Editörler : "eskiyara"Pangaea
16 Temmuz 2010 00:08

gözetmenlik ücretleri ne zaman yatar.....

arkadaşlar bi sbs bir de ehliyet sınavı gözetmenliğine girdim sadece birisini yatırmışlar.peki diğeri neden yatırlımamış olabilir...

ozgunlebe
Şef
16 Temmuz 2010 01:22

ikisi de aynı ay içinde mi?

16 Temmuz 2010 09:53

ya böyle gereksiz başlık açan insanların burada ne işi var anlamıyorum.ben vereyim 35 lira sana ...

POETİC
Müsteşar Yardımcısı
16 Temmuz 2010 10:21

O sbs ücretleri çok dandik iki otoruma bile girsen tek oturum yani 5 ekders parası veriyorlar onuda girdiğin ayın ekdersi içinde alabiliyorsun arkadaşım bu arada bizim okulda bütün kadrolular SBS sınavında görev alabildiler bana verilmedi çokta fifi yani 35 tl lerini alsınlarda....

üyee
Memur
16 Temmuz 2010 10:22

Ozan öğretmen burda açılan bütün başlıklar çokmu gerekli tabiki insanlar hakları merak ettikleri için yazacaklar bu 35tl olur 5tl olur sizi ilgilendirmiyorsa okumazsınız.. önemli olan işini düzgün yapıp hakkınıda aramaktır ben burda işgüzarlık göremiyorum sadece basit bir soru.. cevaba gelince ehliyet sınavı eğitek tarafından hesaba ayrı yatırılır, sbs için okullara gönderilen çizelgeden ekderse işlenir ayrıca belirtilmez..

dumanisTeacher
Daire Başkanı
16 Temmuz 2010 11:42

neden gereksiz olsun ki bu başlk?

benim dikkatimi çeken şey kadrolu sözlşmli ayrımınn burda da yapılması.

arkadaşın parasının yatmaması değil, bu görevlendrimlerin çoğu yerde sadece kadrolulara verilmesi..!!

*esma*
Aday Memur
16 Temmuz 2010 13:55

ozan bey demek istemiyorum sana.herhangi bir kişiliktesin işte bunu göstermiş oldun....insanların düşüncelerine saygı dumayı öğren. demekki sana çok saçma geldi yazdığım...madem saçma ve gereksiz,bu kadar gereksiz bir soruya senin cevap vermen ayrıca bi GEREKSİZLİK anladınmı beni...

16 Temmuz 2010 14:00

esma hanım konunun gereksiz olduğunu düşünmem sizin bu konuda yazışma yapmanızı engellemez buyrun tartışmak isteyen arkadaşlarla tartışın amacım polemik yapmak değil size kolay gelsin...

*esma*
Aday Memur
16 Temmuz 2010 14:07

bak arkadaşım ben burada tatrtışmak için konu açamadım.ben göreve başlayalı bir yıl oldu.bazı şeyleri bilmeyebilirim.ve birçok bilen değerli öğretmen arkadaşlarıma soruyorum ki bilgi edineyim...ama herkes aynı olmuyo tabi..................Neyse...

teorem_21
Aday Memur
16 Temmuz 2010 14:36

*esma* hocam sbs ücreti ayın sonunda ekders ücretleri yapılırken +5 saat olarak sınav başlığı adı altında ödenirken ehliyet sınavı ücreti ise iban hesabına yatar ve genelde 1 ayı bulur.

*esma*
Aday Memur
16 Temmuz 2010 19:42

teşekkür ederim cevabınız için... :)

efe-mmm
Memur
17 Temmuz 2010 16:26

hocam ek dersinle yatar benimki öyle olmuştu.5 saat veriyorlar.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi