Editörler : Pangaea
«34567891011121314»

bucaa
Şef
16 Temmuz 2013 01:23

fırsatlar diyarı 80 altı gitsin derken biz kalmayalım ortada hadi onlar pttye gidecek ya biz ne yapcaz kurum kalmadıki :)

fırsatlar diyarı, 11 yıl önce

iibf den alsın da sağlamını geçtim ben şöyle 2000 felan alsa iyi olur en azından 80 in altındaki arkadaşlara da ekmek kapısı açılır

HYDRKYLMZ
Memur
16 Temmuz 2013 01:26

YARIN PTT DE İŞE BAŞLARDA ZAMAN BULURSANIZ YERSİNİZ YEMEĞİNİZİ HERŞEY ELEKTRONİK TAKIOLAR ÇİPİ ADIM ADIM TAKİP OLUYO BAZEN AKŞAM 5 AAA DİYORUM BEN BUGÜN YEMEKYEMEDİM YAHU

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:27

ben de bilmiyorum kafayı üşütecem düşüne düşüne artık tepki vermemeye başladım atama konusuna.son atamada devlet bize kazık atmazsa heralde 80 ile 82 arası gider ama iibf nin ne de olsa sesi çıkmıyor deyip haziranda da 500 kadroyu kaktırırlarsa da şaşırmam doğrusu ben artık her şeye hazırım en kötüsüne bile herkes vurmuş bir de devlet vursun ne yapalım hayatta şansın olacak bir defa gerisi boş

bucaa, 11 yıl önce

fırsatlar diyarı 80 altı gitsin derken biz kalmayalım ortada hadi onlar pttye gidecek ya biz ne yapcaz kurum kalmadıki :)

bucaa
Şef
16 Temmuz 2013 01:30

sıkma canını bu kadar senide kaybetmeyelim sonra:) toparla kendini ya allah büyük illaki olcak biseyler

ben de bilmiyorum kafayı üşütecem düşüne düşüne artık tepki vermemeye başladım atama konusuna.son atamada devlet bize kazık atmazsa heralde 80 ile 82 arası gider ama iibf nin ne de olsa sesi çıkmıyor deyip haziranda da 500 kadroyu kaktırırlarsa da şaşırmam doğrusu ben artık her şeye hazırım en kötüsüne bile herkes vurmuş bir de devlet vursun ne yapalım hayatta şansın olacak bir defa gerisi boş

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:33

bilmiyorum hayattan giderek koptuğumu hissediyorum yani bu bekleme süreci çok yıpratıcı insanın bütün yaşama sevincini alıp götürüyor.geldimi de her şey üst üste geliyor.bir insan kendine acımaya başladı mı o saatten sonra zaten mutlu olamıyıor neyse iyice karamsarlaştım inş her şey güzel olur şükür gene sağlığımız yerinde

bucaa, 11 yıl önce

sıkma canını bu kadar senide kaybetmeyelim sonra:) toparla kendini ya allah büyük illaki olcak biseyler

luis1907
Genel Müdür
16 Temmuz 2013 01:33

devlet sesı cıkana kadro vermez bunu ogrenemedın mı hala fırsatlar dıyarı.

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:36

biliyorum ağlayana verir demi ama 3 ün birini tabi verir tabi.onu anladık zaten de iibf nin amacı 3 ün birini aldıktan sonra 5 in birini almamak için mücadele etmek olmalı bu bilincin oluşması lazım bence.

luis1907, 11 yıl önce

devlet sesı cıkana kadro vermez bunu ogrenemedın mı hala fırsatlar dıyarı.

bucaa
Şef
16 Temmuz 2013 01:37

yapma bu kadar fırsatlar her işte bi hayır var olmazsada dünyanın sonu değil yani hem insallah hersey iyi olcak hepimiz için şu kasımı bi görelimde sonra ağlarız

luis1907
Genel Müdür
16 Temmuz 2013 01:39

aglayana degıl susana verıyor ogretmenler sustu aldı 42.000 ı konustu alamadı subat atamasını.

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:40

1 senedir ağlıyoruz zaten biraz gülmek bizim de hakkımız.hayır o değil de bana koyan 80 in altında dünya kadar iibf li atandı hatta işin ilginci 83 ün üstündekilerde atandı sayılır bu 80 ile 83 arasında ne var anlamadım 1 senedir bekliyoruz ve korkarım 1 sene daha bekleyecez altımız gitti üstümüz gitti biz kaldık meydanda off yaa sinirlenmemek elde değil ya.

bucaa, 11 yıl önce

yapma bu kadar fırsatlar her işte bi hayır var olmazsada dünyanın sonu değil yani hem insallah hersey iyi olcak hepimiz için şu kasımı bi görelimde sonra ağlarız

bucaa
Şef
16 Temmuz 2013 01:43

83-84 arası çok kişi var kalan. yinede kendini yıpratma bu kadar olan sağlığına olur bak ii değil bu kadar düşünmek

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:44

kardeş onların arkasında nabi avcı gibi babayiğit var bizim elimizden maliye bakanlığını alan adamlardan bir tanesidir.42 binlik öğretmen alıyor yetmez ona adamın gözü aç illa orada 450 kişilik maliye bakanlığının kadrolarına da gözünü dikecek neden sağda solda atanamayan öğretmen tanıdıkları var evlenecekler evlenemıyorlar malüm para lazım iş lazım.mehmet şimşeğe bir alo durumu aynen izah ediyor bir akşam yemeğine maliyeyi 4001 e aldırıyor işte sistem böyle işliyor biz iibf liler de sonuçları buradan takip ediyoruz ah vah diyoruz mücadele diyoruz.

luis1907, 11 yıl önce

aglayana degıl susana verıyor ogretmenler sustu aldı 42.000 ı konustu alamadı subat atamasını.

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:46

benim zaten pskoloji alt üst oldu bu saatten sonra atansam da ne kadar verimli olurum iş hayatında bilmiyorum.ama benim bu yaşıma kadar anladığım acımasız olacaksın hayatta çünkü kimse kimseye acımıyor düşene bir tekme daha yapıştırıyorlar örn mehmet şimşek

bucaa, 11 yıl önce

83-84 arası çok kişi var kalan. yinede kendini yıpratma bu kadar olan sağlığına olur bak ii değil bu kadar düşünmek

bucaa
Şef
16 Temmuz 2013 01:51

anlasıldı ne desek bos karamsarlığın dibine vurmussun fırsatlar

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:53

uçtum ben iyice uyku da tutmuyor yapılan adaletsizlikler vs.ha ola ki ben atanırsam şansına 81,9 puana ki az da olsa ihtimal var eyyyy devlet şunu bilki ben devlet düşmanıyım hakkımı size helal etmiyorum benim yıllarımı çaldınız ben de sisteme karşıyım her zaman.

bucaa, 11 yıl önce

anlasıldı ne desek bos karamsarlığın dibine vurmussun fırsatlar

publec.45
Yasaklı
16 Temmuz 2013 01:55

volki fırsat ramazan olmasa 2ser bira cakardık seninle

fırsatlar diyarı
Müsteşar
16 Temmuz 2013 01:58

kardeşim yaraları iyice açmak da iyi gelmiyor ki sadece anlık unutuyorsun sonra sabah bir kalkıyorsun ilk aklına nabi avcıyla mehmet şimşeğin profili geliyor gözünün önüne ondan sonra gene isyan gene ferdi tayfur

publec.45, 11 yıl önce

volki fırsat ramazan olmasa 2ser bira cakardık seninle

publec.45
Yasaklı
16 Temmuz 2013 02:00

olsun haziranda atanınca ferdiden gecen yıl bu zamanları dinleriz gene içeriz bu sefer keyiften :)

kardeşim yaraları iyice açmak da iyi gelmiyor ki sadece anlık unutuyorsun sonra sabah bir kalkıyorsun ilk aklına nabi avcıyla mehmet şimşeğin profili geliyor gözünün önüne ondan sonra gene isyan gene ferdi tayfur

publec.45
Yasaklı
16 Temmuz 2013 02:01

nabiyle mehmet eski manitalar :)))

gizem.k
Kapalı
16 Temmuz 2013 02:02

arkadaslar gecenlerde bu sayfada ptt.gov'dan iibf alımıyla ilgili mail attığımı belirtmiştim..bir cok arkadas bunun bir işe yaramayacagını söyledı fakat maillim acıktan atama personel alımı departmanına iletilmiş..bence b u da bir iş bu kadar istekli İİBF mezunları varken adamlar gidipte fef li alacak hali yok..siz de durmayın ve isteğinizi belli edin arkadaşlar..bu da bir eylemdir..eylemsizlikten daha iyidir..

Toplam 10546 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi