Editörler : E.Kayı Han
16 Nisan 2013 12:33

fahrilerin buluşma noktası

S.A

tüm fahri arkadaşlar bu formda buluşalım fahrilerle ilgili duyumları burada paylaşalım lütfen yanlız bu formun diğer formdan farkı burada tartışma olmasın özellikle fahri karşıtı görüşlü arkadaşların bu foruma yazmasını istemiyorum eğer zerre kadar utanma şeref haysiyet duyguları varsa buraya yazmazlar bu formda sadece fahri arkadaşlar yazsın buyurun fahri arkadaşlar fahrilerle ilgili son durumu paylaşalım

Allahuekber
Kapalı
16 Nisan 2013 12:42

Bakın meurlar net formunda fahrilere ait bir sayfa oluşturulmasının asıl sebebi fahrilikle iligili başlıkların çok fazla olmasıdır, yani zannetmeyin fahrilerle ilgili bu bölüm var, bu hak zannetmeyelim.Şunuda merak ediyorum açıkcası ne zamandan belli utanma, şeref, haysiyet kelimesi haksızlık karşısında duran için kullanılamaya başlandı aklım almıyor,Şunu anlayın artık fahrilik yapın eğer gereken şartları sağlayamıyorsanız görevinize devam edin ama fahrilikten kadro demeyin asıl bunu istemek utanma gerektiren bir tavırdır, eğer idrak edebilirseniz tabi... bence sukut edin ...fazla konuşmayın...

muhibbulfahri
Aday Memur
16 Nisan 2013 12:49

buraya yazmakla nasıl bir kişiliğin olduğunu gösterdin

muhibbulfahri
Aday Memur
16 Nisan 2013 12:51

fahri karşıtı arkadaşlar yazmasın sadece duyumları paylaşalım arkadaşlar

23.44
Aday Memur
16 Nisan 2013 17:24

FAHRİ kardeşlerim ulaşabildiğimiz yere kadar derdimizi anlatalım,inş FAHRİ KURAN KURSU ÖĞRETİCİLERİNE KADRO yakın..

smse34
Aday Memur
16 Nisan 2013 19:46

fahrıyız ama kadro bizde

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
16 Nisan 2013 20:16

"fahri karşıtı görüşlü arkadaşların bu foruma yazmasını istemiyorum eğer zerre kadar utanma şeref haysiyet duyguları varsa buraya yazmazlar bu formda sadece fahri arkadaşlar yazsın"

Böyle bir kısıtlamaya gidecek yetkiyi nasıl gördünüz kendinizde sorabilir miyim çok merak ettim?

Ha bir de işin içine utanma ve şeref kelimelerini katmışsınız.Ben fahrilerin kadroya geçirilmesine sonuna kadar karşıyım ve buraya yazdım.

Yani ben şimdi ne oldum hadi tekrarlayın bakalım.?

p@norra
Şube Müdürü
16 Nisan 2013 20:55

Gayet seviyeli bir yazı olmuş.. yazık

kardelen feride
Aday Memur
16 Nisan 2013 21:17

bizim bir şey yapmaya hakkımız yok yaşamaya bile :)))

23.44
Aday Memur
16 Nisan 2013 21:44

şimdi ne olacağını size söyleyeyim.anladık fahri alımına karşısın.ama yorum yazdığın konunun ismine bak "FAHRİLERİN BULUŞMA NOKTASI" biz fahriler olarak burada duyumları ve neler yapabileceğimizi konuşmak istiyoruz.siz ve sizin gibi birkaç arkadaş sürekli konuyu başka tarafa çekiyorsunuz...

SevkiSevilesin, 11 yıl önce

"fahri karşıtı görüşlü arkadaşların bu foruma yazmasını istemiyorum eğer zerre kadar utanma şeref haysiyet duyguları varsa buraya yazmazlar bu formda sadece fahri arkadaşlar yazsın"

Böyle bir kısıtlamaya gidecek yetkiyi nasıl gördünüz kendinizde sorabilir miyim çok merak ettim?

Ha bir de işin içine utanma ve şeref kelimelerini katmışsınız.Ben fahrilerin kadroya geçirilmesine sonuna kadar karşıyım ve buraya yazdım.

Yani ben şimdi ne oldum hadi tekrarlayın bakalım.?

muhibbulfahri
Aday Memur
16 Nisan 2013 22:18

duygularıma tercüman olduğun için sana şükranlarımı sunuyorum 23.44 kardeşim

muhibbulfahri
Aday Memur
16 Nisan 2013 22:21

fahri karşıtı kişiler aynı zamanda yüzsüz kişiler benim için bu insanlara yazmayın diyorum yazıyorlar lütfen rica ediyorum yazmayın

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
16 Nisan 2013 22:51

Efendi.Haddini bil terbiyeni takıl.

muhibbulfahri, 11 yıl önce

fahri karşıtı kişiler aynı zamanda yüzsüz kişiler benim için bu insanlara yazmayın diyorum yazıyorlar lütfen rica ediyorum yazmayın

FMÜZER
Genel Müdür
16 Nisan 2013 23:37

Fahri kardeşler durun bakalım..."KPSS Din Hizmetleri" başlığı altında aylarca KPSS'siz yeterliliksiz kadrolu atanma talebinizi "hak" varsayarak dile getirdiniz.

Bizler de dilimizin döndüğünce bunun hakkaniyete sığmayacağını ifade ettik.O zaman sizler misafirdiniz.Şimdi de bizler misafiriz.Bizleri biraz ağırlayın.:)))

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
17 Nisan 2013 00:14

Değil mi yani?Gelene git denir mi hiç?Misafirlik kültürü de kalmamış.=)

FMÜZER, 11 yıl önce

Fahri kardeşler durun bakalım..."KPSS Din Hizmetleri" başlığı altında aylarca KPSS'siz yeterliliksiz kadrolu atanma talebinizi "hak" varsayarak dile getirdiniz.

Bizler de dilimizin döndüğünce bunun hakkaniyete sığmayacağını ifade ettik.O zaman sizler misafirdiniz.Şimdi de bizler misafiriz.Bizleri biraz ağırlayın.:)))

FMÜZER
Genel Müdür
17 Nisan 2013 00:32

Kaldı ki fahrilere ayrı bir forum başlığı olmasını editörlere öneren bir kişi olarak söylüyorum...

Fahri kardeşlerimiz özlük haklarının iyileştirilmesine yönelik her türlü düşüncelerini elbette dile getirebilmelidir.Fahrilik kriterine göre atanma taleplerini bile dile getirilebilmelidir.Herkes düşüncesini hakaret etmeden ortaya koymalıdır.Bir talebin hakkaniyete uygun olmadığını söylemek o talebi dile getirenlerin bulunduğu zümreye karşı olmak demek değildir.Bunun ayırdımına varılmalı.Bizden hak olduğuna inanmadığımız bir istekte bulunan kişiye bu talebin uygun olmadığını söylemek ne bakımdan o kişinin bulunduğu gruba karşı olunduğu anlamına gelecek ki?Kimse fahri düşmanı olamaz...

Memurlar maaşlarının 10'a katlanmalarını istese de bu reddedilse buradam nasıl ki "memur düşmanlığı" çıkarılamazsa fahrilerin KPSS'siz yeterliliksiz kadroya geçme taleplerine karşı olmak ta fahri düşmanlığı sayılmaz.Eğer böyle düşünürsek biri de çıkar fahrilerin kadroya alınmasını savunanları,yeterlilik almış,KPSS sınavını geçmiş atanma bekleyen adayların düşmanı ilan eder.

17 Nisan 2013 20:35

Utanın ya! Utanın artık! Her iki tarafta hoca adayı şu yapılana bak!Yeni bir haber varmı diye bakıyorum her başlıkta tartışma.

Diyanette ne değişiklikler olyor tartışmadan gören yok!Haberi kopyalamaya çalışıyorum bir türlü olmuyor! Tartışmayı bırakın da bir bakın neler oluyor,boş tartışma değil;fikir tartışması yapalım!

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
17 Nisan 2013 20:54

Buyrun konuyla ilgili olarak ben yardımcı olayım elimden geldiğimce size hocam.

rayihaverde, 11 yıl önce

Utanın ya! Utanın artık! Her iki tarafta hoca adayı şu yapılana bak!Yeni bir haber varmı diye bakıyorum her başlıkta tartışma.

Diyanette ne değişiklikler olyor tartışmadan gören yok!Haberi kopyalamaya çalışıyorum bir türlü olmuyor! Tartışmayı bırakın da bir bakın neler oluyor,boş tartışma değil;fikir tartışması yapalım!

17 Nisan 2013 21:07

Öncelikle Allah razı olsun sn editör,ben hiç bir haberi siteye kopyalayamıyorum yaklaşık iki aydır;fakat daha önce böyle bir sorun yoktu.Bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor yoksa siteden mi acaba? Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

SevkiSevilesin, 11 yıl önce

Buyrun konuyla ilgili olarak ben yardımcı olayım elimden geldiğimce size hocam.

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
17 Nisan 2013 21:48

İlginiz için teşekkür ederim hocam.Sorunun kaynağı kopyaladığınız haberin formatı ile sitemiz formatının uyuşmamasıdır.

Sorunun çözümü için ise;

Haberi eklediğinizde CTRL+A tuşuna basıp metni seçin.Sonra mesaj alanının üstündeki silgi işaretini tıklayıp seçimi kaldırı işaretleyip sorunu çözebilirsiniz.

Selamlar.

rayihaverde, 11 yıl önce

Öncelikle Allah razı olsun sn editör,ben hiç bir haberi siteye kopyalayamıyorum yaklaşık iki aydır;fakat daha önce böyle bir sorun yoktu.Bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor yoksa siteden mi acaba? Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
17 Nisan 2013 21:48

İlginiz için teşekkür ederim hocam.Sorunun kaynağı kopyaladığınız haberin formatı ile sitemiz formatının uyuşmamasıdır.

Sorunun çözümü için ise;

Haberi eklediğinizde CTRL+A tuşuna basıp metni seçin.Sonra mesaj alanının üstündeki silgi işaretini tıklayıp seçimi kaldırı işaretleyip sorunu çözebilirsiniz.

Selamlar.

rayihaverde, 11 yıl önce

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi