Editörler : "eskiyara"Pangaea

Bahattintff
Aday Memur
14 Eylül 2017 07:03

İkiside ogretmen olan ve ikiside zorunlu hizmet yükümlüsü olan ogretmen eşleri resen atamadiklari için mebi tebrik ediyorum. İl milli eğitime yeni yönetmeliğe göre aile birliğinden zorunlu hizmetimiz ertelenmesi gerekiyor dediğimizde olmaz demisti. Ve ertelememiz yapılmamıştı. Sistemde zorunlu çalışma yükümlüsü yazıyor. Benim gibi olan 4 tane evli ikiside ogretmen olan arkadaşları da resen atayamamislar. Yani 8 kişiyi atayamamislar resen benim bildiğim kadarıyla. Bakanlık sonradan mahkeme kararları ugrasmamak için doğru adım atmıştır. Tekrar tebrik ediyorum.

sipsa26
Yasaklı
14 Eylül 2017 08:08

Kimisine çıkıp kimisine cikmamasinin nedeni nedir arkadaşlar?cevremde de var benim resen atanmayan

gizyar
Aday Memur
14 Eylül 2017 08:12

Daha önce milli eğitimden atama olmayacağı bilgisini alıp buraya da yazmıştım Ama maalesef Kahramanmaraş a atamam yapılmış Sahte evlilik falan yapmadım 2buçuk yaşında da bebeğim var Sevinç gözyaşları dökenler bundan sonra da dökmeye devam edebiliyorsa diyecek birşey yok

kaman
Aday Memur
14 Eylül 2017 08:39

Merhaba eşimde resen atamayla Maraş pazarciğin bır köyüne çıktı sinifci 107 puanla nasıl adalet bu neye göre sıralama yapıp atama yaptınız.

gizyar, 7 yıl önce

Daha önce milli eğitimden atama olmayacağı bilgisini alıp buraya da yazmıştım Ama maalesef Kahramanmaraş a atamam yapılmış Sahte evlilik falan yapmadım 2buçuk yaşında da bebeğim var Sevinç gözyaşları dökenler bundan sonra da dökmeye devam edebiliyorsa diyecek birşey yok

EJDER YENER
Memur
14 Eylül 2017 09:13

Tüm resen atamaları K. Maraş'a mı atamışlar. Sadece buraya yazan 3 kişi

ulubahtlıı
Kapalı
14 Eylül 2017 10:53

Hocam keske okula dilekce yazsaydiniz sozlu olarak birakmasaydnz.. yeni yonetmwlige gore ogretmen eslerin zh ertelenmesi gerekir

Bahattintff, 7 yıl önce

İkiside ogretmen olan ve ikiside zorunlu hizmet yükümlüsü olan ogretmen eşleri resen atamadiklari için mebi tebrik ediyorum. İl milli eğitime yeni yönetmeliğe göre aile birliğinden zorunlu hizmetimiz ertelenmesi gerekiyor dediğimizde olmaz demisti. Ve ertelememiz yapılmamıştı. Sistemde zorunlu çalışma yükümlüsü yazıyor. Benim gibi olan 4 tane evli ikiside ogretmen olan arkadaşları da resen atayamamislar. Yani 8 kişiyi atayamamislar resen benim bildiğim kadarıyla. Bakanlık sonradan mahkeme kararları ugrasmamak için doğru adım atmıştır. Tekrar tebrik ediyorum.

gizyar
Aday Memur
14 Eylül 2017 12:16

Yapılmayanların branşları ne biliyor musunuz

sipsa26, 7 yıl önce

Kimisine çıkıp kimisine cikmamasinin nedeni nedir arkadaşlar?cevremde de var benim resen atanmayan

gizyar
Aday Memur
14 Eylül 2017 12:33

Maraş ın neresi

kolomucc, 7 yıl önce

yükümlüyüm ve ankara dan maraş a re sen atandım. sınıfçıyım 85 puan

arzuturansoy
Kapalı
14 Eylül 2017 16:34

Peki sen zorunlu hizmet yapmadigin icin çocuğu 10 yaşına gelene kadar o gittiğin yerde kalanlar vardı onlar ne yapsin. Kendimizi acindirmayalim

gizyar, 7 yıl önce

ilker8135
Müsteşar Yardımcısı
14 Eylül 2017 16:43

BRAVO

arzuturansoy, 7 yıl önce

Peki sen zorunlu hizmet yapmadigin icin çocuğu 10 yaşına gelene kadar o gittiğin yerde kalanlar vardı onlar ne yapsin. Kendimizi acindirmayalim

NesliEla
Memur
14 Eylül 2017 16:46

Resen atanmayan ilköğretm matematikçi var mı arkadaşlar?

k.cokol
Kapalı
14 Eylül 2017 17:12

hocam ikbs işlemlerini okul müdürleri yaptılar. okul müdürlerinin ertelediğini ilçe mem ile il mem bakmadan onayladı. yani bu olay okul müdürünün iki dudağının arasında çözüldü, bakanlık son anda telekonferans yoluyla olumsuz görüş belirtti, o zamana kadar zaten birçok kişi onaylattı. Bu konuda halen olumlu kabul edilebilir bir görüş yok ortada

Bahattintff, 7 yıl önce

gizyar
Aday Memur
14 Eylül 2017 18:05

Benim ilk görev yerim şırnaktı 1.5 yıl kaldım sonra başka bir ilin doğu görevi yerine geçen yerde de çalıştım Bitmesine az bir sürem var doğu görevinin Bana bunu söylemeyin lütfen

arzuturansoy, 7 yıl önce

Bahattintff
Aday Memur
14 Eylül 2017 18:08

Dilekçe yazmıştım

ulubahtlıı, 7 yıl önce

Hocam keske okula dilekce yazsaydiniz sozlu olarak birakmasaydnz.. yeni yonetmwlige gore ogretmen eslerin zh ertelenmesi gerekir

Bahattintff
Aday Memur
14 Eylül 2017 18:09

Bizim okul müdürü bilgisiz birisi o yüzden il milli eğitim ne derse onu yapıyor.

k.cokol, 7 yıl önce

hocam ikbs işlemlerini okul müdürleri yaptılar. okul müdürlerinin ertelediğini ilçe mem ile il mem bakmadan onayladı. yani bu olay okul müdürünün iki dudağının arasında çözüldü, bakanlık son anda telekonferans yoluyla olumsuz görüş belirtti, o zamana kadar zaten birçok kişi onaylattı. Bu konuda halen olumlu kabul edilebilir bir görüş yok ortada

ronron
Aday Memur
14 Eylül 2017 18:58

Şu ana kadar kesin olarak bildiğim, okul öncesi branşında 1 kişi il içi, 1 kişi İzmir'e, Pdr'de 2 kişi İstanbul'a, Sınıf öğretmenliğinde 1 kişi Kahramanmaraş'a zh okullarına resen atanmış.

arzuturansoy
Kapalı
14 Eylül 2017 19:40

Az bir süre kalması bittiği anlamina gelmiyor az bir süre sonra tekrar istediğiniz yere gidersiniz

gizyar, 7 yıl önce

Benim ilk görev yerim şırnaktı 1.5 yıl kaldım sonra başka bir ilin doğu görevi yerine geçen yerde de çalıştım Bitmesine az bir sürem var doğu görevinin Bana bunu söylemeyin lütfen

kolomucc
Aday Memur
14 Eylül 2017 19:52

maraş göksun karadut ağıl köyü hocam. Bu arada arzuturansoy ve onun türevlerini kafaya takmayın. Sadece kendi yaşadıklarını zor zanneden bir beyin işte. Artık nasıl bir kuyruk acısı varsa??

gizyar, 7 yıl önce

Maraş ın neresi

arzuturansoy
Kapalı
14 Eylül 2017 19:55

Kuyruk icin falan yok. Görevin olan şey için burda kendini acindırmak öğretmene yakışmıyor. Yoksa emin ol umrumda değil kimin nerde ne yaptığı.

kolomucc, 7 yıl önce

maraş göksun karadut ağıl köyü hocam. Bu arada arzuturansoy ve onun türevlerini kafaya takmayın. Sadece kendi yaşadıklarını zor zanneden bir beyin işte. Artık nasıl bir kuyruk acısı varsa??

kuzududu
Şef
30 Mart 2018 01:04

2018 yılı içinde yeni yeni bilgiler isteniyormuş okullardan zorunlu hizmet yükümlüsü olanların tespiti için. bakalım bu sene ne olacak.

Toplam 244 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi