Editörler : Pangaea

gurbaaprenses
Aday Memur
09 Eylül 2017 10:34

çok zekisiniz:)

S10Olsun
Aday Memur
09 Eylül 2017 11:21

maval okumaya gerek yok puanı yüksek olupda hakkıyla yerleşmiş olan hiç kimse iptal olmasın demez, çünkü iptal olsa bile aynı yılın puanıyla sıralama yapılsa yine girer zeka kırıntısı olan herkes bunu bilir, ama torpille yalakalıkla girmişseniz tabii ki iptal olmasın dersiniz.

kalemimiz
Aday Memur
09 Eylül 2017 11:40

Kardeş biz mülakata zaten karşıyız herkes merkezi alınsa böyle şeyler olmaz ama biz de sizde yıllardır atanmaya çalışıyoruz. Ben mesela 5 yıldır ugrasiyorum güncel puanim 86.68 sayısını hatırlamadigim kadar mülakata girdim. En son yedekte kalıp gene atanamadim sonra asillerden biri gelmemiş de oldu Allaha şükür. bunca yıldır aynı şekilde yapılan mülakatlara kimsenin sesi çıkmadı da şimdi neden böyle yapılıyo. Madem öyle bugüne kadarki bütün mülakatlı yapilan alımlar durdurulsun hepsi cikarilsin yerine kpss puanina göre alsınlar ama bu mümkün değil. Bizide anlayın bizimde kazandığımız bi hak var ve torpille falan da atanmayan insanlar da var bunun ayrımı şu durumda yapilamaz. Şu torpilli şu torpilsiz diye. Bundan sonra bütün alımları merkezi yapsınlar kimsenin gıkı çıkmaz. Ama bunca zaman hep aynı şekilde mülakat yap ondan sonra yok olmadı bu deyip hepsini işten çıkar. Emin olun sizde bizim durumumuzda olsanız bizim gibi düşünürdünuz

S10Olsun
Aday Memur
09 Eylül 2017 16:27

kardeş sen niye dert ediyorsun ki senin çok rahat olman lazım o puanla her türlü KYK ya girersin hem hakkınla girmiş olursun vicdanen rahatlarsın emin ol bakpuana göre atama yapılsın KYK da sen ve senin puan üstü olan herkes istediği yere atanacaktır, senin için sıkıntı yok emin ol, kendin için de bence iste en azından insanların sana bakışı değişir torpille değil hakkınla girmiş gözüyle bakarlar

kalemimiz, 7 yıl önce

Kardeş biz mülakata zaten karşıyız herkes merkezi alınsa böyle şeyler olmaz ama biz de sizde yıllardır atanmaya çalışıyoruz. Ben mesela 5 yıldır ugrasiyorum güncel puanim 86.68 sayısını hatırlamadigim kadar mülakata girdim. En son yedekte kalıp gene atanamadim sonra asillerden biri gelmemiş de oldu Allaha şükür. bunca yıldır aynı şekilde yapılan mülakatlara kimsenin sesi çıkmadı da şimdi neden böyle yapılıyo. Madem öyle bugüne kadarki bütün mülakatlı yapilan alımlar durdurulsun hepsi cikarilsin yerine kpss puanina göre alsınlar ama bu mümkün değil. Bizide anlayın bizimde kazandığımız bi hak var ve torpille falan da atanmayan insanlar da var bunun ayrımı şu durumda yapilamaz. Şu torpilli şu torpilsiz diye. Bundan sonra bütün alımları merkezi yapsınlar kimsenin gıkı çıkmaz. Ama bunca zaman hep aynı şekilde mülakat yap ondan sonra yok olmadı bu deyip hepsini işten çıkar. Emin olun sizde bizim durumumuzda olsanız bizim gibi düşünürdünuz

mühendis 4
Aday Memur
09 Eylül 2017 17:38

boş hayallerinizle forumu meşgul etmeyiniz.

orhunkayaa, 7 yıl önce

bence de kardeş ya. puanı yüksekse merkezi alımla yapılan kyk da da atanır. niye korkuyorlar ki. torpille atananlar bu eksi verenler. hepsi torpille atandı

S10Olsun
Aday Memur
17 Eylül 2017 22:50

ahanda böyle unutursunuz, hak aramayı bile lüks gören insanlarla yaşamak ne zor yarabbi

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi