Editörler : E.Kayı Han
13 Şubat 2011 13:36

torba yasa diyanet maddeleri ne oldu?

arkadaşlar geçen maddeleri tek tek inceledim ama arkadaşların yayınladıgı mesai maddesi veya haftalık izni bulamadım bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

şerahli
Şef
13 Şubat 2011 13:54

Selamun aleykum hocalarım,torba yasada kabul edılen ögrencı affında bende isletmeyı 2,nci sınıfta 1 dersle bıraktım. askerlık tecıllı yasim 27,okuyana kadar acaba tecıllımi sayılıyoruz.bu konuda bılgısı olan varsa lutfen cevap versın

şerahli
Şef
15 Şubat 2011 18:22

Selamun aleykum hocalarım,torba yasada kabul edılen ögrencı affında bende isletmeyı 2,nci sınıfta 1 dersle bıraktım. askerlık tecıllı yasim 27,okuyana kadar acaba tecıllımi sayılıyoruz.bu konuda bılgısı olan varsa lutfen cevap versın

YOKMU BU KONUDA BILGISI OLAN

m_ir
Memur
16 Şubat 2011 10:48

arkadaşlar mesai maddesi birde haftalık izin konusu zaten geçmiyodu o maddede oma madde de 24 saat esasına göre çalışan kurumların çalışma saat lerini kendi kurumları belirler diye madde getirdi yani personel başkanlığından aldı diyanete verdi şimdi diyanet işleri başkanı isterse mesainide verirr izin günlerinide tabiki personel başkanlığından çıktı ama unutmayınki diyanet başbakanlığa bağlı herşey kendi elinde değil ama bukadar olmasıda inanınki bizim için birazdaha ileriye gitmek demektir saygılarımla...

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi