Editörler : E.Kayı Han

Koçakere
Yasaklı
12 Eylül 2017 19:01

Dalga geçme kardeşim ben neyin derdindeyim sen neyin

Chedjou21, 7 yıl önce

kardeş bence mübaşir olmadan koy çünkü sen artık fenomen oldun ,bakarsın biri sende bi cevher,ışık görür alır yürürsün sonra mübaşirliğe de gerek kalmaz :)

kaptanamerika
Aday Memur
13 Eylül 2017 00:15

Ya yemin ederim haykırdım abi siz napıyorsunuz ajjııakskfkfkdkskkskskdkkfofkdkdkdksksjxnkdjeudjskskdıdoxlsjdjskrodjcjsloeofkfjskdkfjjfkxkeırjdjdkufjcjdowoejdjdkfıcjjdkskd

kaptanamerika
Aday Memur
13 Eylül 2017 00:21

Koçakerenin hesabını bilen varsa yazsın tanımak istiyorum bu yiğidi valla

bodysuha
Şube Müdürü
13 Eylül 2017 00:39

Ben katip ve mübaşir sayfasını kardeşimde bu sınavlara hazirlandigi için takip ediyorum, koca kere nikli vatandasin ayni şeyi sordugunu yazdığını bende fark ettim, inşallah Yüce Allah in izniyle demektir,aslında her o soruyu sorduğunda dua etmiş oluyor,her insan ayni şekilde üslupta ayni dünya görüşünde olmak zorunda değildir, asıl olan saygı duymak hoş görmektir, burda herkes sonuçta memur adayı memur olmak için uğraşıyor bilgi alışverişinde bulunuyor, kişilerin üslubunu küçümsemek hem manevi olarak etik değildir hemde hemde bir memur vakarina yakismaz

DCE46
Kapalı
13 Eylül 2017 09:00

İstanbul adliyesindeki mübaşirlik alımı sıralamasındaki 82.41 puanlı arkadaşın ismini öğrenmek için alım ilanını özenle takip edeceğim. :)

Erada
Daire Başkanı
13 Eylül 2017 09:59

yok yani bu çocuğun sünnetinde olduda bitti maşallah mübaşir olur inşallah falanmı dendi bilmiyorumki:)

vallahi bezdirdi herkesi yani heryerde inşallah maşallah olurmu inşallah gelirmi maşallah hadi inşallah gibi şeyler görüyorum:)

Allah ıslah etsin ne diyim

levent822
Aday Memur
13 Eylül 2017 18:28

ulan yok böyle bir trollük ya senin adına başlık bile açmışlar

nasıl bir trollsen beslendikçe güçleniyor güçlendikçe besleniyorsun

Koçakere, 7 yıl önce

Dalga geçme kardeşim ben neyin derdindeyim sen neyin

Nursee12
Memur
13 Eylül 2017 18:53

Umarim mülakat listesine girersin bende istanbul da başvuru yaptım 87 puan ile bu arkadaşı cidden merak ettim :Dddd

kaptanamerika
Aday Memur
13 Eylül 2017 19:18

Ya İnanın atansa o kadar sevinirim ki umarım olur bu sefer

Koçakere
Yasaklı
13 Eylül 2017 19:54

İnşallah hepimiz atanırız kardeşim

kaptanamerika, 7 yıl önce

Ya İnanın atansa o kadar sevinirim ki umarım olur bu sefer

13 Eylül 2017 22:16

olamaz ise bu adalet bakanlığı için büyük bir kayıp olur.

desing
Aday Memur
13 Eylül 2017 23:45

Sevgili arkadaşlar başta kocagere Muhammed Kardeşim sıralamaya girmek sadece sınav harcını yatırıp sınava girmek gibi bişi

Mülakat diye bişi var bu başlı başına nobel ödülü almak gibi bişi

Hadi sıralamaya girdin mulakatı geçtin daha güvenlik soruşturması varki 6 7 ay surer

Yani kocagere kardeş heyecana gelme kazansan bile işe ancak 2018 agustosunda başlarsın

O yüzden sakin ol ne kendini ne insanları heyecana getir inş

Bak ben 85 puanla 4 mülakatta elendin ve emin ol soruların 6 5 i ni yada 5 te 4 dünü

Bildim ama olmuyor çünkü bizim başaramayıpta kazananların başarabildiği bisiler var demekki

Ama bir baktimki yedekten çağrıldım şimdi evrak verdim bekliyorum

O yüzden sakin sakin

Koçakere
Yasaklı
14 Eylül 2017 08:19

Tek olalım da inşallah beklemeye razıyım 1 yıl bekleyim inşallah inşallah hepimiz atanırız

desing, 7 yıl önce

Sevgili arkadaşlar başta kocagere Muhammed Kardeşim sıralamaya girmek sadece sınav harcını yatırıp sınava girmek gibi bişi

Mülakat diye bişi var bu başlı başına nobel ödülü almak gibi bişi

Hadi sıralamaya girdin mulakatı geçtin daha güvenlik soruşturması varki 6 7 ay surer

Yani kocagere kardeş heyecana gelme kazansan bile işe ancak 2018 agustosunda başlarsın

O yüzden sakin ol ne kendini ne insanları heyecana getir inş

Bak ben 85 puanla 4 mülakatta elendin ve emin ol soruların 6 5 i ni yada 5 te 4 dünü

Bildim ama olmuyor çünkü bizim başaramayıpta kazananların başarabildiği bisiler var demekki

Ama bir baktimki yedekten çağrıldım şimdi evrak verdim bekliyorum

O yüzden sakin sakin

kaptanamerika
Aday Memur
14 Eylül 2017 14:10

Açıklanınca yaz koçkale

15 Eylül 2017 14:31

1,2 gündür 82,41 den mahrumuz ters giden bir şeyler mi var?

levent822
Aday Memur
15 Eylül 2017 18:22

Özledim beraber güldüğümüz anları özledim, 82,41 deyişini özledim, ondan mesaj gelmesinin mutluluğunu özledim, onu düşünmeyi özledim, inşallah gelirmi deyişini özledim, eskiye dönmek istiyorum artık ısrarla aynı şeyleri tekrarlamasını özledim, hiçbirşey yokmuş gibi çıktım ve hiçbişey yokmuş gibi gezdim çok özledim be

desing
Aday Memur
15 Eylül 2017 18:25

Kocagere bir zahmet face adresinin linkini at seni emin ol herkes merak ediyor :)

15 Eylül 2017 18:38

istanbul mübaşir 82 üstü kapatınca morali bozulmuştur.

kaptanamerika
Aday Memur
15 Eylül 2017 21:11

Noldu sonuçlar açıklandı mı ?? Umarım girmiştir sıralamaya

Meuriaa
Şef
15 Eylül 2017 22:55

Lan bu kocakere hala yaşıyormu ? 10 ay önce aynı yere başvurmuştuk.İsmi enesti sanırım.Durmadan şu puanla şura gelir mi falan diyordu :D

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi