Editörler : F16 Gökçen
21 Ocak 2013 22:31

YDS İçin Kaynak Tavsiyesi

Tekrar merhaba:)

ben intermediate seviyesindeyim..Yeni adıyla YDS için tavsiye edebileceğiniz bir kitap arıyorum,özellikle de gramer için..saygılar :)

ayakustu
Memur
21 Ocak 2013 22:58

up :)

turkeyland
Kapalı
22 Ocak 2013 01:01

İrem - YDS ingilizce sınav stratejileri,

Bence gayet ii bir kitap

22 Ocak 2013 15:25

evet guzel, ben de beğendim..

turkeyland, 11 yıl önce

İrem - YDS ingilizce sınav stratejileri,

Bence gayet ii bir kitap

fabregasss
Aday Memur
22 Ocak 2013 21:11

http://www.memurfoni.com/firsat/6090.html

bu linkteki kaynak sizce nasıl?

turkeyland
Kapalı
22 Ocak 2013 23:02

Daha önce ingilizce bir dil öğretmeni forumda tavsiye etmisti bu kitapları, indirime de girmis, almak lazım, fiyatı cok uygun

fabregasss, 11 yıl önce

http://www.memurfoni.com/firsat/6090.html

bu linkteki kaynak sizce nasıl?

ayakustu
Memur
22 Ocak 2013 23:18

evet bana da uygun geldi almak lazım :) teşekkür ederim ilgileriniz için..

turkeyland, 11 yıl önce

Daha önce ingilizce bir dil öğretmeni forumda tavsiye etmisti bu kitapları, indirime de girmis, almak lazım, fiyatı cok uygun

kpdsyds
Aday Memur
30 Ocak 2013 16:46

Arkadaşım ben de senin gibi kaynak arıyorum, fakat kitap olarak değil site. Çünkü kitaplar baya pahalı olabiliyor. Ben şimdilik aşağıda linkini verdiğim sitedeki çeviriler, alıştırma ve kelime ezber kısmıyla başladım. Eğer buna benzer bildiğiniz siteler varsa paylaşırsanız çok güzel olur.

http://www.easylang.com/kpds_dersler.php

lulu88
Aday Memur
30 Ocak 2013 22:14

passagework.com diye bir site var ama ücretlidir.Hem kelime çalışması yapabiliyorsun hem de türkçe çevirilerini takip edebilirsin.çıkmış kpds ve üds pararaflarını inceleyebilirsin.Kolay gelsin

kpssarşivcisi
Daire Başkanı
31 Ocak 2013 03:51

İnternette çeşitli video dersler var. Ben bunlar sayesinde geçtim 70 i.

Google a "Kpds Uzaktan Eğitim Dersleri" yazarak aratın. Çıkan ilk sayfaya bakın. oradan ücretsiz olarak dersleri indirebilirsiniz.

kpdsyds
Aday Memur
31 Ocak 2013 08:57

Teşekkürler arkadaşlar, dediklerinize bir bakayım.

turklordu
Kapalı
31 Ocak 2013 10:39

Building Skills For Proficiency - A Systematic Approach To KPDS ÜDS Bu kitapları al iyice hatim et halledersin.

ciklett
Aday Memur
31 Ocak 2013 11:02

Anadolu lisesi mezunu olarak uzun zamandır ingilizceyle ilgilenmedim ve bu sene YDS ye girmeyi düşünüyorum. Bu aşamada tavsiye edeceğiniz kitaplar neler?

ideal.26
Aday Memur
31 Ocak 2013 13:49

Arkadaşlar YDS de Teorem Yayınları nın kitaplarını tavsiye ederim.KPDS-UDS ye teoremle evde hazırlandım UDS den 88,75 aldım tüm yds kaynaklarını inceledim YDS de tek kaynak TEOREM YAYINLARI..

ahmet-06
Aday Memur
31 Ocak 2013 14:59

evet ideal arkadaşıma katılıyorum bu konuda çünkü teorem yayınlarının YDS NOKTA ATIŞI soru bankası kitabını kullanıyorum.diğer kitaplardaki soruların hepsi geçmiş yıllardaki ösym sorularının karması.Ama bu kitap %100 özgün sorulardan oluşmuş harika bir kitap teoremi kutluyorum ve tevsiye ediyorum

31 Ocak 2013 18:56

Evet kesinlikle İrem yayıncılık,

bi de çıkmış sorularda bilmediğiniz kelimeleri kartlara yazıp ezber yapın, kelime bilgisini arttırmada iyi bi yöntem..

Bahtsız tekstıl müh., 11 yıl önce

evet guzel, ben de beğendim..

hülya-34
Aday Memur
01 Şubat 2013 14:17

YDS ben üniversite son sınıf öğrencisiyim.YDS ve ALES e hazırlanıyorum ingilizce hocalarıma YDS kaynağı sordum hepsi teorem yayıncılığın YDS kaynaklarını tavsiye etti ama kitabevinde tek bir kitabını bulabildim araştırmalarım sonucu teoremyayınları siteden kitaplara ulaştım

sinem021
Aday Memur
02 Şubat 2013 16:41

merhaba arkadaşım gerçekten katılıyorum size. Ben de TEOREM YAYINLARI NIN sitesinden 2 ayrı kitap aldım ayrıca şuan yayıncılık bir kampanya yapmış her kitabın yanında bir deneme seti hediye veriyor. bence bu fırsatı kaçırmamalısınız.

mturkmeen
Aday Memur
03 Şubat 2013 23:23

ben siteyi inceledim ama birçok kitap var. yeni başlayacağım çalışmaya. sizce hangi kitapları almalıyım

sinem021, 11 yıl önce

merhaba arkadaşım gerçekten katılıyorum size. Ben de TEOREM YAYINLARI NIN sitesinden 2 ayrı kitap aldım ayrıca şuan yayıncılık bir kampanya yapmış her kitabın yanında bir deneme seti hediye veriyor. bence bu fırsatı kaçırmamalısınız.

sinem021
Aday Memur
04 Şubat 2013 10:29

merhaba arkadaşım dil bir bütündür bence set olarak almalısın sonuçta kelimeden başlayıp soru çözmeye kadar gideceksin hepsine zamanı gelince ihtiyacın olacak.konu anlatımlı kitap golden grammar adlı teorem yayıncılığın kitabıyla başlayabilirsin yanında word master kelime kitabını alıp kelimeleri ezberlemeye başlayabilirsin.

serdar 23
Aday Memur
04 Şubat 2013 12:38

Englİsh Port Dil Okulları üsküdar da da açıldı.arkadaşlarım gidiyor ve çok memnunlar.Englısh Port TEOREM yds kitaplarını ve tavsiye ediyor vardır elbet bir bildikleri.

mturkmeen, 11 yıl önce

ben siteyi inceledim ama birçok kitap var. yeni başlayacağım çalışmaya. sizce hangi kitapları almalıyım

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi