Editörler : swat3410
01 Haziran 2012 19:17

Tayini Mardin'e çıkan

mardine çıkan arkadaşlar yardım orada esya konusu falan nasıl ikinci el bulabilirmiyiz

cimicito
Şube Müdürü
01 Haziran 2012 20:59

çok rahat bulursun merak etme ama ev kiraları biraz fazladır gendeçok rahat edeceğine eminim mardinde

gitapol
Aday Memur
01 Haziran 2012 23:24

herkese çok teekkürler başka mardin e giden yokmu ya?

- -(Mardin_de_3yıl)
Daire Başkanı
01 Haziran 2012 23:49

mardin merkeze gidersen rahatsın ilçeler sıkıntı

gitapol
Aday Memur
02 Haziran 2012 00:13

ya ben kızıltepe istiyorum fakat herkes merkezi övüyor nedense .... anlamadım gittti

maakyidiz
Memur
02 Haziran 2012 09:07

gitapol bekarmısın.. benımde mardıne cıktı bekarım

02 Haziran 2012 10:53

kızıltepe sakin ancak çok sıcak. nusaybin çok sıcak toplumsal olay fazla. dargeçit en kötü ilçesi. derik mazıdağı az gelişmiş ve saldırının ne zaman geleceği belirsiz. yeşilli ömerli ilçeleri küçük biraz iyi. midyat ilçesi güzel. mardin merkez sakin ama a sosyal. nede olsa valilik var. valiliğin olduğu yerde çalış derim. nüfus 80 bin 1200 polis var. kızıltepe nusaybin 100.000 in üzerinde ama polis sayısı 400 kadardır. hesap yaparsın artık.

maakyidiz
Memur
02 Haziran 2012 11:57

lojman sıkıntısı varmı bekarlara verırlermı

nedsaz
Aday Memur
02 Haziran 2012 12:55

arkadaşlar bize geçensene kızıltepe çıktı lojmanda çıkmıştı gitmedik bu sene gidicez acaba değişirmi bide lojman hakkımız devam edermi bilgisi olan ???

gitapol
Aday Memur
02 Haziran 2012 16:02

merkezde kiralar ve lojman durumu nasıldır

11.Dönem
Kapalı
02 Haziran 2012 16:14

mardin merkez ve midyatta pek olaylar olmaz polisiye açısından rahat. diğer ilçeler karışık. imkanlarda o kdar iyi değil

gitapol
Aday Memur
02 Haziran 2012 16:25

arkadaşlar merkez de ikinci el eşya satacak olan bu sene batıya tayini çıkan arkadaşlar varsa tanıdığınız iletişime geçebilriz...

nedsaz
Aday Memur
03 Haziran 2012 10:32

güncel

gitapol
Aday Memur
03 Haziran 2012 19:34

güncel

POMEM1
Şef
03 Haziran 2012 21:15

Ben Mardin'de çalışmıyorum. bu sebeple çalışma şartlarını bilemem. Ama, güneydoğu ve doğu illerinin hemen hemen hepsini gezmiş ve kalmış biri olarak şunu söyleyeyim ki, hiç de, bir arkadaşın dediği gibi öyle asosyal bir şehir değil. Mardin Merkez ve Midyat ilçesi mükemmel yerler. Turistlerin dolup taştığı yerler. Eski Mardin denen taş evlerin bulunduğu yere gezmeye gidip de orada nargile veya, fasıl eşliğinde yemek yemek ve ovaya yukarıdan bakmak çok etkileyici. Midyat da öyle. Doğu bölgelerinde görebileceğiniz en gelişmiş ve herşeyin bir arada bulunduğu tarihi dokusu da olan bir büyük ilçe. Nüfus 50000 i geçkin. Havası ise çok sıcak tabi ama

bence insanları da havası kadar sıcak ve ayrıca çağdaş. Çok gzel apartmanlar ve güzel evler var ve yapılıyor. Yöresel yemekleri ise çok güzel. Dolması, kaburgalı pilavı ve diğer yöresel yemekleri ile mutfak kültürü de yaşatılan gerçekten yaşanılası bir şehir.

Bölgenin en güzel kirazı Ömerli ve Yeşilli'dedir. Ama buralar küçük yerler.

Bekarlar için söylüyorum: Kızları da bence İzmir'in kızlarıyla yarışır, neredeyse hepsi de bakımlı, güzel ve iyi giyimli. :))

gitapol
Aday Memur
03 Haziran 2012 23:07

arkadaşlar bu sene Mardin den batıya tayini olan arkadaşlardan eşyalarını yada evini devredebilecek biri varmı... ? yada tayini mardin' e çıkan bekar arkadaşlardan ev arayan ev arakadaşı arayanlarla iletişime geçebiliriz... şuan orada görev yapan arkadaşlarınıza sorarsanız eşya yada ev durumunu çok makbule geçer saygılarımla....

mcevik
Memur
03 Haziran 2012 23:08

Merkez de imkanlar daha iyi rastgele kalmakta bir o kadar zor.

maakyidiz
Memur
04 Haziran 2012 07:44

eb surgun ılcesı neresı ben orayı ıstıyorumm

Russel Crowe
Aday Memur
04 Haziran 2012 09:07

mardin merkez rahat doğru ama lojman yok kiralar ise çok pahalı ve birde merkez bu yıl 4 yıl oldu yeşilli mardine 9 kilometre ve hiç olay olmaz ve merkezin tüm imkanlarından faydalanır ayrıca 3 yıldır süresi ömerli 2 yıldır ama terör tehlikesi mevcuttur midyat merkeze 80 kilometre ama diğer ilçöelere göre gelişmiştir sürgün ilçe soran arkadaş zaten yeşilli ve midyat hariç diğer ilçeleri sürgün gibidir tavsiyem size yeşilli ilçesidir hem kiraları ucuz 200-250 arası galiba hem merkeze çok yakın hemde süresi merkezden 1 yıl daha az herkese hayırlı olsun

nedsaz
Aday Memur
04 Haziran 2012 09:38

nihayet iyi birşeyler söyleyen çıktı

yanlız şark süreleri uzadı die biliyorum kıltepenin yeni süresini bilen varmı?

att_af
Memur
04 Haziran 2012 10:46

benimde mardine çıktı tayinim herkese hayırlısı olur inş.

Toplam 62 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi