Editörler : oto-danisman-expert
13 Ağustos 2010 18:28

Ford yeni fiesta hakkında düşünceleriniz?...

kullanan var mı?

13 Ağustos 2010 20:12

arkadaşım 30000 üzerinde para sayacaksın. gidip bu kadar parayı neden B segmenti kibrit kutusu kadar arabaya veresin ki ? bu paraya focus,honda civic,astra alabilirsin.

yecoshkunsu
Yasaklı
13 Ağustos 2010 20:35

cok güzel araba bence

fiyatinin pahali olmasinin sebebi ise yeni model ve cok tutuldu

getz'im var ama fiesta'ya da hastayım :D

edikan
Aday Memur
13 Ağustos 2010 21:03

kibrit kutusu kadar olabilir ama aracın dizeli yakıtı çok iyi broşürüne göre ayrıca çok iyi bi tasarım olmuş sıfır araç alacaklar düşünebilir o parayla dediğin markalar anca ikinci eli olur o markaların sıfırları 40 milyara çıkıyo

13 Ağustos 2010 21:13

http://www.ford.com.tr/fiyat/

arkadaşım bak yukarda titanyum bir fiesta 39 kayme. sence bu paraya astra ya da focus alınamaz mı ? dilersen orta donanım sıfır focus ve astra dilersen full donanım 1-2 yaşında sıfır gibi astra,focus alabilirsin. fiesta çok dar bagajı da ufak. tabi karar senin. şahsen sıfır fiesta parasına asla fiesta almam.

edikan
Aday Memur
13 Ağustos 2010 22:19

30 kaymeye :)) yeni sıfır gibi focus ya da astra olursa alınır tabi fiestaya tercih edilir

13 Ağustos 2010 22:54

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-fabrikadan-ciktigi-gibi-29718261/detay

demek ki varmış )))sen hele araştır daha ne cillop gibi arabalar var.

uye1330781
Genel Müdür
14 Ağustos 2010 02:23

cillop gibi olduğunu iddia ettiğin focus daha 13 bin km de.. Ve üzerinde 800 km gidilmiş sıfır lastik var..Benim bildiğim lastik ortalama 30 bin km gider..neden değiştirmiş acaba..

14 Ağustos 2010 11:17

yav arabayla ya da sahibiyle uzaktan yakından alamak yok çıkarım yok satarsam komisyon da almıyorum :) aklınıza başka şeyler gelmesin. :)

adama al sana sıfır gibi focus demek istedim sadece. bu arabayla fiesta arasında dağlar kadar fark var. 13bin km nedir ki? gören de arabanın motorunu yaşlı zanneder:) adam iddialı yazmış tabi servise gene gösterilir. lastik konusuna sana şöyle diyeyim. inan sıfır lastik aldım üç kere patladı. lastik yama yemekten ben para vermekten usandım. kimbilir belki biri takmıştır bıçağı caarrt kullanılamaz hale sokmuştur olamaz mı ? çiziksiz bile diyor hesap etmek lazım. demek ki lastik başına büyük bir şey gelmedi.

neyse arkadaşa sadece fikir vermek istemiştim umarım gönlünce bir araba alır.

cmylmzzz
Şef
14 Ağustos 2010 12:15

2005 model ghia focus(2) um var ve dehşet çzellikli bir araba.90000 i devirmek üzere hala aşığım arabama.30000 tl verip de gidip sıfır focus alacağıma sahibinden de 2009 model 20000 de çiziksiz 31000 e focus titanium var onu alırım kaliteyi doruklarda yaşarım.yine de tavsiye ama elime 6000 tl geçince yapacağım şey gerçekten bu.dizel fiesta kullandım 68 liğini resmen traktör o hiç yakmasa bile bi cazibesi yok ne gider yolda ne de adama uzun yolda rahatlık verir.bence konfora biraz önem verin arkadaşlar.yine de takdir sizin

edikan
Aday Memur
14 Ağustos 2010 14:23

cemyılmaz arkadaşım dehşet özellikli bi araba demişsin o özellikleri sayabilir misin esp var mı mesela?

cmylmzzz
Şef
14 Ağustos 2010 22:57

bi esp ile olacaksa o yok o zaman berbat bi araba bu.ben efendi bi insana yakışır şekilde tavsiyede bulunmak istedim.para sizin seçim sizin beni ilgilendirmez.başlık açmışsınız yardımcı olabileceksem yazayım dedim.ghia donanımı ise sıradan bi broadway den farkı hız sabitleyicinin,far sensörünün,park sensörünün,yağmur sensörünün,elektrikli sürücü koltuğunun,dijital klimanın,sony ses sisteminin,ön -arka kol dayamasının,16" alaşımlı jantlarının,kumandadan 4 cam açıp kapatabilme özelliğinin,xenon farlarının olması.yani broadway le birebir aynı.bir de 115 hp hoş onun da bi kıymeti yok ama.siz gidin fiesta alın ideal araç o.

risalod
Aday Memur
15 Ağustos 2010 00:03

Kardeş ben 2010 model ford fiesta titanium x paketi aldım,araç bordo kırmızı diye geçiyor,1.4 motor 105 beygir mükemmel bir araç gerçekten.Abimde 2010 model honda civic 1,6 elegans var.Benim araçtaki konfor honda da yok,ve artısı da çok hondadan.Eğer geniş bir aile değilseniz ve de yaşınız 45 üstü değilse kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle aracın döş kısmını mükemmel tasarlamışlar,ses sitemi mükemmel.Asfaltı ağlatacak bir araç.Benim araç benzinli ve yakıtı çok az yiyor. 30 nisan da 30 milyara aldım..Fordun 50.yılına özel indirimden de faydalandım.

last şans
Aday Memur
15 Ağustos 2010 00:41

bkz.2009 nisan .mayıs aylarında yok satan müşterilerin sahip olmak için satış temsilcilerine rüşvet teklif ettikleri araba.ötv indirimiyle sahip olunmak isteyipte stokların bittiği anlaşılınca grande punto satışlarını patlatmıştır kendileri......

as_leon
Başbakan Müsteşarı
15 Ağustos 2010 00:41

risalod ... arakadaşım görüşlerine aynen katılıyorum bende aldım çok memnunum

turbo_musty
Aday Memur
15 Ağustos 2010 04:54

fiestanın bide hunday getsin peşine kolay kolay yetişilmiyo 0-140 km aralığında :D tabi bmw yada lamborghini ile değil :D

hasanustun
Memur
15 Ağustos 2010 05:33

aracın fıyakasına yakısıklıgına dıyecek soz bulamam kesınlıkle.ama fıyat konfor paralelınde bakacak olursam o fıyata suanda astra 3 klasık adıyla anılan 1.3 dızel astra alırım.araba konfor paketıyle beraber sanırım 38 lıra. konfor paketını eklettıgınızde de araba full oluyor zaten.1.3 dızel astra motoru zayıf gelır dıyenlere de sunu soyleyeyım.ızmır sabuncubelınde benzınlı megane 2 arkamdan plakamı cok okudu.karar sızın fıesta yakısıklı, astra hem yakısıklı hem daha konforlu

Maervae
Şef
15 Ağustos 2010 06:33

Ben de memnunum:)

The Godfather .
Şube Müdürü
15 Ağustos 2010 09:36

yaklaşık 2 aydır ikinci el 2005 2006 model golflere bakıyordum. her test ettiğim araçta bi sorun çıkıyordu. döşemesi eskimiş kapı kolları soyulmuş tuşlar silinmiş sağı solu çizilmiş... muhteşem bir araba bence golf ama 5-6 yaşında olunca insan o kadar parayı 2. ele vermek istemiyo. 5 yıl da ben kullansam zamanla dökülebilir. ben de yeni fiestalara baktım 2011 modeli bordo rengini beğendim. c segmenti gibi özellikleri de var.(çelik jant, hız sabitleyicisi, kararan aynalar...) sanırım bu aracı alacağım.

ünigs 1.2
Yasaklı
15 Ağustos 2010 10:06

boya dökülme sorunu yaşayan araba bu değil mi ?

gidip sıfır araba alıyorsun sonra boya dökülüyor..

ilginç gerçekten

ama yakışıklı araba gerçekten.

leoxbjk
Aday Memur
15 Ağustos 2010 11:13

arabanın içi çok küçük 4 kişilik sürekli uzun seyehatler için hiç uygun değil benim bu araba içinde ruhum sıkıldı.

Toplam 77 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi