01:54

Toplam 39314 mesaj
«165616571658165916601661166216631664166516661667»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi