Editörler : swat3410

ahmet_erdogan
Aday Memur
24 Temmuz 2013 14:12

Normalde beklemenize gerek yok. müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın ve işlemi oradan yaptırın

ayse aydın, 11 yıl önce

bireysel kamu hattına geçiş olmak zorunda ben geçtim aynen dediğiniz gibi msjda attım, cevabıda 30 gün geçmek zorunda diyor

murti-elo
Aday Memur
24 Temmuz 2013 15:36

kamu mega hat aldım fatura 33 tl idi az önce baktım 43 faturu gözukuyor ve sms de konusma da duruyor

ahmet_erdogan
Aday Memur
24 Temmuz 2013 19:24

onlibe işlemlerden bakıyorsanız doğruyu yansıtmıyor indirimler hariç olarak görünür orda geçen ay baktığımda 138 tl faturam görünüyodu kesim tarihinden sonra baktım 24 tl

murti-elo, 11 yıl önce

kamu mega hat aldım fatura 33 tl idi az önce baktım 43 faturu gözukuyor ve sms de konusma da duruyor

EsmerSawyer
Yasaklı
24 Temmuz 2013 22:00

geçmek için acele etmeyin devrelerim taahhüt vermeyin turkcell sıkı bir kampanyayla geliyor. avea sanki babamızın oğlu mu?

ahmet_erdogan
Aday Memur
25 Temmuz 2013 19:15

Turkcell sıkı bi kampanya ile mi geliyo puhahaahhahhahah :))))))

EsmerSawyer, 11 yıl önce

geçmek için acele etmeyin devrelerim taahhüt vermeyin turkcell sıkı bir kampanyayla geliyor. avea sanki babamızın oğlu mu?

evulation
Daire Başkanı
25 Temmuz 2013 22:39

EGM Arayanı Bil Kampanyasi Arayanı Bil ile sizi kimin, ne zaman, kaç kere aradığını öğrenmek ar

pls40
Aday Memur
25 Temmuz 2013 22:43

Sanki Turkcell babamızın oğlu, al birini vur ötekine..

EsmerSawyer, 11 yıl önce

son.sayfa
Kapalı
02 Ağustos 2013 19:30

arkadaşlar su tarifeye referans olabilecek kimse yokmu?bende devlet memuruyum.referans olabilcek varsa pm atsın

aoelmas
Şef
02 Ağustos 2013 23:14

her şeyden şikayet eder olduk artık.. hakkınızı gaspettirmeyin kimseye..

rera
Daire Başkanı
03 Eylül 2013 11:28

Arkadaşlar bende referansla mega pakete geçmek istiyorum ancak bimcelldeyim avea yetkililerinin bile detaylı bilgisi yok bu konuda bilgisi olan var mı?

03 Eylül 2013 20:37

referans isteyen arkadaşlar kimse tanımadığına feferans olmaz cevrenizde polis rica edin bence

halil saydam
Aday Memur
21 Mart 2014 15:48

arkadaşlar bu hattı egm ve içişleri bakanlığı personelleri kullanabiliyormuş ama ben adalet bakanlığı personeliyim bizim bakanlığa ait bir tarifeside var aveanın ama çok kötü bir tarife referans olabilicek bi kişi varmı ? şimdiden teşekkür ederim...

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi