Editörler : "eskiyara"Pangaea

bukege
Şef
15 Eylül 2017 16:22

Tesekkur ederim hocam.Resen atama yokmus sonunda bugun bende milli egitimden net bir cevap alabildim.norm fazlasi olmayi sorun etmiyorum zaten.hala bana bir okul bulamadilar.hayirlisi olsun.umarim herkes ailesine en yakin zamanda kavusur.uzak olmak cok zor.

Mustafa günyıldız, 7 yıl önce

Re'sen atama yok norm fazlasi olursunuz o kadar 6yildir norm fazlasi olani taniyorum kendim 3 yildir norm fazlasiyim hadi artik git diyen yok telas etmeyin

dünyamelif
Aday Memur
15 Eylül 2017 16:26

Acil cevap lutfen ilce emrine atananlardan tercih yapanlar esleri ile ayni ilçede mi gozukuyorlar su an

iskoçyalıpapaz
Aday Memur
15 Eylül 2017 16:33

Evet zaten ilçe emri farklı bi ilçeye çıkmaz

febiha
Kapalı
15 Eylül 2017 16:38

Eşim öğretmen değil hocam,özel sektör o yüzden 2,3 evrak istiyorlar benden. Sigortalı olduğuna dair belge vs.

iskoçyalıpapaz, 7 yıl önce

ne evrak istiyorlar ki ? eş de öğretmense gerek yok

febiha
Kapalı
15 Eylül 2017 16:39

evet hocam

dünyamelif, 7 yıl önce

Acil cevap lutfen ilce emrine atananlardan tercih yapanlar esleri ile ayni ilçede mi gozukuyorlar su an

dünyamelif
Aday Memur
15 Eylül 2017 17:36

Ben ilceye gittim yaptirmadilar bana tercih görevlendirme yapmislar bana tercih yapamazsin dedi geri döndüm

febiha, 7 yıl önce

evet hocam

15 Eylül 2017 17:47

Sen sikinti etme hocam bu onlarin problemi ve sana kesin bi yer ayarlanir merak etme. Ben sinif ogretmeniyim yer olursa verirler olmazsa evde egitim o da mi yok aile ve sosyal politikalar bakanligi hizmeti gibi diger bakanliklara verebilirler. Illaki calistirirlar ama bos birakmazlar

bukege, 7 yıl önce

Tesekkur ederim hocam.Resen atama yokmus sonunda bugun bende milli egitimden net bir cevap alabildim.norm fazlasi olmayi sorun etmiyorum zaten.hala bana bir okul bulamadilar.hayirlisi olsun.umarim herkes ailesine en yakin zamanda kavusur.uzak olmak cok zor.

bukege
Şef
22 Eylül 2017 12:43

Arkadaslar ben eylul ek atamasiyla ilce emrine atananlardanim.ancak hala bir okulum yok.milli egitim bir dilekce yazdirdi bana acik okul bulunursa gorevlendirmek istiyorum diye.sonrada klasik biz sizi arariz dediler.hala bir okul bekliyorum.gorevlendirmem olmadigi icinde ne maasimi alabildim ne odenek nede yolluk.benimle ayni durumda olan varmi.ne yapmam gerek.simdiye kadar bir okul bulamzlarsa bile en azindan bir gorev vermeleri gerekmezmiydi

Ser.
Aday Memur
22 Eylül 2017 18:33

Hocam ben de ilçe emrindeyim. Ben bulunduğum ilden ilişik kesip yeni yerime başlayana kadargörevlendirmeleri yapmışlardı.aynen sizin gibi bekliyorum. Fakat ben yolluğumu ve maaşımı aldım. Bana dilekçe de yazdırmadılar.kendilerinden haberleri olduğunu bile zannetmiyorum.bundan sonraki süreci ben de merak ediyorum. Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Ser.
Aday Memur
22 Eylül 2017 18:36

Zaten bildiğim kadarıyla görev vermeseler bile ekders alınmıyor maaş alınıyor galiba

bukege
Şef
22 Eylül 2017 19:42

Bende merak ediyorum hocam.ama benim edindigim bilgilere gore burdaki okullurda cogunda ucretli ogretmen calisiyor.onlarin yerine bizim calismamiz gerekmezmi.ayrica hala maasimin yatmamasi cok dusundurucu.tuhaf bir durumdayiz.

Ser., 7 yıl önce

Zaten bildiğim kadarıyla görev vermeseler bile ekders alınmıyor maaş alınıyor galiba

Ser.
Aday Memur
22 Eylül 2017 20:49

Bence maaşı eski okulunuza bir sorun çünkü yolluk yatmadıdiye Okulu 3 kez aradım sonunda yatırdılar. Bize yer yokken ücretli öğretmen başvuruları alınıyor ilginç. Acaba norm fazlası aramaları ne zaman olacak

ikooOOOOOOOOOOOOO
Aday Memur
22 Eylül 2017 22:13

Bende onu bekliyorum hocam norm fazlasiyim ne zaman atanacagim ben. Kim bir cevap verir bana bos norm acilsin diye mi bekleyecegim

k.cokol
Kapalı
22 Eylül 2017 22:29

Maaşını alamayan arkadaşlar yeni yerinde geç başladıkları için 1 ay gecikmiş Ekim 2017 maaşını çift maaş alırlar görevlendirme ile maaş alakası yok biz yakınlarımız ile vedalaşmadan evi taşımadan gidip aynı gün başlama yaptık daha sonra eşyaları getirdik 3 gün içinde yolluğum ayın 15 inde maaşım yattı

bukege
Şef
23 Eylül 2017 10:23

Hocam bende ilisik kestikten hemen sonra goreve basladim.zaten tayinim cikmadan evvel esimin dogu gorevi sebebiyle evimizi tasiyip gelmistik.ayrica tayinim cikmayinca bir hafta eski gorev yerime döndum surundum resmen.ama geri donup hemen baslama yapmama ragmen yollugumu vermiyorlar eski gorev yerim acelem oldugu icin yollugunu yeni gorev yerin yapacak dedi.fakat burasi kabul etmiyor.goz gore gore ucretli ogretmenlri bizim yerimize calistirip sonrada bana yer yok diyorlar nasil is anlamadim.norm fazlasi atamalar kasim gibi olucak dedi gorevli memur.acaba o zamana kadar calismayacakmiyiz

bukege
Şef
23 Eylül 2017 10:31

Biz dogu gorevindeyiz ve malesef burda duzen biraz farkli isliyor sanirim.sadece benim bulundugum yer mi boyle bilmiyorum ama onumuze tas koymak icin ellerinden gelenleri yapiyorlar.emniyet teskilatindan olanlara ve ailelerine tutumlari biraz sert anlayacaginiz.

bukege
Şef
23 Eylül 2017 10:49

Hocam bulundugum yerdeki memur kasim ayinda norm fazlasi atamalri olacak dedi.bekleyecegiz gibi.ama genel bir atamami oluyor yoksa her il farkli kendi icinde mi yapiyor bu konu hakkinda bir bilgim yok.

ikooOOOOOOOOOOOOO, 7 yıl önce

Bende onu bekliyorum hocam norm fazlasiyim ne zaman atanacagim ben. Kim bir cevap verir bana bos norm acilsin diye mi bekleyecegim

k.cokol
Kapalı
23 Eylül 2017 13:33

bukege hocam siz idareci madurusunuz. işini bilmeyen idarecilerden dolayı bu forumda o kadar şey görüyorum ki ... ne demek yolluğunuzu yeni yer yapacak, yok böyle birşey yani

bukege, 7 yıl önce

Hocam bende ilisik kestikten hemen sonra goreve basladim.zaten tayinim cikmadan evvel esimin dogu gorevi sebebiyle evimizi tasiyip gelmistik.ayrica tayinim cikmayinca bir hafta eski gorev yerime döndum surundum resmen.ama geri donup hemen baslama yapmama ragmen yollugumu vermiyorlar eski gorev yerim acelem oldugu icin yollugunu yeni gorev yerin yapacak dedi.fakat burasi kabul etmiyor.goz gore gore ucretli ogretmenlri bizim yerimize calistirip sonrada bana yer yok diyorlar nasil is anlamadim.norm fazlasi atamalar kasim gibi olucak dedi gorevli memur.acaba o zamana kadar calismayacakmiyiz

bukege
Şef
23 Eylül 2017 15:17

Evet hocam.idareciler yuzunden sorun yasiyorum malesef.eski gorev yerim ilisik kestigim icin yapmam diyor.yeni gorev yerindekilerde benim gorevim degil diyor.sorunlar hic bitmedi.ne bir okulum var nede hakkim olan bana verilmedi.kendimi issiz gucsuz biri gibi hissediyorum.ustelik gerekli yerlerlede gorustum.ama hepsi birbirini kolluyor.

k.cokol, 7 yıl önce

bukege hocam siz idareci madurusunuz. işini bilmeyen idarecilerden dolayı bu forumda o kadar şey görüyorum ki ... ne demek yolluğunuzu yeni yer yapacak, yok böyle birşey yani

k.cokol
Kapalı
23 Eylül 2017 20:38

İlçe emrine verilenlerden sizin durumunuzda olanı ilk kez gördüm Sendikanıza gidin görüşün sendikanız yoksa herhangi bir sendikaya gidin mutlaka hakkınızı arayın

bukege, 7 yıl önce

Evet hocam.idareciler yuzunden sorun yasiyorum malesef.eski gorev yerim ilisik kestigim icin yapmam diyor.yeni gorev yerindekilerde benim gorevim degil diyor.sorunlar hic bitmedi.ne bir okulum var nede hakkim olan bana verilmedi.kendimi issiz gucsuz biri gibi hissediyorum.ustelik gerekli yerlerlede gorustum.ama hepsi birbirini kolluyor.

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi