Editörler : swat3410
23 Kasım 2011 23:45

Avea polis hattı hk

Arkadaşlar artık bu polis hattı pekte avantajlı olmamaya başladı.neler tavsiye edersiniz?

mysitickman
Kapalı
24 Kasım 2011 00:00

emniyet teşkilatı sayesinde zengin olan AVEA devrem başka bir hatta geçince utanmadan evet gerçketen utanmadan 0.001 lik fatura gönderdi. Hemen çıkın benim de yaptığım gibi.

hero1634
Memur
24 Kasım 2011 00:05

mysitickman kardeş bende çıkacamda okadar çok tarife varki valla kafam karıştı. ben de tavsiyeleriniz almak için zaten böyle bir başlık açtım...

24 Kasım 2011 00:09

ben vodafoneye geçtim. Her yöne 1000 dakika 30 tl ye. Benim olduğum yerde en iyi çeken vodafone.

bosnam
Aday Memur
24 Kasım 2011 11:17

arkadaşlar avea nın avantajlı kurum tarifesi adı altında bir tarifesi mevcut.egm tarifesini güncelleyerek oluşturmuşlar.aylık 30 tl karşılığında her yöne 500 dakika,kamu hatlarıyla sınırsız konuşma,her yöne 100 sms bedava ayrıca 100 mb internette bedava.ben bu tarifeye geçtim.gayette memnunum.

gumbi
Şef
24 Kasım 2011 12:38

kim ne derse desin avea olmasaydı şu an olduğu kadar kimse konuşamazdı, zaten istatisliklerde aldığı ücrete göre en çok konuşturan operatörün avea olduğunu gösteriyor, elbette kalitesi tartışılır fakat %90 ulaşılma sorunu ortadan kalktı. tek yapmamız gereken ihtiyaçlarımızı belirleyip ona göre tarife seçmesini bilmek. size önerim aveanın kamu+plus tarifeleri. yani ayrım gözetmeksizin kamulularla 3000 dk ve her yöne ihtiyaca göre 300+500+657)ödeyeceğiniz rakamda 25-40 arası.

AĞRI PoLiSi
Yasaklı
24 Kasım 2011 16:17

ben vodafonenin 850dk vodafonlularla 150 dk heryöne tarifesine aylık 20 lira ödüyorum. aveanın 2 defa çok büyük kazığını yemiş birisi olarak kesinlikle aveadan çıkmanızı tavsiye ederim. çoğu yerde çekmeyen bir hatta takılıp kalmak akıl işi değil

kemman
Şube Müdürü
24 Kasım 2011 17:37

Kimse savunmasın avea yı bana gelen fatura konuşma ücreti 40 Tl diğer ücretler 46 TL toplam 86 TL hiçbirzaman sabit miktar gelmez.Daha dakıkam bıtmemesine rağmen işi kılıfına uydurup insanları mağdur ediyorlar bende Vodafone a geçicem en kısa zamanda

AĞRI PoLiSi
Yasaklı
24 Kasım 2011 18:50

avea müşterilerini iyice enayi yerine koymaya başladı. heryöne sınırsızlar bile 90 lirayı geçmezken 150-200 lira fatura yollamaya başladılar. bakalım hiç müşterileri kalmayınca kimi soymaya çalışacaklar?

deserpina
Aday Memur
24 Kasım 2011 19:06

nasıl ki okulda düşük not alınca öğretmen verdi,yüksek not alınca ben aldım oluyorsa iletişimde de bilinçsiz kullanıp yüksek gelince avea yüksek fatura gönderdi, az gelince de hiç konuşmadım ki deniliyor..biz de egm hattı kullanıyoruz nedense bize hiiiç 100-150 tl fatura gelmio..kullanımlarınıza dikkat edin ve ihtiyaçlarınıza göre tarife seçin derim ben...ha bu arada hiç bir operatör kamululara avea kadar çok kullanım hakkı vermiyor, bi çok avealı kamu çalışanını BEDAVA arıyorsunuz..

AĞRI PoLiSi
Yasaklı
24 Kasım 2011 19:24

yarın bir gün sana da 300 milyon fatura gönderince bakalım aynı şeyleri söyleyebilecek misin? müşteri hizmetlerini arıyoruz nereyi aramışım da bu kadar fatura geldi diye ilgilenen yok. ayrıntılı fatura detayı istiyoruz gönderen yok. hattı kapatacağım diyince tamam beyfendi sizden bu ay yarısını alalım demeyi biliyorlar. binlerce avea mağduru var piyasada. internette bir sürü grup var. bunların hepsi yalancı mı?

gumbi
Şef
24 Kasım 2011 20:31

deserpinaya katılıyorum olaylara birazda diğer taraftan bakmak lazım. 1 yıl kadar aveanın müşteri hizmetlerinde çalıştım inanın faturasına itiraz edipte haklı olan 3-5 kişiden öteye gitmiyor. fatura detayımı bile göndermiyorlar demişsiniz avea.com.tr ye girebilen herkes detayını görebiliyor bu kadar zor değil.

AĞRI PoLiSi
Yasaklı
24 Kasım 2011 22:20

19 liralık faturaya 190 lira gönderip ondan sonra özür dileriz sistemde hata olmuş diyen avea müşteri hizmetleri :)) her ay hiç haberim olmadan ringa, video vs vs gibi abidik gubidik yerlere kendi kendine üye yapan avea gibi mi? :)) 6 yıl avea kullandım bilirim aveanın ne mal olduğunu.

mysitickman
Kapalı
25 Kasım 2011 00:18

ağrı polis'in kullandığı tarifeyi kullanıyorum Vodafone'un. Bana çok iyi geldi bu tarife. Farkettiniz mi bilmem ama artık teşkilatta avea kullanımı azaldı.

eyoruldum
Aday Memur
27 Kasım 2011 01:30

arkadaşlar bende 8 yıldır avea müşterisiyim. Geçici görevli olarak yurtdışına gittim. Gitmeden önce telefonumu yurtdışına açtırmak için müşteri hizmetlerini aradım, bana yurtdışı için faturama 9 lira ek olarak yansıtılmak üzere tüm dünya paketine geçmemi, görüşmelerimin dakikası 33 kuruştan faturalanacağı söylendi bende geçtim. Yurdışına gittiğimde internet bankacılığını kullanmak içim mesaj gelmedi bende yurtdışından Aveanın müşteri hizmetlerini aradım, benim sorunumu çözemediler ayrıca oradan oraya aktarıp durdular bu aktarmalar esnasında da dakikalarca müzik dinlettiler ve bu dakikaları 6 lira( yani eski para 6 milyondan faturalandırdılar) o ay 600 milyon fatura geldi. bende yurtdışından yeni döndüm hemen hatlarımı değiştireceğim, ve aveayı mahkemeye vereceğim. Lanet olsun Aveaya inanın çoluk çocumla görüşsem zoruma gitmezdi. Sorunum için 444 1 500 aradım zaten o sorunuda çözemediler

27 Kasım 2011 02:29

vodafone şu an için bence en iyi ve hesaplısı. Kamululara her yöne 1000 dakika 30 tl idi halen varsa

AĞRI PoLiSi
Yasaklı
27 Kasım 2011 03:42

şu an en hesaplısı vodafone gibi görünüyor.ayrıca müşteri hizmetleri de gayet iyi. her türlü sorununuza yardım etmek için ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar

sıfır3
Kapalı
21 Haziran 2013 21:20

Kesinlikle Vodafone...Egm ücret iadesini 4 kez talep etmeme bayiden fakslatmama rağmen vermediler.Berde 6 hattımı birden Vodafone kamuyea geçirdim.Aveadan daha ucuz ve kaliteli...

pols3416
Memur
21 Haziran 2013 21:35

Avea kamu sinirsiz+3000 dk avea+her yone 300 dk.+2gb internet 33 tl veriyorum aveada vodafone da boyle bi tarifenin bu fiyata oldugunuda hic sanmıyorum

sıfır3
Kapalı
21 Haziran 2013 21:46

Tüm kamulularla sınırsız konuşma ve mesajlaşma + 500 Dk her yöne:25.00TL Benim cepten internete girme gibi bir alışkanlığım ve ihtiyacım yok 8 lira fazla vermenin anlamıda yok.

sıfır3
Kapalı
21 Haziran 2013 21:50

Aeva iki sahipli bir dükkan gibi.Ortak iki tane olunca....Ucuza bir tarifesi yok.3000dk avealilarla kiminle görüşüyorsunuz? Kullanmadığınız tarfiye para ödeme olayı yani....Aveada taktik hep aynı....

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi