Editörler : Pangaea
30 Aralık 2009 11:49

ağrı-tutak-yukarı köşk köyü ilköğretim okulu!! Bilgisi olan varsa yardım lütfen!!

internetten baktım biraz ama hiç bir bilgi, resim, yorum yok! Yardım lütfen!

30 Aralık 2009 11:56

hayırlı olsun. Yol üzerinde bir köy. Küçük bir köy. Ilçeye kaç km olduğunu tam bilmiyorum.

dexter_324
Memur
30 Aralık 2009 11:58

Hocam bende tutak oğlaksuyu ilköğretim okuluna atandım.

10 km Tutak'a.

sınıfchı
Aday Memur
30 Aralık 2009 12:58

üstün_zklı_öğrt. Hocam, yol üzerinde küçük bir köy, tamam. İnsanı, havası, fiziki yapısı hakkında bir bilgin var mı? Ya da başka bir arkadaş yok mu yardımcı olabilecek? Tutak ilçe merkezi hakkında da yorumları ve bilgileri alayım lütfen!? Merkez de kalabilirim, evlilik var inş. yakında! Hatunu al yeni evin diyip köye sokmayalım ilk baştan!

brkhny
Şef
30 Aralık 2009 13:01

hocam köyde kalma imkanınız olmaz zaten 2 hoca orda lojmanda kalıyo galiba lojman zaten küçük size yer olmaz biran önce ev bulun hocam

bırang
Aday Memur

hayırlı olsun hocam tutak güzel sakin bir yer ama beklentilerinizi yüksek tutmayın.kış çok cetin gecer kıralık ev bulmak biraz mesele ama kalacak yer olarak düşünürsenin ben kendımde kalıyorum tutak öğretmen pansiyonu var cok modern konforlu istersenız tlf vereyım gelmeden yer ayırtınn çünkü yer sıkıntısı olacakk gibi

mehmet hızıroğlu
Aday Memur

ben şu an yukarı köşk ilköğretim okulunda görev yapıyorum bu okula atanan arkadaş fazla bilgi vermem gerek msn varsa yazsın ekleyim konuşalım ben gideince o gelecek çünkü.

sınıfchı
Aday Memur
30 Aralık 2009 13:39

bırang hocam telefonu verin size zahmet ayırtayım yerimi. Teşekkürler şimdiden...

sınıfchı
Aday Memur
30 Aralık 2009 13:43

mehmet hızıroğlu, hocam kadroya mı geçtiniz? hayırlı olsun öyleyse. Szi lojmanda kalanlardanmıydınız?

msn vereyim hocam: [email protected]

mehmet hızıroğlu
Aday Memur
30 Aralık 2009 13:46

ekledim hocam kabul et lanetli ile başlayan

ezgi_erzurum
Aday Memur
30 Aralık 2009 13:50

ben bir tutaklı olarak tutagın en güzel koylerınden bırıne atandıgınızı soyleye bılırım.İlce merkeze cok yakın gıdıs gelış olur.şanslısınız bence en azından agrının en guvenlı ılcesı dıye bılırım hayırlı olsun bızede sızede....

Hamdi ARSLAN
Aday Memur
31 Aralık 2010 13:02

selam hocam ben ağrı tutak yukarı köşk köyüne atandım bana bilgi verirseniz sevinirim mo 05433675639 çaldırın ben ararım.

derya uçar
Memur
15 Haziran 2011 17:34

Tutaka tayinim çıktığında çok üzülmüştüm.Daha sonra kalacak yer aradım.Ne yazıkki ciddi anlamda ev sıkıntısı olduğu için 3 tane pansiyon olduğunu öğrendim.En ince ayrıntısına kadar pansiyonları inceledikten sonra Tutak ta öğretmenlerin ihtiyaçları düşünülerek yapılan TEK KALİTELİ PANSİYON UN AVRUPA YAKASI PANSİYONU OLDUĞUNU gördüm.Kurucusu ÖĞRETMEN olan tek pansiyon.Böyle kaliteli bir pansiyon kuran öğretmen arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ederim. Ağrı TUTAK'a atanan tüm memurlara kesinlikle tavsiye ederim Ayrıntılı bilgi için www.avrupayakasıpansiyonu.com veya www.pansiyontutak.com adreslerinden 0472 411 33 63 nolu telden ulaşabilirsiniz.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi