Editörler : E.Kayı Han
«838485868788899091929394»

yakışıklı18
Aday Memur
20 Eylül 2017 12:27

Hakkınızda iddaname hazırlandıysa ve mahkemeniz belli olduysa süreç daha hızlı işliyor arkadaşlar..bulunduğunuz ilin terör savcısına sorun bence iddaname hazırlanacak mi ne durumda diye

yakışıklı18
Aday Memur
20 Eylül 2017 12:29

Egm nin sayfasında ekimin ilk haftasında khk çıkacak diye duyumlar var..allah tüm masumların yardımcısı olsun

Çaylıeliballı
Aday Memur
20 Eylül 2017 16:09

Aminnn arkadaslar cumlemizin yardimcisi olsun Rabbim. Şu an hastanedeyim kizim ameliyat oldu. Dua edin. 1 Yıldir been acikayim esim işsiz. Kizimi ameliyat ettirmek icin herkesin kapisini caliyoruz. Allah masumlarin yardimcisi olsun. Yavrularimizin yüzüne baksin Rabbim

yakışıklı18, 7 yıl önce

Egm nin sayfasında ekimin ilk haftasında khk çıkacak diye duyumlar var..allah tüm masumların yardımcısı olsun

biway
Kapalı
20 Eylül 2017 20:15

geçmiş olsun Allah şifa versin

Çaylıeliballı, 7 yıl önce

Aminnn arkadaslar cumlemizin yardimcisi olsun Rabbim. Şu an hastanedeyim kizim ameliyat oldu. Dua edin. 1 Yıldir been acikayim esim işsiz. Kizimi ameliyat ettirmek icin herkesin kapisini caliyoruz. Allah masumlarin yardimcisi olsun. Yavrularimizin yüzüne baksin Rabbim

TugayKaan
Şube Müdürü
20 Eylül 2017 22:06

allah şifa versin kardeşim.

Mk4.
Aday Memur
20 Eylül 2017 22:26

Ohal ile ilgili bi duyum var mi arkadaslar

S.holmes
Aday Memur
20 Eylül 2017 22:44

allah sıfa versın az kaldı arkadaslar az..

Unhappygirl
Memur
20 Eylül 2017 23:13

Allah yardimciniz olsun inşallah :( şifa versin

BENOBEN_007
Memur
21 Eylül 2017 00:19

Personel mailinize girebiliyormusunuz? Açıkta olanların maili askıya mı alınıyor bilgisi olan var mı? Bu arada çok geçmiş olsun eliballı kardeşim. Benden önce iade ol inşallah...

AHMED 2746
Memur
21 Eylül 2017 00:32

Arkadaslar sizler adliye personelisiniz muhtemelen bilginiz vardır. Arkadasıma verdıgım hatta bylock oldugu ıcın hakkımda sorusturma acılmıs. O hatla ilgili ve kendı hattımla ilgili savcı hts kaydı istemiş . şimdi sorum şu . ben universite persomeliydim. Çalıştıgım yerde benim muhabbetim olan 3 4 hoca ihrac oldu. Aynı zamanda lise arkadaslarımdan da ihrac olanlar var . simdi benim hts kaydım kirli mi olacak . yada savcı bana sen fetocularla telefonda konusmussun sen de fetecusun mu diyecek . cok merak ediyorum.

Unhappygirl
Memur
21 Eylül 2017 00:39

Adalet bakanligi mailinemi hiç bakmadım zaten şifre unuttuk :/

BENOBEN_007, 7 yıl önce

Personel mailinize girebiliyormusunuz? Açıkta olanların maili askıya mı alınıyor bilgisi olan var mı? Bu arada çok geçmiş olsun eliballı kardeşim. Benden önce iade ol inşallah...

bilisim.ogretmeni
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 00:41

bütün bilgisayar hesaplarını pasif yapmışlardır hiçbir yere girebileceğinizi sanmıyorum.

BENOBEN_007, 7 yıl önce

Unhappygirl
Memur
21 Eylül 2017 00:41

Bende hts bekliyorum malesef mahkeme belli degil bu kişilerle konusmadim yani konuştuğum kişiler nadir ama isyerinden eski açığa alınan arkadaşları ariyoduk tebliğin var falan diye kendi hattimizdan sanırım o ortamlardaki sinyale yani bunlarin LOG diye bişe varmış ona ve sürekli konusulan fetö kişilerine bakiliyomus aynı kişilerle konusmaya ben öyle duydum :( telefon trafigine.

AHMED 2746, 7 yıl önce

Arkadaslar sizler adliye personelisiniz muhtemelen bilginiz vardır. Arkadasıma verdıgım hatta bylock oldugu ıcın hakkımda sorusturma acılmıs. O hatla ilgili ve kendı hattımla ilgili savcı hts kaydı istemiş . şimdi sorum şu . ben universite persomeliydim. Çalıştıgım yerde benim muhabbetim olan 3 4 hoca ihrac oldu. Aynı zamanda lise arkadaslarımdan da ihrac olanlar var . simdi benim hts kaydım kirli mi olacak . yada savcı bana sen fetocularla telefonda konusmussun sen de fetecusun mu diyecek . cok merak ediyorum.

comand0
Aday Memur
21 Eylül 2017 05:37

ben maile bakıyorum arada açılıyor yani. uzaktan eğitim mailleri bile geliyor 5 6 ay öncesine ait. Fakat oturumu deneme imkanım yok malüm. Oturum pek önemli değil zaten, bilgi işlemcinin elinde olan birşey.

bilisim.ogretmeni, 7 yıl önce

bütün bilgisayar hesaplarını pasif yapmışlardır hiçbir yere girebileceğinizi sanmıyorum.

bilisim.ogretmeni
Şube Müdürü
21 Eylül 2017 09:19

Doğrudur hocam normalde bilgi işlem merkeze bu kişi açıkta veya ihraç diyorlarhesap donduruluyor dönünce açılıyor tekrardan. Bu hengamede unutmuş olabilirler bilemiyorum

comand0, 7 yıl önce

ben maile bakıyorum arada açılıyor yani. uzaktan eğitim mailleri bile geliyor 5 6 ay öncesine ait. Fakat oturumu deneme imkanım yok malüm. Oturum pek önemli değil zaten, bilgi işlemcinin elinde olan birşey.

yakışıklı18
Aday Memur
21 Eylül 2017 09:51

allah yardımcınız olsun..allah şifa versin

yakışıklı18
Aday Memur
21 Eylül 2017 10:03

Yok kardeşim ne kirlisi :)) sen onlarla görüştün diye sana kimse fetöcü diyemez..ya bunu anlamıyorum adam fetöcüyse ölsün kimse ile görüşmesin kimse onlarla konuşmasın mantığı var ama..neye göre fetöcü bu adam hiç soran yok..bu kişilerin yargıda hükmü verildi mi de fetöcü oluyorlar..yanlış anlamayin sözüm size değıl

AHMED 2746, 7 yıl önce

yakışıklı18
Aday Memur
21 Eylül 2017 10:08

Samimi olduğun kişi darbeci veya üst düzey bir adamsa evet sormakta da haklılar..ama ihraç olan adamla konuştun samimisin yok sürekli sinyal onunla geliyormuş gibi bana böyle soru soracak olan adama " sana ne ulan " dersin zaten :)

Unhappygirl, 7 yıl önce

Bende hts bekliyorum malesef mahkeme belli degil bu kişilerle konusmadim yani konuştuğum kişiler nadir ama isyerinden eski açığa alınan arkadaşları ariyoduk tebliğin var falan diye kendi hattimizdan sanırım o ortamlardaki sinyale yani bunlarin LOG diye bişe varmış ona ve sürekli konusulan fetö kişilerine bakiliyomus aynı kişilerle konusmaya ben öyle duydum :( telefon trafigine.

Unhappygirl
Memur
21 Eylül 2017 10:37

Yok biz gibi gariban ya :( ailesinden dolayı aciga alinanlar :/ onun dışında yok allaha Şükür

yakışıklı18, 7 yıl önce

Samimi olduğun kişi darbeci veya üst düzey bir adamsa evet sormakta da haklılar..ama ihraç olan adamla konuştun samimisin yok sürekli sinyal onunla geliyormuş gibi bana böyle soru soracak olan adama " sana ne ulan " dersin zaten :)

21 Eylül 2017 10:56

Hepimiz garibanız2. Herşey ortada işte arkan varsa sönüyorsun arkannyoksa suçsuzsan da dönemiyorsun

Unhappygirl, 7 yıl önce

Yok biz gibi gariban ya :( ailesinden dolayı aciga alinanlar :/ onun dışında yok allaha Şükür

Toplam 4440 mesaj
«838485868788899091929394»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi