Editörler : crops35
13 Aralık 2016 19:59

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna Atananlar İsimler Ne Zaman Çkys'ye Düşecek, Güvenlik Soruşturması

Merhaba Arkadaşlar.Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna Atananlar İsimler Ne Zaman Çkys'ye Düşecek, Güvenlik Soruşturması ne zaman Sonuçlanacak. Bu başlık atında Toplanalım. Süreç Kısaca;

Ekpss 2016/1 ile Türkiye Kamu Hastaneleri kurumuna 24 ağustos tarihinde atandım. Tkhk İstenilen Belgeleri 5 Eylül Tarihinde internet sitesinde yayınladı. Birgün sonra yani 6 eylülde Kurumun istediği belgeleri teslim ettim. Kurum 23 eylüle kadar belge teslim süresi sundu.

Daha sonra aradan 30-40 gün geçtikten sonra bir kısım arkadaşımız atanarak isimleri Çkys'ye düştü. Ancak bir kısmımız Yeni Çıkan Kanun Hükmünde Kararnameya(khk) takılarak hakkımızda güvenlik soruşturması yapılmasına karar verildi. 9 Kasım tarihinde Tkhk sitesinde güvenlik Soruşturması belgelerini yayınladı. Bir gün sonra belgeyi doldurup kuruma teslim ettim. 17 Kasımda belge teslim tarihi sondu. Ayın 21'inde Güvenlik Soruşturması belgeleri Ankaraya gitti. Bu Tarihten itibaren beklemekteyiz. Aradan Toplam üçbuçuk ay geçti. Daha ne kadar bekleyeceğiz. Bu başlık altında toplanalım.

Soscaladay
Aday Memur
14 Aralık 2016 18:51

Bana 5 aralıkta geri döndüler ve güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu bize günderdediler. Ben de 6 aralıkta günderdim. Başbakanlığı aradım daha 2 ya da 3 ay daha bekleme olasılığınız var dediler. Kardeşim böyle olacağını bilseydim ücretli öğretmenkiğe başvururdum. Nedir bu çektiğimiz ya.

yasinibili
Aday Memur
23 Aralık 2016 19:14

düşen oldumu arkadaslar?

mustafamemur23
Aday Memur
25 Aralık 2016 16:21

Arkadaşlar 24 Ağustosta Türkiye Kamu Hastaneleri kurumuna Ekpss ile atandım. 4 Aydır bekliyoruz. Güvenlik Soruşturması ne zaman sonuçlanır. Ne zaman atanırız. Tahmini daha ne kadar bekleyeceğiz. Ankarayı arayan haber alan varmı.

mustafamemur23
Aday Memur
29 Aralık 2016 20:56

Güvenlik Soruşturmasının Yakında yani Ocak ayında biteceği ile ilgili bir duyum aldım.

mustafamemur23
Aday Memur
29 Aralık 2016 20:58

Zaten ak parti bursa milletvekili Bennur Karaburun açıklama yapmıştı. Ekpss 2016 ile atananların Güvenlik Tahkikatı devam etmektedir. Yakında nihayete erdirilecektir Diye.

yasinibili
Aday Memur
29 Aralık 2016 22:52

evet ocagın sonuna denk gelır subatta baslarız galıba

38smyldrm
Kapalı
05 Ocak 2017 15:16

yakında... bu yakındanın bir karşılığı olmalı değil mi.. ama yok... güvenlik soruşturmalarının

tamamlanması için daha kaç ay geçmesi lazım.. Başka bir gezegenden gelmedik başka bir

ülkeden de gelmedik. Ve atandığımızın kurumun yetkililerinin de; çıkıp bir açıklama

yapmaları gerekmez mi..Sonu gelmeyen bir bekleyişin bizlere nasıl bir acı verdiğini anlamaları çok mu zor.. Her gün TKHK' nin resmi sitesini takip ediyoruz. Her gün ÇKYS ye

ismimizin düşüp düşmediğini kontrol ediyoruz. Acaba bir bilgilendirme yazılmış mı bizlerle ilgili

diye.. Ama yok.. Birilerinden rica ediyoruz bir yardımcı olun diye. Ama hiç kimse bir şey bilmiyor. Peki bilen hiç mi kimse yok... Ya da en azından şu anda bu yürütülen güvenlik soruşturmaları

hangi seviyede... Bitmiş mi, bitecek mi, ya da hiç başlamamış.mı..Ne kadar zorlaştırıldı böyle ya. Peki ya başlatılanlar. . ooof offff.. bu nasıl bir stres ya. Engellisin ayrı bir dert. işin yürümüyor

ayrı dert...

Soscaladay
Aday Memur
09 Ocak 2017 18:09

Hala bir bilgi yok mu? Şubatı mı bekleyecez? Martta yeniden tercih var, biz hala yerleşemedik. Bu ne biçim iş! Resmen alay etseler ancak bu kadar olur!

mfc27
Aday Memur
11 Ocak 2017 00:59

Arkadaş lar benim görevden ayrılma yazım geldi şuanki bulunduğunuz kurumun atama bölümünğ sürekli arayın

Soscaladay
Aday Memur
24 Ocak 2017 12:37

Hala ismim çkys'ye düşmedi. Atanan kimse var mı?

m23oglu
Memur
27 Ocak 2017 15:28

https://sbu2.saglik.gov.tr/zimmetdurumu/

Arkadaşlar buradan bilgilerinizi girin eğer adınız çıkarsa atamanız yapılmış demektir.

Selametle

rtfbio
Aday Memur
22 Şubat 2017 23:02

daha da isimler zimmete düşmedi halen bekliyoruz.sesimizi duyan yok ne yazık ki

tedas19800
Daire Başkanı
24 Şubat 2017 13:32

kamu hastaneleri ile görüşüldüğünde isimlerin mart ve nisan aralığında düşeceğini bildirmişlerdir. aslında ağustos 2016 dan bu yana bekleyen çok sayıda kişi bu konuda beklemektedir.sendikalarında bu manada ciddi bir desteği söz konusudur.güvenlik soruşturması olmasa idi diyerek düşünsek bile 2 aydan önce başlayamazdınız.

esra.1994
Memur
24 Şubat 2017 20:37

arkadaşlar merhaba bizde mayıs 2016 dan beri bekliyoruz sağlık bakanlığı siz ekpss mi başlamadınız mı hala kamu hastanelerin e? ek pss olrak diğer kurumlara atananlar ne durumda

rtfbio
Aday Memur
24 Şubat 2017 21:31

bugün sisteme düşenler oldu ama halen benim düşmedi. nasıl yapıyorlar bunu anlamak zor.7 ay oldu bekliyoruz

Soscaladay
Aday Memur
25 Şubat 2017 22:48

7 aydır diyorlar yavaş yavaş düşer diye. Bizi lafla yemliyorlar. Bir yetkili çıkıp açkılama yapmadı

esra.1994
Memur
26 Şubat 2017 01:24

nasıl yani parç.a parça düşmek düştünüz mü düşmediniz mi zimmete?

Soscaladay
Aday Memur
26 Şubat 2017 10:18

Benim ki düşmedi haka

esra.1994
Memur
26 Şubat 2017 19:55

yani zimmete düşenlerde var mı aranızda ?

Soscaladay, 7 yıl önce

Benim ki düşmedi haka

rtfbio
Aday Memur
26 Şubat 2017 23:26

evet zimmete düşmedik daha.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi