Editörler : oto-danisman-expert
02 Temmuz 2009 23:59

2.Dönem Uzman Çavuş Alımı

Merhabalar,

2.dönem uzman çavuş alımı için başvurular nerelere yapılıyor konu hakkında hiç bir bilgim yok.Yardımlarınızı bekliyorum..

sefayla
Aday Memur
03 Temmuz 2009 18:49

dostum bak sımdı,uzman olmak ıstıyorsan kuvvet komutanlıklarının resmı sıtelerını yada suan bulundugun sıte ıcerısındekı ana sayfasındakı ılanlar/askeri ılanlar kosesınden bulabılırsın ama bazen yayınlanmıyor bu sıtede onun ıcın en saglamı kuvvet komutanlıklarının sıtesınden bakmak olucaktır.Ayrıca uzman erbasta ıkıncı donem alım dıye bır sey yoktur uzman alımları ıhtıyaca gore yapılırlar yanı ıhtıyacı olmasın 20 yıl gene almaz ıhtıyacı olsun ıkıdebır yıne alır.Suan sahıl guvenlık komutanlıgı ve kara kuvvetlerı komutanlıgı uzman alıyor sıtelerıne gır bak orada genıs bılgıler var askerlıktekı ıhtısas yanı bıransın tutuyorsa ve sartları tasıyorsan gırebılırsın.Allah gonlune gore versın.

erej
Aday Memur
04 Temmuz 2009 00:32

sefayla,cevabın için tesekkur ederim kara kuvvetleri komutanlığının resmi sitesine baktım 89 doğumlular alınıyor 90 doğumluyum 2010 da askerim uzman jandarma sınavlarına askerdeyken acemi birliğindeyken girebilmem mümkünmü ?

anı yüzük
Yasaklı
09 Temmuz 2009 13:57

SİZ DEĞERLİ TSK MENSUBLARI ARKADASLARA ÖZEL OLARAK TASARLADİĞİMIZ DEVRE YÜZÜKLERİNİ ULASTIRMAK BİZİM İÇİN SEVİNCTİR TÜM ASKERİ OKULLARININ DEVRE YÜZÜKLERİNİ YAPMAKTAYIZ DETAYLI GÖRSEL BİLGİ İÇİN www.aniyuzuk.com ADRESİNİ FİYAT ALMAK NUMUNE İSTEMEK İÇİN 0506 946 93 39 FIYAT ALMANIZ RİCA OLUNUR SAYGILARIMLA ALİ ÇINAR

sefayla
Aday Memur
13 Ağustos 2009 21:47

dostum hayılısı olsun.sımdı soyle sınav hakkın elbette var yasın tutuktan sonra problem deyıl ama acemı bırlıgındeyken gırsende ve kazansanda gdebılecegını pek sanmıyorum mantıklı olarak yanı yınede Allah bılır cunku sen uzun donem yapıcaksın anladıgım kadarıyla okulu kaznsan agustos eylul gıbı baslıyor yanı oyle bır doneme denk gelmesı lazımkı askerlıgının mesela soyle herseyı kazanma durumunda senı cagıracakları tarıhte yanı okula cagıracaları tarıhte senın askerlıgını bıtırmıs olman gerekecek cunku okul senı malum beklemez dolayısıyla sende kazansanda bu kahannkın olucek uzman cavus ıcınde aynı olaylar gecerlıdır.sen en ıyısı askee gıt dostum ve bu olayları son 6 ay yada 3 ay kala dusun.Allah gonlune gore versın.

ttnet4
Aday Memur
18 Ağustos 2009 13:36

http://xat.com/uzmanjandarma sohbet . tartışma kaynaşma bilgi alma platformumuza tüm uzman jandarma adayı arkadaslarımızı beklerız..

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi