Editörler : ayşegül bgm

GİZEMNURSE
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:52

Benim sorunum ne biliyor musun dostum :)

Biri bana anlatmazsa ben onu tekrar etmek için birine anlatmazsam soru cevap yapacak bir çalışma grubu bulamazsam bu işi biraz zor atlatırım gibi geliyor.. :(

Tibbilaboratuvar94, 7 yıl önce

Evde internete erişimin varsa coğrafya engin Eraydın, tarih Ramazan yetkin dinle vatantaslikta özgür ozkinik.Dersane boş zaman kaybı.Benim için öyle oldu.Sınav çıkışında dersane hocalarına değil bu hocalara dua ettim.Allah razı olsun .

nursedd
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:55

Cok teşekkür ederim haklısın dershane bir yere kadar

ahmet44mlty, 7 yıl önce

Hocam 2014 yılında KPSS için gitmiştim gorsele.matematik, Türkçe,tarih hocaları dersi mükemmel anlattılar..ben önlisans harita mezunuyum..hocaların numarasını alıp whatsapdan soru bile atardım ben.cok yardımcı oldular..gecenin bir yarısı veya sabahın erken saatlerinde bile olsa cevap yazdılar.. dershanede de yardımcı oldular.25 deneme yapıyor görsel.farkli yayınları kullanıyorlar.bu bı avantajdır.sinava çok iyi hazırlandım ben..hocaları ders anlatması mükemmel.ve hatta basit şekilde anlattılar..ben tabi kendimde deneme aldım.2014 KPSS önlisans sınavına kadar 70 e yakın deneme çözdüm..25 tanesi dershnanin verdigiydi..83 puan aldım KPSS de o zaman ama atanamadik işte... matematik hocasının benden sonra tayini çıktı.turkceci de aynı şekilde ayrıldı..tarih hocası da başka dershaneye gitti.dershane gerekli demiyorum..2.defa hazırlandım kursa gitmedim bu sefer de 87 aldım..dershanenin sana biraz faydası olur.bu hepsi için de böyledir..insanda en ufak bir azim varsa başarıya olan inancı da tamdır..sonuçta nasip edecek olan Allah'tır.. dershne sadece vesile olur..ayrıca çok da faydası olmuyor..görselin hocaları mükemmel hepsi de 15-20 yıllık öğretmenler..alanında uzman hocalar ve ellerinden gelen yardımı yaparlar.diger dershaneler hakkında bilgi bilgim yok.benim görüşümü soracaksan önce görsel,sonra akademi derim..

nursedd
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:57

Konustum baya iddalı konusuyor tabi bana ikna edici geldi :) ama kendi dershanesi sonucta adam kötüleyemez::/

GİZEMNURSE, 7 yıl önce

Sen gidip konuştun mu görselle? Ne dediler?

GİZEMNURSE
Aday Memur
12 Eylül 2017 01:22

Ne dedilerde ikna oldun?

Hani bilgi almak için bu konuyu açmışken sende anlat bize duyduklarını :))

nursedd, 7 yıl önce

Konustum baya iddalı konusuyor tabi bana ikna edici geldi :) ama kendi dershanesi sonucta adam kötüleyemez::/

haydibakalimmm
Aday Memur
14 Eylül 2017 16:40

Ee gençler ne yaptınız bi karara vardınız mı

GİZEMNURSE
Aday Memur
15 Eylül 2017 19:21

Yok,

Senin bir fikrin var mı?

haydibakalimmm, 7 yıl önce

Ee gençler ne yaptınız bi karara vardınız mı

maxx44
Aday Memur
18 Eylül 2017 09:12

İhtiyaç hakkında bilgisi olan var mı acaba

haydibakalimmm
Aday Memur
19 Eylül 2017 19:08

Benimde pek yok. Çoğu yeri aradım konuştum adamlar hocadan çok esnaf gibi olmuşlar pazarlamacı fln o yüzden tiksindim. En sıcak gelen pegemle ihtiyaç ama onlar da çok pahalı olursa adı sanı duyulmamış dandik bi yere de gidebilirim. Herhangi bir yere kayıt yaptıranlar yada yaptırmaya karar verenler paylaşırsa seviniriz.

GİZEMNURSE, 7 yıl önce

Yok,

Senin bir fikrin var mı?

GİZEMNURSE
Aday Memur
21 Eylül 2017 23:20

Fiyatlar 1500 1600 1700 1800 taksitli olanlar, peşin olursa 1400 1300e kadar iniyolar,

Bende kararsızım hala.

haydibakalimmm, 7 yıl önce

Benimde pek yok. Çoğu yeri aradım konuştum adamlar hocadan çok esnaf gibi olmuşlar pazarlamacı fln o yüzden tiksindim. En sıcak gelen pegemle ihtiyaç ama onlar da çok pahalı olursa adı sanı duyulmamış dandik bi yere de gidebilirim. Herhangi bir yere kayıt yaptıranlar yada yaptırmaya karar verenler paylaşırsa seviniriz.

Gzm08
Aday Memur
23 Eylül 2017 12:45

Gorsel ve pegemden uzak dur canim. Bende gittim bin pisman oldum. Hocalari para pesinde kursta hocalar derse gec giriyor erken cikiyor 3 yildir takip ettim bende dahil son 3 yildir atanan 3/5 kisi. Hocalari mebde calisiyor kursa geliyor bide ozel ders veriyorlar. Ozellikle kisa boylu bi adam var kayit icin o aliyor sahtekar tam.

GİZEMNURSE
Aday Memur
23 Eylül 2017 15:43

Yaaa :((

Pegemle görselin hocalarıda aynıymış zaten görselin şubesiymiş pegem:(

İyi dersane yok galiba malatya da kimse hiçbir yerden memnun değil :((

Gzm08, 7 yıl önce

Gorsel ve pegemden uzak dur canim. Bende gittim bin pisman oldum. Hocalari para pesinde kursta hocalar derse gec giriyor erken cikiyor 3 yildir takip ettim bende dahil son 3 yildir atanan 3/5 kisi. Hocalari mebde calisiyor kursa geliyor bide ozel ders veriyorlar. Ozellikle kisa boylu bi adam var kayit icin o aliyor sahtekar tam.

Gzm08
Aday Memur
24 Eylül 2017 10:34

Bende hemsireyim kurs bakiyorum ama yaradan cok zararlari olacak gibi. Gorsel ile pegemde cok sikinti yasadik. Formasyon ve son siniftik sinif aciyoruz diyorlar acmiyorlar. Sonra besyo sinifina gir diyorlar.

Gzm08
Aday Memur
24 Eylül 2017 12:20

Yediiklim nasil? Akademi egitim yeni hocalari nasil acaba? :/

GİZEMNURSE
Aday Memur
24 Eylül 2017 17:22

Favori arçeliğin üstündeki akademi sağlık sınıfı açıcaz demişti, yediiklimle gidip konuşmadım

Doğubatının rehberliği çok iyi yazdan başlamışlar bazı öğrencilerle şu konuyu bitir soru çöz gel falan diye, ama hocalar nasıl olur bi fikrim yok

Gzm08, 7 yıl önce

Yediiklim nasil? Akademi egitim yeni hocalari nasil acaba? :/

Gzm08
Aday Memur
24 Eylül 2017 19:38

Arceligin ustundekinin hocalari nasil? Yediiklimide soyluyorlar ama konusmadim.

GİZEMNURSE
Aday Memur
25 Eylül 2017 02:28

Bilmiyorum, sanırım birikimin mi birimin mi ne eski hocalarıymış

Ben bide murat yayınlarıyla konuştum hocaları kadroluymuş yani dersanenin açık olduğu her gün sabahtan akşama kadar dersanede oluyolarmış, avantaj aslında yani hocayı bulamadım derdi olmayacak kursiyerin

Gzm08, 7 yıl önce

Arceligin ustundekinin hocalari nasil? Yediiklimide soyluyorlar ama konusmadim.

Gzm08
Aday Memur
25 Eylül 2017 10:50

Canim konustum simdi murat ile haftalik 8 saatmis. Digerleri 11 12 saat. Neye karar vericez anlamadim.

GİZEMNURSE
Aday Memur
25 Eylül 2017 11:55

8saat ama haftada 1er saat her dersten birebir ders imkanımızda var yani 13saate geliyo

Yanlış anlamadıysam öyle oluyo değil mi?

Gzm08, 7 yıl önce

Canim konustum simdi murat ile haftalik 8 saatmis. Digerleri 11 12 saat. Neye karar vericez anlamadim.

maxx44
Aday Memur
25 Eylül 2017 14:43

Bir soru sormuştum ama tınlayan olmamış.

Gzm08
Aday Memur
26 Eylül 2017 08:16

Sence murat mi arceligin ustu mu peki?

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi