Editörler : E.Kayı Han
«124125126127128129130131132133134135»

memur1818
Kapalı
18 Eylül 2017 17:03

Adsl den girenin android veya telefonun imei vs belli olmuyormu?

horoz2048, 7 yıl önce

Ben de WiFi mağduruyum. Karşı komşuma şifre verdim o adi de gitmiş o programı kullanmış. 18 temmuz açık 1 Eylül ihraç. 1 yıl yattım. İd nosu, grubundakiler, log kayıtları hepsi geldi. Hatta benim yıllardır kullandığım tel iPhone. Bütün girişler android görünüyor. Yani masum olduğum anlaşıldı. Fakat bundan sonrası ne olacak???

horoz2048
Memur
18 Eylül 2017 17:23

Evet ismini soyismini verdim, kullandığı zaman aralığını verdim. Ama kimse dinlemedi. Evet o şahsın Bylock id kullanıcı adı, şifresi, grup bilgileri, aramaları, log kayıtları, cihazın işletim sistemi de her girdiğinde belirtilmiş.

memur1818, 7 yıl önce

Çok geçmiş olsun açığa alındığında o şahıstan kaynakladığını belirttiğiniz haldemi 1 yıl yattınız.

horoz2048
Memur
18 Eylül 2017 17:25

İmei bilgilerini gösterir evraklarda gelecekmiş avukat söyledi. Şu an sıfır kriter.

memur1818, 7 yıl önce

Adsl den girenin android veya telefonun imei vs belli olmuyormu?

memur1818
Kapalı
18 Eylül 2017 17:34

Bunları şunun için soruyorum şubatta açığa alındım temmuzda ihraç edildim.Göz altı vs. yapılmadım.Şubatta savcılığa kendim gidip bylock ile açığa alındımsa bu suçu şu an içeride olan şahıs yapmış olabilir demiştim.O şahıs darbe sonrası ilk tutuklananlardandı ev araması cihazlarına el koyma yapılmıştı.Zaten sonra o şahsa ek iddianame hazırlanmış bylock ek iddianamesinde geçiyormuş.Benim açığa alınma dönemlerine rast geliyor.Acaba onun cihazından girildiği anlaşıldı da beni o nedenlemi göz altı yapmadılar diye düşünüyorum.

horoz2048, 7 yıl önce

İmei bilgilerini gösterir evraklarda gelecekmiş avukat söyledi. Şu an sıfır kriter.

horoz2048
Memur
18 Eylül 2017 17:55

İlk dönemde sorgusuz sualsiz işlem yapılıyordu. Daha sonra araştırarak işlem yaptılar. O şahıs hakkında araştırma raporları geldi, yazdığım o raporlar geldi, dijitallerin temiz raporu geldi ve Bankasya hesabı yoktur diye bilirkişi raporu da geldi. Artık çok yoruldum.

memur1818, 7 yıl önce

Bunları şunun için soruyorum şubatta açığa alındım temmuzda ihraç edildim.Göz altı vs. yapılmadım.Şubatta savcılığa kendim gidip bylock ile açığa alındımsa bu suçu şu an içeride olan şahıs yapmış olabilir demiştim.O şahıs darbe sonrası ilk tutuklananlardandı ev araması cihazlarına el koyma yapılmıştı.Zaten sonra o şahsa ek iddianame hazırlanmış bylock ek iddianamesinde geçiyormuş.Benim açığa alınma dönemlerine rast geliyor.Acaba onun cihazından girildiği anlaşıldı da beni o nedenlemi göz altı yapmadılar diye düşünüyorum.

AHSA2010
Şube Müdürü
19 Eylül 2017 13:00

Arkadaslar bizim bağlantı bilgileride gelmis 4 kisilik bir grupmus onlarin tc ad soyad id numarasi çalıştığı birim yaziyor kullanan kisinin adı yok eşimin ismi yazıyor. Giden gelen msj sayısı var hangi tarihlerde gönderildiği yok Sadece ilk ve son online tarihi var

P16022017
Kapalı
19 Eylül 2017 13:11

Arkadaşlar şu an itibatiyle adsl den kim bylock indirmiş kim kullanmış tespit ediliyorsa mesele yok.

garip26
Şef
19 Eylül 2017 14:56

Geçmiş olsun Ortak kullandığınız şahsın adı yokmu. Eşinizin adı gözüken yazışma yapılan cihazın size ait olmadığı anlaşılınca asıl kullanıcı ortaya çıkar diye düşünüyorum.Umarım asıl kullanıcıları Biran önce tespit ederler

AHSA2010, 7 yıl önce

Arkadaslar bizim bağlantı bilgileride gelmis 4 kisilik bir grupmus onlarin tc ad soyad id numarasi çalıştığı birim yaziyor kullanan kisinin adı yok eşimin ismi yazıyor. Giden gelen msj sayısı var hangi tarihlerde gönderildiği yok Sadece ilk ve son online tarihi var

horoz2048
Memur
19 Eylül 2017 14:56

Tamam işte bana gelen raporlar sana da gelmiş. Ayrıntılı log kayıtları da var demi içinde. Ayrıca gelecek olan btk raporu da varmış. Kullanıcı bölümünde sizde ne yazıyor?

AHSA2010, 7 yıl önce

yldzyldzz
Şef
19 Eylül 2017 15:03

Wi fi den kim kullandiysa cikiyor dimi insallah ? Tam olarak hangi bilgiler var avukatin dedigi gibidir insallah

horoz2048, 7 yıl önce

Tamam işte bana gelen raporlar sana da gelmiş. Ayrıntılı log kayıtları da var demi içinde. Ayrıca gelecek olan btk raporu da varmış. Kullanıcı bölümünde sizde ne yazıyor?

AHSA2010
Şube Müdürü
19 Eylül 2017 21:08

Ayrıntılı hiçbirsey yok ne log kayıtları ne msj tarihleri sadece sayıları yazıyor . Kullanıcı adında eşimin ismi var. Tek yol komsunun iceriklerle karşılaştırmak olacak. Id numarası kullanıcı adı ve sifresinden onun kullandığı belli olacak. Bircok kisiye msj gönderme tarihi gelirken bizde o da yok neden böyle anlamadım

00ank66
Kapalı
19 Eylül 2017 23:47

Arkadaşlar adıma dava açılmış olsa e-devlette görülürmü?

denovio
Memur
20 Eylül 2017 12:45

Meehabalar. Bugun ikinci durusmam oldu. Üçüncü durusma karar durusmasi olacak dedi ve 30 ekime ertelendi. Henuz gerekli tüm belgeler gelmedi. O belgeleri istedi. Kullanim olan tarihlerde o evde hattaa sehirde dahi olmadığımı sosyal medya ciktilariyla sundum. Kullanivi olabilecek olan kisi 8 aydir tutukluymus eslestirme istedik. Hemen karar durusmasi deyince aklim çıktı. Bu durumda olup beraat alan var mi ya da bu durumda olup ceza alan var mi?

mista_pol_33
Aday Memur
20 Eylül 2017 13:51

Wifi den gelen raporlarda wifi agina baglanan serefsizin adi gsm no su yazmiyor mu sizlerde net olarak yoksa siz mi degerlendirme yapiyorsunuz raporlara bakarak

00ank66
Kapalı
20 Eylül 2017 15:48

Kardeş sizdemi adsl mağdurusunuz.

oyununkuralı, 7 yıl önce

ADSL 'im kullanıldı ben kullanmadım şu kullandı diyenler bana özelden bildirirlerse gerekeni yapıyor bir polis arkadaşım.

00ank66
Kapalı
20 Eylül 2017 15:49

25 ağustosta açığa alındım suçumu bilmiyorum.Sizin arkadaşmı yardımcı oluyor.

oyununkuralı, 7 yıl önce

ADSL 'im kullanıldı ben kullanmadım şu kullandı diyenler bana özelden bildirirlerse gerekeni yapıyor bir polis arkadaşım.

Cancan1903
Aday Memur
21 Eylül 2017 02:59

Geçmiş olsun gerçek kullanıcının raporu sizin ki ile aynı değil mi çünkü user ıd ye göre işlem yapmışlar bende serefsiz komşumun raporu nu bekliyorum da kardeşinin mesai ark isimleri var gerçi ama rapor gelip çakışınca zaten her şey bitmiş olacak inş bu arada egm WiFi cileri 6 ocakta ihraç etti sizin kurum hangisi

horoz2048, 7 yıl önce

Evet ismini soyismini verdim, kullandığı zaman aralığını verdim. Ama kimse dinlemedi. Evet o şahsın Bylock id kullanıcı adı, şifresi, grup bilgileri, aramaları, log kayıtları, cihazın işletim sistemi de her girdiğinde belirtilmiş.

Cancan1903
Aday Memur
21 Eylül 2017 03:05

Kullanıcı adında yani nick inde eşinizin ismi yazıyorsa sıkıntı kullanıcı bilgileri yani raporun en başinda eşinizin ismi yazması normal kullanıcı adına bakın muhakkak şüphelendiğiniz kişiyle alakalı ipucu bulursunuz

AHSA2010, 7 yıl önce

Cancan1903
Aday Memur
21 Eylül 2017 03:12

Arkadaşlar şüphelendiği kişinin yani gerçek kullanıcıların baylok içerik raporu gelen oldu mu size gelen rapor ile aynısımı geliyor cevap yazarsanız çok yardımcı olursunuz 6 Aydır karşı mah den cevap gelmedide

kayip3386
Memur
21 Eylül 2017 05:16

Benim mahkeme dosyama gelmiş.bana ait görünen içerik ile gerçek kullanıcının içerikleri sayfası sayfasına satırı satırına ayni olup log kayitlari,kimlerle program üzerinden konuştuğu, mail attığı,msj atıp aldığı ,kullanıcı profili bilgileri var.ikimizde de ortak olan ID var.digerlerini bırak kullanıcı profilindeki bilgiler bile bu programı benim kullanmadigimi kanıtlar.kullanici adı, adı ile doğum tarihini son iki rakamı,şifresi isminin ilk harfi ile doğum tarihinin 2 kere yazimi.

Cancan1903, 7 yıl önce

Arkadaşlar şüphelendiği kişinin yani gerçek kullanıcıların baylok içerik raporu gelen oldu mu size gelen rapor ile aynısımı geliyor cevap yazarsanız çok yardımcı olursunuz 6 Aydır karşı mah den cevap gelmedide

Toplam 5715 mesaj
«124125126127128129130131132133134135»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi