Editörler : Pangaea
01 Aralık 2010 13:29

k.maraş çağlayancerit i bilenler

tercihlerimi tamamlamam için acil yardın 80.yıl çok prog. lisesi ve düzbağ lisesi hakkında bilgi verir misiniz özellikle çağlayanceritte kiralık ev bulabilirmiyim nasıl bir yer lütfen yardım edin...

mat-erzurum
Aday Memur
01 Aralık 2010 13:41

maraşlı kimse yook mu lütfen cevap yazın

doffer
Şube Müdürü
01 Aralık 2010 14:04

hocam maraş merkeze uzak bir ilçe bence maraştan başka okullar duşununderim çok kiralık ev olayına filan gelince ev bulursun dershaneden bir fence arkadaşım gecen yıl çaglayanceritte bir i.ö.o. atanmıştı maraş merkeze göre iklimide çok ser filan demişti bi de eğer sosyal bir insansanız sıkılabilirsiniz

turkuazmat
Aday Memur
01 Aralık 2010 14:16

hocam düzbağ lisesi adıyaman gölbaşı ilçesine 22 km imiş oradan gidiş geliş imkanı var mı???

turkuazmat
Aday Memur
01 Aralık 2010 14:23

bilginiz varmıydı acaba hocam...

mat-erzurum
Aday Memur
01 Aralık 2010 15:18

hocam çocuğum ve kayınvalidemle gidicem sosyallik pek düşünmüyorum göksun ve maraşta evimiz var oralara gideriz merak ettiğim ev bulabilirmiyiz orda teşekkür ederim yardımınız içinmaraşa ve göksuna yakın mı geliş-gidiş olmaz sanırım

mat-erzurum
Aday Memur
01 Aralık 2010 15:22

güya maraşlıyım ama çağlayancerit hakkında bilgim yok yazan az olur diye düşünüyorum

sanemmat82
Memur
01 Aralık 2010 15:22

hocam puan kaç ben de yazıyorum

sanemmat82
Memur
01 Aralık 2010 15:24

benım sonlarda ama maraş gıgış geliş olmazmış bugun aradım maraştayım bende .evlıyım offf ne olacak bakalım

sanemmat82
Memur
01 Aralık 2010 15:29

materzurum puan kaçtı

aysee2
Aday Memur
01 Aralık 2010 15:31

turkuazmat hocam düzbağ gölbaşına yakın ama gidiş geliş yapmak zor olabilir dayım orada görev yapıyor gölbaşılı ama orada kalıyor yolu çok da iyi değil

mat-erzurum
Aday Memur
01 Aralık 2010 15:47

ingdilek
Genel Müdür
01 Aralık 2010 16:00

duzbag k.marasa 1bucuk saat suren bır kasbadır..halkın cogu almancıdır..koyun gencı cok azdır..cok guzle evler vardır dublex felan ama kıralık bulabılırmısın bılemem..cogu dogu ıllerının ılcelrınden daha gelısmıstır..iöo ogrencı profılı cok guzeldır cocukların genelı k.maras and ögrtmn lısesıne ,and lıselerıne, fen lıselerıne yada ozel okullara ucretsız gıdebılıyor..ama lısedekı ogrencı profılını bılemıycem..koy halkı ogrencıye deger verır..destekler..ben olsam yazardım..

apollon46
Daire Başkanı
01 Aralık 2010 16:02

hocam ben kahramanmaraşlıyım, çağlayancerit ilçesi hakkında size bilgi vereyim, öncelikle halkı çok iyi sağlam insanlar, terör olayı yok, ilçe o kadar huzurluki, adliyeyi bile kaldırmış ordan adamlar pazarcığa bağlamış, kış şartları zor bir ilçe soğuk ama ankara soğugu gibi de değil, ,insanların iş güç olanakları orada sınırlı, pek gezecek yeri yok, tahminimce siz orada kaloriferli daire felan bulamayacaksınız, ilk etapta öğretmen evini düşüneceksinizbu yüzden ayrıca öğretmen evine gittiğinizde cuma abiye selam söylersiniz benden, şehire 1,5 saat uzaklıkta, ilçede tek banka ziraat bankası, ayrıca düzbağı lisesi aksu da çağlayancerite 15 20 dk uzaklıkta. yardımcı olmuşumdur umarım

mat-erzurum
Aday Memur
01 Aralık 2010 16:14

sağol teşekkür ederim apollon46 hocam maraş çağlayancerit yolu çok mu kötü hocam birde göksundan direk yol yokmuş heralde çağlayancerite birde:))) çağlayanceritten düzbağa gidiş kolay mı çağlayancerittemi kalmak lazım düzbağ damı çok soru sordum ama kusura bakmayın artık:)

mat-erzurum
Aday Memur
01 Aralık 2010 16:31

hocam biraz daha bilgi lütfeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnn

serhat_45
Aday Memur
02 Aralık 2010 16:56

Sayın Hocam bende çağlayancerit ilçe merkezinde 3 yıl görev yaptım diğer arkadaslarında söylediği gibi düzbağ ( yeni adıyla helete) kasabası gölbaşı ve çağlayancerite hemen hemen aynı uzaklıkta. 25-30 dk kadar sürer. kendi aracınız yok ise ulaşım problem olabilir fakat düzbağ kasabasında ikamet etmenizi tavsiye ederim. kalabilecek düzgün bir ev bulabilirsiniz. İnsanları çok sıcak kanlı cana yakındır. Kesinlikle uyum sorunu yaşamazsınız. yolunun kötü oldugu söylenir fakat abartıldıgı kadar degil sadece 15-20 km kadarı kötü sayılır. yol ayrımına kadar yol duble yoldur. Birde Kırmızı benekli alabalığı meşhurdur mutlaka yemenizi taviye ederim :))) şimdiden hayırlı olsun.

mat-erzurum
Aday Memur
03 Aralık 2010 01:34

hocam süpersiniz zaten yazdım ama şimdi daha bi rahatladım allah razı olsun serhat hocam

cözdemir44
Aday Memur
23 Ağustos 2011 17:04

bu forum gecen yılın ki ama bende bu sene çağlayancerit ilköğretim okulunu yazmayı düşünüyorum malatyalıyım nedir düşünceleirniz mat-erzurum hocam siz bu sene görmusunuzdur kalacak yer ulasım sıkıntı olur mu ???

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi