Editörler : Pangaea
21 Haziran 2017 15:48

Tarım kredi kooperatifleri ziraat mühendisi alımları

Arkadaşlar nolur bilgisi olan yardimci olsun. Tarım kredi kooperatifleri ile ilgili bilgi verebilecek olan mulakata girmeye hak kazanan arkadaslar birbirimize yardimci olalim. Bu kurumun haklari nelerdir mulakat sureci nasil isliyor tamamen ozel mi degil mi ne kadar devlete bagli yada degil bildiklerimizi paylasalim.

eaess
Aday Memur
26 Haziran 2017 01:51

Merhaba arkadaşlar ben de TKK? nın mülakatına gireceğim hem de yüksek bir puanla (ilaç bayi puanı). Ama çevremdeki herkes torpilin yoksa olmaz diyor. Bu nedenle çok ümitli değilim ailemi de ümitlendirmiyorum. Mülakata daha önce girmiş ya da şimdi girecek olan arkadaşlar fikirlerini belirtirlerse çok seviniriz. Belki de aynı yerde çalışırız belli mi olur :) Bir şey daha sormak istiyorum. Mülakat %100 mü etkili yoksa KPSS ya da ilaç bayi puanının da yüzdelik olarak bir etkisi var mı? Cevap için şimdiden teşekkürler.

Pptypmk
Aday Memur
05 Temmuz 2017 23:34

Arkadaşlar mulakatlar basladi lutfen mulakata giren arkadaslar bizi aydinlatsin zaten her ilin mulakati farkli zamanlarda tek gun yapuliyor. Kimse kimsenin onunu kapamaz yani mulakat sorularini anlatmakla

06 Temmuz 2017 00:42

Arkadaslar karamsar olmayin mulakatlara gidin

Pptypmk
Aday Memur
07 Temmuz 2017 09:19

Izmir deki tarim kredi mulakati dun gerceklesti. Ben hayatimda boyle sacmalik gormedim. Ayni gun 250 kisiyi mulakata cagirmakla basliyor bu sacmalik zaten ya neyse.

Sorulan sorulari yazayim ama cevaplasaniz bile umutlanmayin. Mulakata girince anlayacaksiniz cunku. Listeler coktaaaannn...

Namaz kiliyor musun?

Oruc tutuyor musun?

15 temmuz hakkinda ne dusunuyorsun?

Katar a asker gonderdik mi?

Bordo bulamaci nasil yapilir?

Cok yillik bir yem bitkisi soyle?

Misirda tepe puskulu cikisinda sulama yapilir mi? Neden?

Serin iklim tahillarini sayabilir misin?

Portakal bahcesinde iki agac arasi mesafe ne olmalidir?

Sohbetle baslayan kimseni yuzunuze bakmadigi birbirlerine biraz daha hizlandiralim dedikleri e kim soracak diye birbirlerine baktiklari ve siz tam cikmadan once akillarina gelen herhangi bi soruyu sorduklari sacmaliklarla dolu bi mulakat.

Mulakat sureniz max. 5 dk.

tezinizi ne uzerine yazdiginizi bile sorma geregi duymadan yillar once mezun oldugunuz okulda ogrenipte kpss belasina dusup unuttugunuz o bilgileri tek soruya sigdirip geleceginize karar veren bir komisyon toplulugu.

Yaziklar olsun demekten baska soz kalmiyor.

Pptypmk
Aday Memur
20 Temmuz 2017 22:03

Guncel

işletmeeee
Memur
20 Temmuz 2017 22:09

Güncel

Pptypmk
Aday Memur
01 Ağustos 2017 21:05

Guncel