Editörler : Pangaea

Kapalı
29 Ocak 2010 01:31

2011 subat ataması olurmu acaba?*

bakanımız son kez haziranda olacak dedi, peki bu ara dönemde formasyona baslayan bizler subatta elimize gececek formsyon 1 dönem daha bekleyecekmiyiz, yada secim dolayısıyla atama olurmu, ne düşünüyosunuz bu konuda

karavana sam
Memur
29 Ocak 2010 01:36

seçimin kesinlikle etkisi olacak.şubat ataması seçim yatırımı olarak yapılacak.biz de bastıtrırız.ben inanıorum olacağına.ki hep böle olmuştur

zerennur
Kapalı
29 Ocak 2010 01:43

inş. ya bende öyle ümit ediyorum. eger olmazsa 8 ay bekliyecez uzun bi zaman

zerennur
Kapalı
29 Ocak 2010 15:51

arkadaslar sizlerin düşünceleri neler bu dönem formasyona baslayanların subatta sansı olurmu

mat2010ocak
Daire Başkanı
29 Ocak 2010 20:14

benım dayıoglu oretmen bu sene atandı.ara donem atamaları kalktı dıo artık sene basında toptan atanacak kısıler dıo.arada atama olmayacakmıs.

defne2009
Aday Memur
29 Ocak 2010 20:37

Daha önceki yıllarda seçim ncesinde hep atama oldu diye duydum ben de umarım 2011 de de olur

zerennur
Kapalı
21 Mayıs 2010 19:48

gncl

zerennur
Kapalı
05 Haziran 2010 21:06

gncl

zerennur
Kapalı
19 Ağustos 2010 19:57

eylülde sözleşmeli alım olacakmıs demekki tek atama yapmıcak nimet ablamız, pek i şubata yaparmı

gelecek3535
Genel Müdür
19 Ağustos 2010 20:03

tek atama var oda ağustosta, geçen sene bile olmadı hazirana sarktı ama yinede belli olmaz.

fnsr30
Memur
30 Aralık 2010 09:49

zerennur ne mezunusun formasyonu nerden alıyosun

edaeda110
Şef
20 Ocak 2011 17:53

tutturan .com da şubat ayında 15 20 biin öğrtemen atanacağı bunun bir kısmının da sözleşmeli olcağı yazıyor ben pek inanmadım atama olucak seçim var ama kadrolu olucak yeni atanan sözleşmeliler kadrolu olucak sözleşmeli öğretmen ataması olmayacak yani benim fikrim bu zmana kadar pekte yanılmadım ama inaşalh şimdi yanılırım

Kayalar Köyü
Aday Memur
05 Şubat 2011 14:17

Merhaba Meslek lisesi öğretmen atamaları olur mu bu sene 2010 Aralık atmasında olmuştu.Bir arkadaşım her yıl olmadığını söylemişti.

Kayalar Köyü
Aday Memur
05 Şubat 2011 14:19

Tutturan.com'da ben de Şubat ataması olacağını okudum bayağı umutlandım.İnşallah olur.Uzun zamandır atanmayı bekliyorum....

05 Şubat 2011 15:06

geçenlerde bir arkadaş bana mesaj atmıştı. bir takım sorular sormuştu araştırmalarım sonucunda bir sitede bu soruların cevabını buldum. isteyen arkadaşlar bakabilir.

aslında buraya hepsini kopyalamaya çalıştım. ama engellem vardı.

657?e tabi olarak atandım ve şuan çalışıyorum. Fakat hiç memnum değilim. Benim, 2010 ve sonrası KPSS?ye girebilmek için, ne zaman istifa etmem gerekiyor?

1- Memur olarak çalışıyorum. İstifa ederek KPSS ile yerleştirildiğim yeni memuriyete başlayabilir miyim?

2- 399 sayılı KHK?nın I sayılı cetveline tabi olarak çalışıyorum. İstifa ederek KPSS ile yerleştirildiğim yeni memuriyete başlayabilir miyim?

3- 399 sayılı KHK?nın II sayılı cetveline tabi olarak çalışıyorum. İstifa ederek KPSS ile yerleştirildiğim yeni memuriyete başlayabilir miyim?

4- 657 sayılı Kanunun 4/B maddesine göre çalışıyorum. KPSS ile memurluğa atanacağım. Bekleme süresine tabi miyim?

5- Geçici işçi olarak çalışıyorum. KPSS ile memur kadrosuna atanmaya hak kazandım. Bekleme süresine tabi miyim?

6- Daimi işçi olarak çalışıyorum. KPSS ile memur kadrosuna atanmaya hak kazandım. Bekleme süresine tabi miyim?

7- TSK?de sivil memur olarak çalışıyorum. KPSS ile başka bir memur kadrosuna yerleştirildim. Bekleme süresine tabi miyim?

8- Akademik personel olarak çalışıyorum. (Araştırma görevlisi, okutman, uzman vb.) KPSS ile bir memuriyet kadrosuna atanmaya hak kazandım. Bekleme süresine tabi miyim?

9- Uzman erbaş/ uzman jandarma/ astsubay/ subay olarak çalışıyorum. KPSS ile başka bir memur kadrosuna yerleştirildim. Bekleme süresine tabi miyim?

10- 657 sayılı Kanunun 4/C maddesine göre geçici personel (Geçici personel çoğunlukla DİE?de çalışmaktadır) olarak çalışıyorum. KPSS ile başka bir memur kadrosuna yerleştirildim. Bekleme süresine tabi miyim?

cevaplar ve fazlası var arkadaşlar.

http://www.memurvadisi.com/2009/10/memurlar-icin-istifa-etmeyi-dusunuyorum.html

Arkadaşlar atamalar sonuçlanmadan size maaş durumlarını bildiren bir adres bildirmek istiyorum.

hangi kurumda hangi memur ne kadar maaş alıyor.hepsi var.

http://www.memurvadisi.com/2009/10/memur-maaslari-ve-sosyal-haklar.html

becaiş aday memurluk istifa tayin yer değiştirme hakkında bilgilerde.

http://www.memurvadisi.com/2009/10/memurlar-icin-istifa-etmeyi-dusunuyorum.html

399 ile 657 kadrolar arasındaki farklar avantajlar vs.

http://www.memurvadisi.com/2009/04/399-ile-657-arasndaki-farklar.html

Memur adaylarının ve aday memurların okuması gereken yazı

Atandıktan sonra neler yapmalısın izinler, evraklar , daha fazlası..

http://www.memurvadisi.com/2011/02/memur-adaylarnn-ve-aday-memurlarn.html

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi