Editörler : swat3410
«117118119120121122123124125126127128»

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 18:40

En azından açıktayken emniyetten vefat mesajları geliyordu. Bu mesajlar unutulmadığımızı hatırlatıyordu. Şimdi oda yok....

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 18:46

Yeni eve taşındık. Eşim polis kıyafetlerini bir torbaya doldurup yangın merdivenine koydu.

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 18:47

Allahım bizlere sabır ver. Bu duruma dayanma gücü ver ne olur. Amin.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
23 Eylül 2017 18:56

Butun kiyafetler anilarda kaldi. Kizim buyuyunce babasinin isiyle gurur duyacakti. Vatana hizmet ediyor cani pahasina diye. Ben kizima anne bana demeyi ogrettikten sonra bayrak turkiye demeyi ogrettim. Simdi vatan nedir bilmeyenler bizi vatan haini ilan ediyor. Dinmiyor icimin acisi. Esim polis fotograflarini parcaliyor benimse icim parcalaniyor...

Karacahmet
Aday Memur
23 Eylül 2017 19:16

Aciktayken de günler zordu ihraç olunca daha da zorlaştı. Her gün rabbime bizlere dayanma gücü ver diye dua ediyorum. İsportaciliga başladım vallahi teröristten korkmadim zabıtadan korktuğum kadar. Her gecenin bir sabahı var ama bugünler geçmiyor gerçekten Allah im hepimize sabır versin dayanma gücü versin

BENDENIZ34
Aday Memur
23 Eylül 2017 19:32

Bizi bu durumlara düşürenleri ALLAH bin beter etsin inşallah.hergün bu duayı ediyorum.Ne cektigimizi bir biz bir Allah biliyor.rabbim hayırlısını versin

23 Eylül 2017 20:10

Hayırlı akşamlar kader arkadaşlarım...

Mazlumun ahını alan iflah olmaz. Sabah sekizde geldim işe hala işdeyim. Allah kimseye muhtaç etmesin. Adınız gibi emin olun ki Allah ömür verirse geri dönecez işimize... sadece ağır bir imtihan bizimkisi... ne insanlara olan sevgim kaldı ne de güvenim... bir imza ile işimizden ettiler bizleri.. daha suçumuz ney vallahi bilmiyom...

Canımız sağolsun... sizleri böyle üzgün görünce ben de üzülüyom. Moral vereyim diyom amma nasıl moral verebilirim ki... bazısı iş bulamıyo, bazısının aile düzeni bozuldu. Bazıları hapse giriyo... ayrı ayrı dünyalar bizimkisi... neyse sıkmayın siz yine de canınızı... Allaha emanet olun... Allah büyük... ben onu vekil ettim... hesabı o soracak... hayırlı akşamlar....

23 Eylül 2017 20:16

Eşim belki birgün unutacak da

ahhhh şu devriye arabaları olmasa...

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 20:16

Hoşgeldin göksunlu

Göksunlu4656, 7 yıl önce

Hayırlı akşamlar kader arkadaşlarım...

Mazlumun ahını alan iflah olmaz. Sabah sekizde geldim işe hala işdeyim. Allah kimseye muhtaç etmesin. Adınız gibi emin olun ki Allah ömür verirse geri dönecez işimize... sadece ağır bir imtihan bizimkisi... ne insanlara olan sevgim kaldı ne de güvenim... bir imza ile işimizden ettiler bizleri.. daha suçumuz ney vallahi bilmiyom...

Canımız sağolsun... sizleri böyle üzgün görünce ben de üzülüyom. Moral vereyim diyom amma nasıl moral verebilirim ki... bazısı iş bulamıyo, bazısının aile düzeni bozuldu. Bazıları hapse giriyo... ayrı ayrı dünyalar bizimkisi... neyse sıkmayın siz yine de canınızı... Allaha emanet olun... Allah büyük... ben onu vekil ettim... hesabı o soracak... hayırlı akşamlar....

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 20:21

Eşimden dolayı şehirdeyim. Yoksa bu şehirde 1 gün bile durmam. Çeker giderim köyüme.

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 20:30

İmamı Azam ve bal yiyen çocuk

Bir gün büyük imam imamı Azam''ra' babası bir çocuk getirir ve çocuğunun çok bal yediği için her tarafının yara içersinde kaldığını, şifanın ALLAH''cc' dan olduğunu, çocuğunu okumasını rica eder.

İmamı Azam''ra'' çocuğun babasına dönerek, 4o gün sonra gelmelerini ister.Baba çaresiz geriye döner ve tam 40 gün sonra büyük imama gelir.

Ebu hanife, büyük imam çocuğa dönerek, başını okşar ve der ki:''Bir daha bal yeme evlatım'' der, çocuk ta olur amca yemem der.

Çocuğun babası şaşkın, imamı Azam ebu hanefiye:''4o gün evvel bu dediklerini deseydin ya'' der.

Ebu hanife hazretleri bunun üzerine:''40 gün evvel ben bal yemiştim, eğer o gün deseydim sözümü dinlemez bal yemeye devam ederdi,ben tam 40 gün bal yemedim bi iznillah çocuğun bir daha bal yemeyecek ve vucutundaki yaralar kapanacak''der.

Gerçekten de çocuk bir daha bal yemez ve yaraları kapanır.

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 20:34

Bizi ihraç edenler acaba imam-ı azamın bir konu hakkındaki hassasiyetinin binde birini taşıyorlar mı acaba. Taşısalar herhalde bu durumda olmazdık.

Bahadır46, 7 yıl önce

İmamı Azam ve bal yiyen çocuk

Bir gün büyük imam imamı Azam''ra' babası bir çocuk getirir ve çocuğunun çok bal yediği için her tarafının yara içersinde kaldığını, şifanın ALLAH''cc' dan olduğunu, çocuğunu okumasını rica eder.

İmamı Azam''ra'' çocuğun babasına dönerek, 4o gün sonra gelmelerini ister.Baba çaresiz geriye döner ve tam 40 gün sonra büyük imama gelir.

Ebu hanife, büyük imam çocuğa dönerek, başını okşar ve der ki:''Bir daha bal yeme evlatım'' der, çocuk ta olur amca yemem der.

Çocuğun babası şaşkın, imamı Azam ebu hanefiye:''4o gün evvel bu dediklerini deseydin ya'' der.

Ebu hanife hazretleri bunun üzerine:''40 gün evvel ben bal yemiştim, eğer o gün deseydim sözümü dinlemez bal yemeye devam ederdi,ben tam 40 gün bal yemedim bi iznillah çocuğun bir daha bal yemeyecek ve vucutundaki yaralar kapanacak''der.

Gerçekten de çocuk bir daha bal yemez ve yaraları kapanır.

Yenidenumit
Aday Memur
23 Eylül 2017 20:35

Herkeze hayırlı akşamlar Allah dualarınızın hepsini kabul etsin bende iş bulamıyorum ben niye bu durumdayım diye sürekli içimden bu ses yükseliyor herkes işinde gücünde sığınmacı insanlar bile belirli miktar para ve sağlık hizmeti almakta biz ne yaptık arkadaş kendi vatanımızda garip kaldık yaşadığım çok ağır geliyor.Rızkımla oynayan kimlerse Allaha havale ediyorum.

Demetli
Memur
23 Eylül 2017 21:14

14 temmuz ihraç.ostim torna tezgahından selamlar devrelerim.alışkanlık bi bakayım dedim foruma.Rabbim adaletini tez zamanda tecelli etsin inşallah.

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 21:32

Sanada selam olsun devre.

Demetli, 7 yıl önce

14 temmuz ihraç.ostim torna tezgahından selamlar devrelerim.alışkanlık bi bakayım dedim foruma.Rabbim adaletini tez zamanda tecelli etsin inşallah.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
23 Eylül 2017 21:32

Az once aciktaki arkadaslarin sayfalarini okudum da ne desem bilemedim ki arayanimiz soranimiz yok hakkimizda dava yok somut delil olmadan ihrac olunmaz diyorlar gariplerim. Hangi dunyada yaşıyorlar acaba cok merak ediyorum. Bizi hergun arayip soruyorlardi zaten ifade icin bi aciga alindik bi de ihrac listesinde 1 yil sonra adimizi gorduk. Adamlar bizi mal bildirimi icin bile aramadilar kendimiz gonderdik. Valla kardesler ben hic birseye anlam veremiyorum. Biz hic birsey yokken ihrac olduk bank asyada ev Kredisi olandarbe gunune kadar bunu odeyen ayrica bunun yaninda yine bankasya da besi olan adam gorevine dondu . Bu islerde mantik aramayin. Torpilin varsa hher sekilde donersin yoksa kimse acimaz sucun varmi yok mu diye bakmaz bunu cok aci bir tecrubeyle ogrenmis olduk.

mehmetemir2012
Şube Müdürü
23 Eylül 2017 21:35

Sen seni ihrac edenlere methiyeler duzuyordun ne oldu oy vermissin vermeye de devam edecegim diyordun ne oldu tutarli ol kimseye yaglama yikama yapma kendin ol

Bahadır46, 7 yıl önce

Bizi ihraç edenler acaba imam-ı azamın bir konu hakkındaki hassasiyetinin binde birini taşıyorlar mı acaba. Taşısalar herhalde bu durumda olmazdık.

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 22:13

Yıkama yağlama yapanı da......yaptı diyeni de......

mehmetemir2012, 7 yıl önce

Sen seni ihrac edenlere methiyeler duzuyordun ne oldu oy vermissin vermeye de devam edecegim diyordun ne oldu tutarli ol kimseye yaglama yikama yapma kendin ol

Bahadır46
Genel Müdür
23 Eylül 2017 22:18

Sen belamısın ya. İnsan eleştirir ama hakaret edemez.

Ex mete
Şube Müdürü
23 Eylül 2017 23:07

Devrem yokmu oralarda bi iş, bakınır olursan benim için çok duacın oluruz ailecek,, vasıfsızım b ehliyet var.

Yardımcı olmak istersen de istemesen de Allah işini ras getirsin..

Demetli, 7 yıl önce

Toplam 9449 mesaj
«117118119120121122123124125126127128»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi