Editörler : Pangaea
01 Haziran 2011 12:33

İngilizce Öğretim Programları, Yöntem ve Teknikleri Seminerine

Bu seminere katılan oldu mu arkadaşlar? Verimli oluyor mu ki bu semineri veren kişiye de bağlı.

Seminer teorik mi yoksa uygulamalar da yapılıyor mu?

Teşekkürler.

minnesota
Şube Müdürü
01 Haziran 2011 15:00

çok yararlı kesinlikle tavsiye ediyorum almanı gerçi zorunlu katılıyorsun iki hafta been çok memnun kaldım.

isikayhan
Kapalı
01 Haziran 2011 15:00

İngilizce Dil Eğitim Programı Semineri

http://forum.memurlar.net/konu/1210352/

01 Haziran 2011 15:31

Teşekkürler Işıkayhan Hocam.

laz-angel
Aday Memur
01 Haziran 2011 17:43

çok eğlenceliydi kesinlikle gidin biraz yorucu oluyo ama saatlerce sürdüğü için

fatsam
Kapalı
01 Haziran 2011 20:58

bu semineri geçen hafta almış birisi olarak çok verimli ve eğlenceli geçtiğini söyleyebililirim... seminer sonunda belgelerimizi verdiler...

01 Haziran 2011 22:06

laz angel ve fatsam hocalarım,

Eğitim teorik mi pratik mi? Uygulamalar yapılıyor mu?

the_hulya
Aday Memur
02 Haziran 2011 01:00

katıldım hocam ben düzcede..5 gün boyunca sabahtan akşama kadar canımız çıktı ..ingilizce konuşmayı unutmuşum ya onu farkettim :) üniversitedeki dersler gibi oluyo ..mesela reading dersi işte önce neler yapılabileceği slaytlarla anlatılıyo bu aradan kendileri de degişik aktivitelerle bize reading yaptırıyorlar örnek parçada ..sonrada bize parça verip grup kurmamızı istiyolar ve biz sunmaya çalışıyoruz degişik tekniklerle ..karton verdiler boya kalemi verdiler falan biz kendimiz etkinlik yaptık..bunların hepsi diğer 4 beceri ve kelime öğretimi için de geçerli hocam..bir de site isimleri veriyolar onlar baya faydalı oluyo...ve sertifika alıyosunuz tabiki buda gayet olumlu etki yapıyo...:)) ben sevindiirk oldum en azından belgeyi görünce :))

englishtchr_özlem
Şube Müdürü
02 Haziran 2011 14:04

Zaten katılım mecburi artı çok da güzel,faydalı bir seminer.

nevin_meltem
Memur
15 Haziran 2011 18:02

ben bu semineri Sakarya'dayken almıştım. Şu anda Ankara'da görev yapıyorum. Haberim olmadan, müdür yardımcımız adımı göndermiş, ve yine çıkmış. 20-24 Haziran arasında "İngilizce Yöntem ve Teknikleri" diye görünüyor. Acaba aynı seminer mi? Eğer öyleyse, yine gitmek zorunda mıyım?

nevin_meltem
Memur
15 Haziran 2011 19:48

yok mu bi bilgisi olan?

15 Haziran 2011 21:29

Yok hocam,gitmek zorunda değilsiniz.Sertifikanız varsa bunu müdürünüze göstermeniz yeterli.Müdürünüz üst yazıyla hizmetiçi'ne bildirir.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi