Editörler : swat3410
«434445464748495051525354»

çürümüş adalet
Aday Memur
21 Temmuz 2017 22:56

14 temmuz ihraçları için söylenen bölümü okumanızı tavsiye ederim

çürümüş adalet, 7 yıl önce

http://m.yeniakit.com.tr/haber/nurettin-canikliden-cok-kritik-feto-aciklamasi-357596-amp.html

aslan leon
Daire Başkanı
21 Temmuz 2017 23:16

Yav bakan ne diyecek OHAL i uzatmak için hala kriipto ftocu var diyor hem de atilandan daha fazla zaten 100 bin kisi daha ihraç edileceği konuşuluyor bunun altyapısı hazırlanıyor gibi Allah suçsuzların yardımcısı olsun.

çürümüş adalet, 7 yıl önce

14 temmuz ihraçları için söylenen bölümü okumanızı tavsiye ederim

çürümüş adalet
Aday Memur
21 Temmuz 2017 23:19

Adalet çürürse Toplum çürür

vaveyla2
Aday Memur
21 Temmuz 2017 23:21

Arkadaslar yegenim astsubaylik mulakatina girecek ben teyzesiyim 14 temmuz ihracoldum guvenlik sorusturmasinda sikinti cikar mi?

mt0602
Daire Başkanı
21 Temmuz 2017 23:58

Ne diyecek bakan bey ne bekliyorsunuz

Suç yok ama gariban çok ohali nasıl devam ettirecek

En büyük kendini saklayan kendileri

Benim ve ailemin çektiğini tüm soyu tüm nesili çeksin

Allah ölüm yüzü göstermesin

Çaylarını bile içmemiş hicbir merhabam bile olmayanlar

Ile beni aynı tutan ve iftira atan hükümetten allahım öyle bir zulüm versin ki yer gök inleyerek dinlesin

çürümüş adalet
Aday Memur
21 Temmuz 2017 23:59

4 ekim açık 14 temmuz ihraç arkadaşlar herkes kaderini yaşar hayatta bunuda yaşamak varmış suçsuz yere şüphe üzerine ihraç olmuşuz sayın yetkili kiripto demiş. Kripto kelimesini bulan bile bu kelimenin bukadar can yakacağını tahmin etmemiştir. Ey kripto kelimesi ne istiyorsun garibanın fakir fukaranın ekmek parası için stres dolu meslekte dişini sıkan insanlardan. Yav arkadaş anadolu orta halli insanına kripto demek bizim köydeki çoban Adem e sen aslında zenginsin ama kendini kamufule etmek için çobanlık yapıyorsun demek. Ey kripto kelimesi git kendine yakışan insanları bul ekmek parası için çalışan anadolu insanlarının yakasından çek elini.

Gngr211
Aday Memur
22 Temmuz 2017 00:05

Amiinnnn...en zoruda cocuklarina anlatamiyosun hala izinde saniyolar evimize nezaman gidecegiz diyolar onlarada yasatsin bu ciger yanmasini.

mt0602, 7 yıl önce

Ne diyecek bakan bey ne bekliyorsunuz

Suç yok ama gariban çok ohali nasıl devam ettirecek

En büyük kendini saklayan kendileri

Benim ve ailemin çektiğini tüm soyu tüm nesili çeksin

Allah ölüm yüzü göstermesin

Çaylarını bile içmemiş hicbir merhabam bile olmayanlar

Ile beni aynı tutan ve iftira atan hükümetten allahım öyle bir zulüm versin ki yer gök inleyerek dinlesin

king00
Memur
22 Temmuz 2017 09:27

Günaydın Arkadaşlar bizimle beraber ihraç olup adli geçiren oldu mu ya da savcılığa başvurup hakkında dosya açılan var mı

22 Temmuz 2017 10:29

İhraç komisyonu mu iade edecekmiş?

Hilal bıyıklı, 7 yıl önce

Arkadaşlar,halen aktif olarak çalışan bir kardeşiniz olarak aldığım bir bilgiyi paylaşmak istedim. 20-25 gün içinde soruşturmalari bitenlerin iade olacagi bilgisi geldi.Iadeler tüm kurumlar için dendi..

hayalettt06
Aday Memur
22 Temmuz 2017 10:55

Arkadaşlar günaydın 4 ekim açık 14 Temmuz ihraç, dava açan var mı komisyon kuruldu ama yine de mahkemeye versek olur mu. Çünkü 30 günlük bi süre var.

king00
Memur
22 Temmuz 2017 11:36

Mahkeme olayı kalktı devrem komisyonun kurulması ile başvuruların ilk ayağı komisyona olacak daha sonra yargı yolu açılacak şeklinde biliyorum kaldı ki mahkemeye başvuru yapsan bile dosyayı incelemeden komisyona yönlendirip davayı red edecektir

hayalettt06, 7 yıl önce

Arkadaşlar günaydın 4 ekim açık 14 Temmuz ihraç, dava açan var mı komisyon kuruldu ama yine de mahkemeye versek olur mu. Çünkü 30 günlük bi süre var.

Mmy16
Şube Müdürü
22 Temmuz 2017 11:40

Kardeşim ohractan iade khk ile olur. Eğer ihraç olsaydı khk yakın dedi

BENDENIZ34, 7 yıl önce

Ihractan iademi...Onu öğrenebilirsiniz çok iyi olur lütfen.....

aslan leon
Daire Başkanı
22 Temmuz 2017 11:54

AİHM bile önce OHAL Komisyonunu başvuru yeri olarak gösterdi. Yani mahkemeye gitme şimdi boşuna red gelir.

hayalettt06, 7 yıl önce

mehmetemir2012
Şube Müdürü
22 Temmuz 2017 11:56

Beni ihraç ettiler şimdide diyorlar biz bunları ihraç edecek bir kriter bulamadık ama kripto allah katında kim kripto göreceğiz iyiki ahiret var

sugar crash
Şube Müdürü
22 Temmuz 2017 12:01

Bu sd kart olayindan dolayi mi harcandk acaba devrem. Eger o karta güvenilmisse dah cok polisin canı yanacak.Bu lanet fetöcüler kendi yandaslarini silip bizim gibi uzak duranlari fişlediler. Devletimiz bunun farkına neden varmiyor

mehmetemir2012, 7 yıl önce

Beni ihraç ettiler şimdide diyorlar biz bunları ihraç edecek bir kriter bulamadık ama kripto allah katında kim kripto göreceğiz iyiki ahiret var

mehmetemir2012
Şube Müdürü
22 Temmuz 2017 12:08

Yok devrem şundan emin ol daha çok masumun canı yanacak dün mal beyanı için şubeme gittim herkes diken üstünde idari bürocu abla diyor 18 bin den bahsetti çok yakında açığa alınacak dedi eminmisin dedim kadın yemin ediyor alınacak dedi yani şu an kimin gücü kime yeterse devrem ama şundan eminim ben bu mesleğime geri döneceğim bize bu zülmü çektirenlerin de sonunu merak ediyorum bekleyip göreceğiz

sugar crash, 7 yıl önce

Bu sd kart olayindan dolayi mi harcandk acaba devrem. Eger o karta güvenilmisse dah cok polisin canı yanacak.Bu lanet fetöcüler kendi yandaslarini silip bizim gibi uzak duranlari fişlediler. Devletimiz bunun farkına neden varmiyor

Kaptann14
Aday Memur
22 Temmuz 2017 12:16

4 ekim acik 14 temmuz ihrac komisyon dilekcesi olan [email protected] atabilirmi.

MC1154
Aday Memur
22 Temmuz 2017 12:22

Komisyon dilekçesi diye bişey yok. başbakanlık komisyon sitesine gir, formu doldur çıktısını al, kimlik fotokopisi al, ekleyeceğin bişey varsa ekle valiliğe ver...

Kaptann14, 7 yıl önce

4 ekim acik 14 temmuz ihrac komisyon dilekcesi olan [email protected] atabilirmi.

Birvatandaş01
Daire Başkanı
22 Temmuz 2017 12:31

Canı yanan sabretsin

Can yakan canın yanacağı günü beklesin...

sugar crash
Şube Müdürü
22 Temmuz 2017 12:34

Haklısın devrem. Esasen polisligin de yapılacagı kalmamiş. Allah herkesin yardımcısı olsn. Ben de onurumu mutlaka geri alacagim. Avukatla görüstüm. Adam agzı acik dinliyor beni. Sen arada kaynamıssın komisyondan dönersin diyor bakalim zaman herseyin ilaci

mehmetemir2012, 7 yıl önce

Yok devrem şundan emin ol daha çok masumun canı yanacak dün mal beyanı için şubeme gittim herkes diken üstünde idari bürocu abla diyor 18 bin den bahsetti çok yakında açığa alınacak dedi eminmisin dedim kadın yemin ediyor alınacak dedi yani şu an kimin gücü kime yeterse devrem ama şundan eminim ben bu mesleğime geri döneceğim bize bu zülmü çektirenlerin de sonunu merak ediyorum bekleyip göreceğiz

Toplam 9449 mesaj
«434445464748495051525354»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi