Editörler : ayşegül bgm
24 Temmuz 2012 02:24

Sağlık kurumları işletmeciliği

arkadaslar lise att mezunuyum açıköğretim sağlık kurumları işletmeciliğine tercih yapmayı düşünüyorum bitirdiğimde 4 yıla tamamlama sansım varmı geçiş yapabilecekmiyim ve maasıma faydası olacak mı ?

emirkanim
Şef
24 Temmuz 2012 09:16

guanydın guzel arkadasım bu baslıgı acmadan once konulara bır goz atsaydın sorunun cevaplarını bulacagını tahmın edıyorum.. http://forum.memurlar.net/konu/884461/ bu konuyu bastan anlasılır oku canım benım....

firakog
Memur
24 Temmuz 2012 11:42

ben şimdi att olarak görev yapıorum yani bitirirsem bu bölümü hastane kabul edermi derece ve maas farkı alabilirmiyim bunuda yanıtlarsan cok sevınırım canım kardesımm

denız55
Aday Memur
25 Temmuz 2012 22:17

eğer devlet memuruysan intibakın yapılıp maaşına da yansıyor fakat sözleşmeliysen kabul etmiyorlar.mahkeme yolu ile ancak intibak yaptırabiliyorsun(att ler için).ayrıca önlisans yaptıktan sonra işletme iktisat bölümüne dikey geçiş yapabilirsin.bildiğim kadarıyla ankara üniversitesinde örgün bölümü de var

sosylq
Kapalı
30 Temmuz 2012 04:41

sağlık yönetimi bölümünün kpss atamaları nasıl. önü açık bir bölüm mü. tercih edilebilir mi

dermani
Daire Başkanı
01 Ağustos 2012 16:21

sözleşmelilerinde intibakı yapılıyor artık kadro değişmiyor fakat maaş artıyor.yanlış bilgi olmasın.

ESBLN
Şef
01 Ağustos 2012 17:19

sakın devlet memuru olmadan bu bölümden mezun olma att olarak değil sağ.kur.iş.olarak tercih yapmak zorunda kalırsın.

atan ondan sonra 2yıl bitir ve lisans tamalamayı bekle ben öle yaptım.

Attmusthi19
Kapalı
02 Ağustos 2012 08:18

ardes sağlık kurumları işlemeciliğinden mezun olup lisans tamamlama ile işletme bitirmissin.işletmeyı üst öğrenim gördümü kurumun.yanli danıstay sağlık kurumları işletmeciliğinde işletme okursan ust öğrenımın değil demiştir bende okuyorum işletme .eğer üst öğrenım değilse bosuna heba etmeyım paramı da zamanı mı da.teskkkurler

ESBLN
Şef
02 Ağustos 2012 18:04

yanlış anlaşılmış.

ben sml den atandım.bu arada tek dersten bilerek kendimi sınıfta bıraktım 1sene.atandıktan sonra önlisansı tamamladım.fakat lisans tamamlamayı ebelikte yaomak istiyorum ebe olduğum için işletmeyi 4 tamamlasam işime yaramıyoki.o yüzden bu bölüme lisans tamamlama hakkı tanınana kadar durumu sabitliycem.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi