Editörler : Pangaea
01 Haziran 2011 14:16

Çankırı çerkeş'i bilenlerden biraz bilgi rica edeyim.

Çerkeş Anadolu Lisesi'ne atandım. Ankara'ya ne kadar uzaklıkta otobüsle? Nasıl gidilr Çankaya'dan? İnsanı ve bilgi varsa okul nasıldır?

zirza
Memur
01 Haziran 2011 14:30

öncelikle hayırlı olsun. branşınız nedir acaba? ben de çerkeşte çalışıyorum. hatta şu anda anadolu lisesindeyim. 9 derslikli küçük bir okul. rahat edersiniz. Ankara aştiden otobüsle gelebilirsiniz. 2 saat sürüyor.

hopelives
Şef
01 Haziran 2011 14:34

Teşekkür ederim cevap için. Branşım Fizik. Okul hakkında biraz daha bilgi alabilir miyim zahmet olmazsa? :) Sizin branşınız nedir bu arada?

Bir de acaba sürekli gel git yapmak mümkün olur mu Ankara'dan?

matt80
Aday Memur
01 Haziran 2011 14:38

çankırıdan bile git gel yapamassın çankırının en uzak ilçesi herhalde

hopelives
Şef
01 Haziran 2011 14:41

Evim Ankara'da, ulaşım meselesini bir şekilde çözmem lazım.

zirza
Memur
01 Haziran 2011 14:41

otobüslerle her gün gidiş geliş yapmak mümkün değil. çünkü en son araba saat 15:30da. ancak şahsi aracınız varsa gidiş geliş yapabilirsiniz. okul bahçe içerisinde tek katlı. önünde çam ağaçları var. şu anda yemyeşil. 120 öğrencisi var. gelip görmenizi tavsiye ederim. baklavaları unutmayın :) branşım ingilizce bu arada.

xxllxx7
Aday Memur
01 Haziran 2011 14:44

ben çerkeşliyim,okul hakkında net bilgim yok ama,çerkeşi iyi bilirim.ankara ya 130 km,2 saat.. aştiden çerkeşe direk otobüs var.günde 2 sefer kalkıyor. çerkeş çankırıya uzak ama zaten çankırı yerine herkes ankaraya gidip gelir.bizde ankarada oturuyoruz. hayırlı uğurlu olsun..

hopelives
Şef
01 Haziran 2011 14:52

Teşekkür ederim cevaplar ve iiyi dilekler için. Aracım ve dahası ehliyetim yok. Günde sadece iki kez araba olması tuhafmış. Peki orada kalma durumu olursa öğretmen evi filan müsait olur mu acaba?

zirza
Memur
01 Haziran 2011 15:03

Evet ulaşım problem biraz. dahası burada öğretmen evi de yok :)yalnız öğretmenlere tahsis edilmiş lojmanlar var. orada kalabilirsiniz. merkeze 4km uzaklıkta. gidiş geliş yapanlar var. bunun dışında merkezdeki sitelerde de kalabilirsiniz. kiralar ucuz 200-250 tl arası.

hopelives
Şef
01 Haziran 2011 15:17

Kalma olayı nasıl olur bilmiyorum. Eşim Ankara'da olacak. 2 saatlik yolu git gel yapmak da epey zor olur sanırım. Gerçi İstanbul içinde oturanlar bile yapmak zorunda kalabiliyor ama araç bulmak sorun. Peki bu lojmanlarda boşluk bulunur mu? Bir de size sorayım zirza hocam okulun şu an Fizik dersi saati kaç acaba?

zirza
Memur
01 Haziran 2011 16:02

lojmanlarda boş daire var hocam. fizik dersi kaç saat onu bilmiyorum ben. isterseniz okulu arayın. daha ayrıntılı bilgi alırsınız ordan

RaNK_BLooD
Aday Memur
02 Haziran 2011 14:26

ben de çerkeşe atandım. ankaradan gidip gelmeyi ben de düşünüyorum ama ulaşım imkanı çok kısıtlı çok yakın olmasına rağmen sadece günde 2 otobüs varmış. ben de başka gidip gelmeyi düşünen varsa toplanabilir miyiz diye merak ediyorum

hopelives
Şef
03 Haziran 2011 13:57

Aslında arabayla yapılacak olsa olur gidip gelme işi ama benim yok misal. Arabası olup gidip gelmeyi düşünen bir arkadaş bulabilirsek olabilir belki. Hem otomobille 1,5 satte gidilir bence.

savmır
Memur
03 Haziran 2011 14:04

zira hcm ben zümren çerkeş anadolu lisesinden. atanan arkadaşlara hayırlı olsun. çerkeş güzeldir okul çok rahattır ama ankaradan geliş gidiş yapılmaz arkadaşlar 2 saat yol hemde dağlık siz bilirsiniz tabi.

hopelives
Şef
10 Ağustos 2011 10:48

Evet Çerkeş'ciler, son durumlar nelerdir? :)

rhododendron
Memur
12 Ağustos 2011 03:25

merhaba arklar bende çerkeş 19 mayıs çpl'e atandım. ankarada evim var fakat gidip gelmeyi düşünmüyorum. lojmanlarda kalacağım.

02 Haziran 2016 10:38

çerkeş-karabük arasında memur servisi gibi birşey var mı? ya da karabükte yaşayıp git-gel yapanlar?

Efsun2424
Aday Memur
10 Eylül 2017 16:24

Merhaba bende ankaradan çerkeş kaymakamlığına atandım,günlük gidiş geliş yapmayı düşünüyorum,siz nasıl çözdünüz gidip gelme işini acaba?

hopelives, 13 yıl önce

Aslında arabayla yapılacak olsa olur gidip gelme işi ama benim yok misal. Arabası olup gidip gelmeyi düşünen bir arkadaş bulabilirsek olabilir belki. Hem otomobille 1,5 satte gidilir bence.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi