Editörler : F16 Gökçen
05 Ocak 2010 11:57

Sun Express Hosteslik - Kabin Memurluğu

arkadaslar herkese merhaba .. 2 ocak ta hosteslık ıcın ıngılızce sınava gırdım ..

cok heyecanlı ve gergınım .... aranızda bu sınawa katılan war mı ?

veee kac kısı alıolarmıs bı bılgısı olan var mı ?

g_ak
Aday Memur
05 Ocak 2010 17:13

benide sınava çağırmışlardı gitmedim, pişmanım şimdi...

Aiesec
Memur
05 Ocak 2010 20:25

beklersiniz arkadaşım daha.mülakata girdim ben 2.5 hafta önce.söyle bir iki dakika konusuyorlar.yüzünüze dahi bakmıyorlar.sonra aramalarını bekliyorsun böle.kendinizi ezdirmeyin.onlar umursamaz bakarlarsa siz hiç iplemeyin.3 dakika mülakatım geçti.ing.konustuk.hoca zaten ing.konusamiyor.rezil ettim onlari.simdi de aramazlar tabi.bekleyin ama.hala sinav yapildigina göre.bildikleri vardir.

ecgds
Aday Memur
06 Ocak 2010 09:55

slm aisec :) sen nerde girdin sınawa ben antalyada gırdım mulakat ıcın haber beklıorm .

ya bence sena olumlu cevap verme ıhtımallerı yuksek cunku duyduguma gore olumsuz olunca bı kac gun ıcınde haber verıolarmıs .. ama olumlu gecenleri bekletiolarmıs .. ınsallah olur :)

ya aisec mulaktta nası gıyınıp gıttın kımı ole sacma sapan seler yazmıskı yok kesınlıkle topuz yapın yoksa hemen elenırsınız falan dıe dogru mu boıle seler , yanı klasık gıyınmek yeterlı deıl mı ?

bı de senı mulakata sınwdan ne kadar sure sonra cagırdılar ? ben 2 ocakta gırdım cok gerılıorum beklemekten :(

utahjazz
Kapalı
06 Ocak 2010 10:23

.......

Aiesec
Memur
07 Ocak 2010 01:07

merhaba ecgds,

giyinme konusunda hiç o kadar takılma.normal düzgün bir bayan nasıl işe takımı ile giderse öyle gitmen yeterli.her iş için böledir bu.sınava girdikten sonra eger sehir dısindan geliyor isen hemen o gun okuyorlar sonucunu.sehiricinden geliyorsan yani istanbuldan 1 hafta sonra ariyorlar seni kazanirsan.sinav kolaydi.mulakat da bir o kadar sacma.bilmiyorum neye gore seciyorlar?ben mulakat sonucunu 3 haftadan beri bekliyorum.

saygilar

ecgds
Aday Memur
07 Ocak 2010 11:14

slm aisec bilgi icin cok tesekkurler :)

ben sınwa antalya da gırdım . sınwı gecmısım sımdı de mulakat ıcın randevu almak ıcın beklıorum hala bı tık yok ama :(

ben ucuyorum.com ve havayollarım .com dakı forumu da takıp edıorum . ordakı arkadaslar da deneyımlerını paylasmıslar

genelde olumsuz olunca hemen haber verıolarmıs dıe duydum benım bı arkadasım cok yuksek not almasına ve oldukca bakımlı olmasına ragmen elendı :((

umarım senın kı olumlu olur :)

ama beklemek kadar sıkıntılı bı sey yok ya :(

bı an once netlesse su ıs ve hostes olsam :)) baska bı sey ıstemıorum ...

Aiesec
Memur
07 Ocak 2010 21:35

hayırlısı.

ecgds
Aday Memur
08 Ocak 2010 11:00

amin :))

ecgds
Aday Memur
13 Ocak 2010 12:47

aisec mulakat sonucunda bı gelısme var mı ?

berkhay
Aday Memur
13 Ocak 2010 14:54

bende 7sinde mülakata girdim istanbul'da,sabiha gökçen merkezli ilana başvurmuştum..ses seda yok beklemedeyiz..var mı o aralar istanbul'da mülakata giripte dönüş olan ?

ecgds
Aday Memur
13 Ocak 2010 15:57

berkay merhaba ,

www.ucuyorum.com dıe bı sıtede forum var ordan detaylı bılgı de edınebılırsın ama oncelıkle uyelık ıstıo

forum sayfası da http://www.ucuyorum.com/showthread.php?t=70049&page=22http://tr.msn.com/?ocid=iehp

ıstanbuldan sınwa gırenler de yazmstı oraya , basarılar ..

haticeesa
Aday Memur
14 Ocak 2010 00:31

arkadaslar ben 28 ocakta sınava gırıcem nasıl soruyorlar yardımcı olabılırmısınız..

ecgds
Aday Memur
14 Ocak 2010 09:04

hatice 100 tane ingilizce sorusu oluo . hep grammer ustune . gozun korkmasın eger gremmar ım ıı dıosan cok ıı yaparsın . sorular baya kolay . sadece 3 tane paragraf oluo bosluklar verılmıs bu parqagraflarda yıne grammer bılgınle dolduruosun ...

dırek kelıme soran sorular yoktu kı buna baya sasırmıstım ..

berkhay
Aday Memur
14 Ocak 2010 11:47

bugün sabah aradılar,elenmişim :) geçmiş olsuuun..

ecgds
Aday Memur
14 Ocak 2010 12:00

:(( hadi ya ... gecmıs olsun .. bakalım benım sonuc nolcak ??? daha mulakata bıle gırmedım :((

mulakttın nası gecmıstı kı berkay ? cok mu kasmıslardı ?

berkhay
Aday Memur
14 Ocak 2010 12:12

umarım herkes için olumlu olur..

aslında pek kasılcak bişeyde yoktu ortalıkta,ingilizcede pratiksizlikten ötürü bazı yerlerde takılmalar yaşadım ondan diye tahmin ediyorum..ingilizce olarak bana sorulan sorular ingilizceyi nerede öğrendin,hiç yurdışına çıktın mı,hangi ülkeye gittin,o ülkenin insanlarını sevdin mi,neden sevdin,başka ülkelere gitmek istermisin vs..türkçe olarakta neden kabin memurluğu,kabin memurunda olması gereken özellikler sence nelerdir,başka şirketlere başvurdun mu,sunexpress hakkında ne biliyorsun gibi..

bu sözden nefret ediyorum artık ama hayırlısı diyip geçiyorum yapıcak bişey yok.. :)

Aiesec
Memur
14 Ocak 2010 13:56

mülakat daha belli olmadı ecdgs.bu işi o kdar çok kasmamak lazım.ha otobuste mavin olmussunb ha ucakta host veya hostes olmussun.okumus insanın önünü kapayan kariyer yapmasını istemeyen bir iş organizasyonu düşünülemez ve bu yönde bir engel konulamaz.sanırım iş hukuku yaygınlaşmadan önceki ingiltere'de oluşan sanayi devrimi öncesi hala yaklaşıyoruz bu mantıkla.sömürü sistemi.

ecgds
Aday Memur
14 Ocak 2010 14:25

dogru berkay bazı sler olmazsa olmuo iste .. :( o zamn bıze de zugurt tesllısı gıbı hayırlısı demek dusuo :((

bakalım benım nolcak ..

her sey superdı ama nıe olmadı dıen arkadaslar da var ... anlamıorum kı bunların krıterı ne ?

Aisec in dedıgı gıbı fazla abartıp kasmamak lazım aslında ...

Aiesec
Memur
14 Ocak 2010 14:34

nihayet benim gibi düşünen biri çıkabildi.

ecgds
Aday Memur
15 Ocak 2010 16:49

:))

Toplam 9031 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi