Editörler : F16 Gökçen
20 Eylül 2010 12:44

Bir erkek neden kendine aşık olan kadını istemez?

İlla kötü kadın mı olmak gerekiyor erkekleri etkileyebilmek için? (Kötü kadın tabirim yanlış anlaşılmasın. Sherry Argov un kitabından alıntıdır sdc.)

20 Eylül 2010 12:51

tam terside söz konusu bir erkek neden kendini istemeyenle illa kaderimsin falan deyip devam etmek ister bu daha kötü bir problem istenmiyorsan bırak ama ya :(

reispelin
Müsteşar Yardımcısı
20 Eylül 2010 12:52

İstenmemek kolay bişi mi?

exclamation
Daire Başkanı
20 Eylül 2010 12:59

uğrasmayı seviyorlar galiba. Kendileri var etmek istiyorlar karsıdaki kalpte sevgiyi, bizim gibi sevgilinin sevme bicimini yoğunluğunu sevmiyorlar...

Kendime aşık ettim mantığı ağır basıyor galiba :d

ametist_
Şube Müdürü
20 Eylül 2010 13:02

bazıları sürünmeyi seviyor.erkek yada kız.. kimileri biraz koşmak,sürünmek ws istiyor.karşısındakinden olumlu birşey gördüğü zaman zafer onun oluyor.yani reddedilmeyi kırmak istiyor.yani reddedilen olmamalı.. gerekirse o kişiyle beraber olmamalı,ama eğer istersede karşısındaki onu reddedememeli.. belki biraz sende bencil olacaksın hayatta..nasıl sorun var pelin

mmnet
Şef
20 Eylül 2010 13:04

seni istemiyen birini istemek..

genelde hırslı istedigini elde etmeye kararlı kişilerde olusuyor bu duygu ama insan iliskilerinde bu hırs hastalıklı bir duygu..

serpili
Başbakan Müsteşarı
20 Eylül 2010 13:05

manyak olduğu için

ametist_
Şube Müdürü
20 Eylül 2010 13:15

ewt dediğin gibi adı hırs.. bayanda da erkek te de olabiliyor,daha fazla hırçınlaşıyor yada istediğini elde etmek için daha tatlı dilli oluyor.halbuki istediğini elde etse belkide diyecek ki:artık ben seni istemiyorum.. Çünkü zafer onundur..

desibel2
Yasaklı
20 Eylül 2010 13:16

...... erkekler evlenmek istiyorsa kendine aşık

kadın ister, hayran olan,korunmaya muhtaç olanı ister,ama AŞK dersen

zor olanı ister yani kendini istemeyeni :))kadınlara kalmış artık

hangi rolü üstlenmek istediği :))adamla evlenmek istiyorsanız aşığım

sana ölüyorum bitiyorun deyin yada dirsek çevirip adınızı kalbine

kazıyın herşeyi unutsa yediği darbeyi unutmaz.Formda çok örnek var

aslında :))

zişan_9
Şube Müdürü
20 Eylül 2010 13:34

fazla geldiği için

tek.öğretemeyen
Genel Müdür
20 Eylül 2010 13:37

olurmu canım tam tersi kendine aşık olanı ister ama bir erkeğin üstüne çok düşerseniz bu nasılsa cepte der başlar başka kadınlara yönelmeye hele birde zorlu bir kadın bulduysa :))))

tek.öğretemeyen
Genel Müdür
20 Eylül 2010 13:40

erkekler genelde aşk konusunda acı çekmekten hoşlanır galıba o yuzden, kadın ıstemedıkçe bir adım daha yaklaşır ona kendıni ıçkıye verir ve sonra ; beni ararsan ya meyhanedeyım yada karşısındakı mezarlıkta dızeleri dökülmeye başlar dillerden:)))

jasminecim
Kapalı
20 Eylül 2010 13:44

nasıl aldatacaklar ama o aşık bu aşık erkeklerin doğasında var ihanettt oyüzden sanırım kendilerini hep özgür hissetmek istiyorlar

Ansızın
Yasaklı
20 Eylül 2010 13:44

Salaklığından!

tek.öğretemeyen
Genel Müdür
20 Eylül 2010 13:48

20 Eylül 2010 13:44 Düzenle Sil

Salaklığından!

Ansızın

tercih meselesi kardeşim kımseyı salak dıye yargılayamazsın

O zaman bende sana derım kı karşı taraf böyle bır erkeğe aşık oldugu için salak olurmu yanı!!!

selselsel
Kapalı
20 Eylül 2010 13:49

AŞIRI İLGİ BUNALTABİLİR..

Ansızın
Yasaklı
20 Eylül 2010 13:52

sinirlenme! :) sevmek zorunda değil kimse birbirini :)

hattihümayün
Aday Memur
20 Eylül 2010 14:38

Ametist ve teköğretemeyen katılıyorum görüşlerinize. Sanırım erkeklerin doğasında ben güçlüyüm ve ben elde etmeliyim meselesi sdc bu sonucu doğuran. Hani vardır ya erkeğin önüne hazır vurulmuş geyiği getirirsin ama onun için bunun hiçbir önemi yoktur. Kendi uğraşır ve bir geyik vurup getirir, bundan gururlanır ve duvarına asar bunu. Kadın olarak hani şu kendini ağırdan satma tabirini doğru adama uygulamak gerekiyor birazda sanırım :))

Birde şu hırs meselesi. Ona da katılıyorum. Takıntı halini alıyor ve bu adam beni nasıl sevemezlere kadar dönüşüyor. Ciddi sorunlara yol açmadan, koşarak mekanı terketmek gerekiyor sanırım :))

hattihümayün
Aday Memur
20 Eylül 2010 14:41

Ansızın aynen dediği gb, kimsenin böyle bir zorunluluğu yok hayatta. Sen elmayı seviyorsun diye elmada seni sevmek zorunda değil dimi ama :))

candela
Yasaklı
20 Eylül 2010 14:44

kendisi gibi sanır,önceleri oldumu die düşünür erkekler zekidir ince eleyip sık dokurlar

sosyalci066
Kapalı
20 Eylül 2010 14:45

elma da kimseyi sevemeyip durduğu yerde çürüyebilir ama :)

Toplam 100 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi