Editörler : supporters.
«700701702703704705706707708709710711»

agyagy
Şube Müdürü
19 Ocak 2017 03:17

:)))Ben de hiç tahmin etmezdim. Telde sayfayı yenıleyınce pat dıye cıktı elim ayağım tıtremıstı ya:)))

avkatduygu, 7 yıl önce

bunu yazmak ilk kime kısmet olacak diye merak ediyordum doğrusu :))

camiryuu
Kapalı
19 Ocak 2017 03:18

hocam adlide sapma olmaz da 0 da olmazdi ya:) neyse hayirlisi

bonay53
Memur
19 Ocak 2017 03:18

Derece yapmış birini tanıyorum artık. Sırtım yere gelmez. :P

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

Tebrikler ...artık konuşma sırası heyette :)

Andromedaa
Kapalı
19 Ocak 2017 03:19

Sağ olun da vardır mutlaka:))

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

Bu forumda senin kadar sempati toplayan yok galiba

kerimbafrali
Memur
19 Ocak 2017 03:21

arkadaşlar kazanan herkesi yürekten kutluyorum,kaybedenlere de sabır ve birdahaki sınavlar için başarı diliyorum.

bu stresli süreçte özellikle sürç-i lisan ettigim neslisah ve yıkılmadım ayaktayım arkadaşlarımdan özür diliyorum.ikisi adına da çok sevindim.

süreç boyunca iyiniyeti ve çok değerli yardımları için özellikle andromeda arkadaşıma da çok teşekkür ederim.umarım birdahaki sınavda o da kazanır.

kalın saglıcakla.iyi geceler..

KaMuHuKuK
Genel Müdür
19 Ocak 2017 03:21

Sınavdan önce foruma yazdım acente kamu ihale tekerrür filan çıkacak diye sınavda kamu ihale sorusunu görünce okumadan üniversite yaptım pahalıya patladı :)

bonay53, 7 yıl önce

Derece yapmış birini tanıyorum artık. Sırtım yere gelmez. :P

yıkılmadım ayaktayım
Genel Müdür
19 Ocak 2017 03:22

Estağfirullah olur boyle sureclerde iyi dilekleriniz icin saolun...

kerimbafrali, 7 yıl önce

arkadaşlar kazanan herkesi yürekten kutluyorum,kaybedenlere de sabır ve birdahaki sınavlar için başarı diliyorum.

bu stresli süreçte özellikle sürç-i lisan ettigim neslisah ve yıkılmadım ayaktayım arkadaşlarımdan özür diliyorum.ikisi adına da çok sevindim.

süreç boyunca iyiniyeti ve çok değerli yardımları için özellikle andromeda arkadaşıma da çok teşekkür ederim.umarım birdahaki sınavda o da kazanır.

kalın saglıcakla.iyi geceler..

KaMuHuKuK
Genel Müdür
19 Ocak 2017 03:22

Camiryu adli sapma herkese az geldi

camiryuu, 7 yıl önce
hocam adlide sapma olmaz da 0 da olmazdi ya:) neyse hayirlisi

Bay Lawyer
Şube Müdürü
19 Ocak 2017 03:23

Çok sağol üstad inşallah hayırlısıyla sıkı çalışıp biz de yüksek puanla kazanırız. Yazılı sınavdaki başarılarının devamını diler, mülakattan da güzel haberlerle dönmeni temenni ederim ... Şunu farkettim ki, şu an çok samimi şekilde sizin sevincinizi sahiplendiğim için içimde hiç üzüntü ve kaybediş hissi yok...

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

Gerçek sınavı kazanmışsın ,ösym nin yaptığını evleviyetle kazanırsın.yolun açık olsun

19 Ocak 2017 03:25

Arkadaslar belki bircogunuz bu basliga bir daha girmeyecksnz. Yaklasik 1 aydir burada iyisi ve kotusuyle stres ve eglencesiyle guzel zamanlar gecirdik. Bu donemde belki birilerini kirmis belki uzmusuzdur. Sahsim adina varsa boyle bir durum ben ozur diliyirum o arkadastan. Unutmayacagim muhabbetler ve eglenceli anlarim gecti burada, iyi ve guzel insanlar tanidim. Gerek link olayinda gerekse baska hususlarda faydali bilgiler veren tum arkadaslarima sukranlarimi sunuyorum. Ve eger bir yanlis yaptiysm lutfen bana haklarinizi helal ediniz. Hersey gonlunuzce olsun, kalin saglicakla.. ve unutmayin,umut etmek sermaye gerektirmez. umudunuzun pesinden kosun, hep birlikte kosalim.. herkese iyi geceler allaha emanet olunuz..

avkatduygu
Aday Memur
19 Ocak 2017 03:26

adli avukatlık (standart sapma 4 puan gelmiş)

Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi 14 16

Ortak Alan Bilgisi Testi 24 11

Adli Yargı-Avukat Testi 25 10

Genel Başarı Puanı 69,55468

Başarı Sırası 1764

agyagy
Şube Müdürü
19 Ocak 2017 03:26

şimdi hesapladm tmm adlide sıfır kusur gelmıs sapma :)

bonay53, 7 yıl önce

8/7 hocam, 7/8 değil

bonay53
Memur
19 Ocak 2017 03:28

Nereden ne yaptım hiç bilmiyorum ama ticaret hiç sevmiyorum ve anlamakta zorlanıyorum. Üniversitedeyken de böyleydi. O yüzden hiç çalışmadım ona, hiç doğrum çıkmazsa ondan şaşırmam. Zaten max 1-2 tane çıkar diye bekliyorum.

Onun dışında idari yargılama da sıkıntılı sanırım benim.

Bu 2sinden toplam 3-4 doğrum çıkacak diye tahmin ediyorum. Güzel yapabilseydim bunları da puan konusunda tatmin edici bir şey alırdım.

Amaan neyse ne, hakkımızda hayırlısı olsun her şey için. Gerisi boş.

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

Sınavdan önce foruma yazdım acente kamu ihale tekerrür filan çıkacak diye sınavda kamu ihale sorusunu görünce okumadan üniversite yaptım pahalıya patladı :)

Hkmeanne
Memur
19 Ocak 2017 03:43

Aaaaaa herkes burda yatın uyuyun gari yav dinlenin bak benim de uykumu kaçırdınız çok gürülyülü konuşuyonuz :DDD

Hkmeanne
Memur
19 Ocak 2017 03:45

Damat 6003 canım arkadaşım :( nasip değilmiş ya .

Neslisahh, 7 yıl önce

Ya bisi sorcam bizim damat nerde. Kazandi mi bilen var mi. Onu da cok merak ediyorum.

aJudge
Aday Memur
19 Ocak 2017 03:45

Hakime anne siz naptınız

Hkmeanne, 7 yıl önce

Aaaaaa herkes burda yatın uyuyun gari yav dinlenin bak benim de uykumu kaçırdınız çok gürülyülü konuşuyonuz :DDD

Andromedaa
Kapalı
19 Ocak 2017 03:46

Dün sabahladım bu gece de uyku tutmuyor :)

Hkmeanne, 7 yıl önce

aJudge
Aday Memur
19 Ocak 2017 03:47

Ben de öyleyim.Resmen uyku düzenim bozuldu.

Andromedaa, 7 yıl önce

Dün sabahladım bu gece de uyku tutmuyor :)

Hkmeanne
Memur
19 Ocak 2017 03:50

Olmadı benim ya :) olayın sıcaklığı ile ilk an üzüldüm ama geçti sonra :) bidahakine kısmetse

aJudge, 7 yıl önce

Hakime anne siz naptınız

Andromedaa
Kapalı
19 Ocak 2017 03:50

Genelde neşeliyim ama yastığa başımı koyunca içime atmış olduğumu anlıyorum ve uykum kaçıyor:))

aJudge, 7 yıl önce

Ben de öyleyim.Resmen uyku düzenim bozuldu.

Toplam 14523 mesaj
«700701702703704705706707708709710711»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi