Editörler : Pangaea
«511051115112511351145115511651175118511951205121»

DPB-Tebligleri
Kapalı
19 Eylül 2013 15:04

TAR-GEL PERSONELİYLE ATANAMAYAN ARKADAŞLARIMIZ ARASINDAKİ SORUNUN TEMEL NEDENİ NEDİR?? BİZ ZİRAAAT MÜHENDİSLERİ ATAMASI İÇİN KURUMLARLA KONUŞMAYA GİDEN TÜM ARKADAŞLARIMIZA SADECE TARGEL PERSONELİ KARŞI ÇIKIYOR BUKADAR BENCİLİKMİ OLUR ARKADAŞLAR

KURUMDA BOŞ KADRO VAR FAKAT OTURACAK YERİMİZ YOK BAHANESİNİ UYDURANLAR TARGEL YANGEL YAT PERSONELLERİDİR

OTURACAK YER YOK BAHANESİ AYIPTIR AYIP DEVLET SİZİ OTURUP KIÇINIZI BÜYÜTMEK İÇİN Mİ ATADI TARGEL YANGEL YAT PERSONELİ SORARIM SİZE

sokrates_30
Genel Müdür
19 Eylül 2013 15:07

burda atanıpta yazanlar düne kadar ne iş olursa yaparım nere olursa giderim abi modundaydılar şimdi gittikleri yeri begenmiyorlar insanoglu işte memnuyetsizlik doyumsuzluk diz boyu imzaladıkları sözleşmeleri bile unutuldu.burda ahkam kesmenin bir alemi yok.burda atanamayanlar zaten stresliler birde ordan rahat koltuktan 3 milyar maaş alıp atıp tutmanında pek fazla kayla alınmayacagıda bilinsin.şunuda söliyim atanlardan bir fayda beklemeyin herkese kendi deerdinde kimsenin atanmayanı düşünecek hali yok .burda sayılarla ilgilide tehditler gördüm sanki sayıları 6 ay önce atanmıs yeni yetme memurlar belirleyecek modundalar targelliye muhtac degiliz düşmanda değiliz kardeşim atanacaz diyede dogru bildigimizi söylemeyecek kadarda yalaka degiliz.

4-2-3-1
Şef
19 Eylül 2013 15:36

valla akim aracılığla Maliye ve bizim bakanlığa sürekli şikayet talep vs. yazıyorum.

en son bugün gelen cevapta aynen böyle yazıyor.bende anlamadım bakan mı demiş. ama bakanın ağzından gibi olmuş.

ultrAslansmyrna, 11 yıl önce

bakan mı yapmış bu açıklamayı?

güreli
Şef
19 Eylül 2013 16:27

ulan bunu haber yaptıran sendikanın ........ şereften münezzeh herifler. o 10 000 kadro verilirken hiç kimse "bu köyler boş in cin top oynuyor, ya da köyde hayvan yok kadro açıyorsunuz" demez ama atandıktan sonra yok efendim tar gel personelinin köyde ne işi varmış targelli de il ve ilçelerde kalsınmış. şimdi açacam ağzımı kendimi zor tutuyom

özer45, 11 yıl önce

http://www.memurlar.net/haber/407075/

19 Eylül 2013 17:27

8 Saatlik mesaiye tabi çalışmamıza rağmen minimum 5 maksimum 9 saatini köyde geçiriyorum yeterli oldu sanırsam.

Neyse buraların cılkı çıkmış. Eski kaliteli insanlar kalmamış belli.. Bu kadar kalitesizin içinde bizede yol almak düşer. Allah herkesin yolunu açık etsin herkesinde gönlüne göre versin. Atandığım zaman Meslek adına çalışmalara devam edeceğimi ve buradakileride terketmeyeceğimi söyleyerek hata etmişim. Hepiniz zaten alacağınızı almışınız ki buralarda sürünmeye devam ediyorsunuz. Efendi adamlar zaten belli..

DPB-Tebligleri, 11 yıl önce

http://www.memurlar.net/haber/40707

TARGEL personeli kimleri nasıl kandırarak bu haberleri yaptığınızı bilmiyoruz ama HİÇ BİR İŞ YAPMADAN KURUMDA OTURUP 3 BİN TL İLE KIÇ BÜYÜTÜĞÜNÜZÜ DÜNYA ALEM BİLİYOR HATTA ADINIZ TARGEL YANGEL YATA ÇIKMIŞ DURUMDA YALANSA SÖYLEYİN YALANDIR BUGÜNE KADAR NE İŞ YAPTINIZ???

19 Eylül 2013 17:29

Sana cevabı özelden yolladım delikanlıysan erkeksen amenna.. Allah herkese yürüdüğü yolda koşmayı nasip etsin.

zmrtn, 11 yıl önce

Bak genc surada 10 ay once calisanlar soyle calisanlar boyle saallayip duruyordun. Targelliler yardimci olmuyor cart curt salliyordun. Bugun atanunca mi akilli adam akil veren adam oldun sen.

Asil sana yazik asil sana mustahak. Herkes takip ediyorda neden senin gibi ziplamiyor herseye. Her atamada tercih yaparsin bide burada show yaparsin. Atandigin yerinde adinda belli herkeste biliyor bakalim 1 sene sonra ayni yerde mi olacaksin. Mustahaksa bize mustahak sanane. Neden sadece sen konusuyorsun. Asil sana yakismiyor. Adam dusuncesini soyluyor koy kadrosu koye git.diyor sende gitme kardesim. Allah allah adama ne beddua ediyorsun

aykutapak
Aday Memur
19 Eylül 2013 18:53

kendi düsüncenle çeliyorsun yazdıklarını bir kere oku öyle gönder.

kimse sürünmüyor burada herkes hakettiği kadroyu istiyor benim derdim sözlesmeli alım degil ha olursa iyi olur düsük puanlılar girer. benim derdim targelden giren kisiler köye gitmiyorlar merkez ve ilce kadrolarında oturuyorlar bunlar yüzünden kadro talebi yapılamıyor insallah anlamıssındır.

birde işin diger boyutu targelde 60 puanla girip benim ne isim var köyde beni iyi yere koysun bakanlık diyen yüzsüz bile gördüm.

son aldığım bilgiye göre bakan degisikliği sonrası targel personelinin hepsinin köye gönderileceğini duydum şuan başka konular oldugu icin bakanlık pek üstünde durmuyor bu konunun ama en geç 2 yıl icerisinde merkezde ve ilce targel personeli kalmıyacak hepsi köye gönderilecek.

Ülkü.ugruna.şehit, 11 yıl önce

8 Saatlik mesaiye tabi çalışmamıza rağmen minimum 5 maksimum 9 saatini köyde geçiriyorum yeterli oldu sanırsam.

Neyse buraların cılkı çıkmış. Eski kaliteli insanlar kalmamış belli.. Bu kadar kalitesizin içinde bizede yol almak düşer. Allah herkesin yolunu açık etsin herkesinde gönlüne göre versin. Atandığım zaman Meslek adına çalışmalara devam edeceğimi ve buradakileride terketmeyeceğimi söyleyerek hata etmişim. Hepiniz zaten alacağınızı almışınız ki buralarda sürünmeye devam ediyorsunuz. Efendi adamlar zaten belli..

mhnds25
Daire Başkanı
19 Eylül 2013 23:28

https://www.facebook.com/groups/222850137806996/ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK PLATFORMU TÜM MESLEK GRUPLARI DAVETLİDİR..

mhnds25
Daire Başkanı
19 Eylül 2013 23:37

Ülkü.ugruna.şehit ve DPB tebligleri siz sanırım bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapan asalaksınız kim hıyar dese elinize duz alan kişilersiniz siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. 632 sayılı k.h.k ile kadroya geçmiş emsali olan il ve ilçelerdeki mühendis ve veteriner hekimlerle aynı statüde olması gerekirken hala bakanlığın dayatma yaptığı aşikardır sizin atanma uğruna tüm yalakalıklara boyun eğmenizide düşünerek kendinize saygınız kalmadığını kanaatine vardım gerçi bu konuyu sizlerle ne diye tartışıyorumki ne söylesem hala düz mantıkta olcağınızdan ötürü dar çerçeveden kurtulmanızı umuyorum kendinize gelin iyice saçmalayarak üzerinize güldürmeyin milletii..

zmrtn
Şube Müdürü
20 Eylül 2013 00:42

Senmi delikanliliktan bahsediyorsun. Ulan daha 10ay once uyuz uyuz konusuyordun. Bugunmu adam olup ozelden kufur ediyorsun. Sen degmez adammisin. Ataninca elin 3 5 kurus para gorunce gecmisini unutan bir sahissin. Ben seni sokacak kilif bulamiyorum. Senin ne yardimina ne devarligina ihtiyacimiz var. Kalitesizler gitti adamlar kaldi burda. Senin gibilerden arındı cok şükür. .. bidaha da grlme buralara. Basit kaciyorsun artik

Ülkü.ugruna.şehit, 11 yıl önce

Sana cevabı özelden yolladım delikanlıysan erkeksen amenna.. Allah herkese yürüdüğü yolda koşmayı nasip etsin.

Dissident
Kapalı
20 Eylül 2013 00:44

zmrtn kardeş tarım krediden haber var mı sen bilirsin..

zmrtn, 11 yıl önce

Senmi delikanliliktan bahsediyorsun. Ulan daha 10ay once uyuz uyuz konusuyordun. Bugunmu adam olup ozelden kufur ediyorsun. Sen degmez adammisin. Ataninca elin 3 5 kurus para gorunce gecmisini unutan bir sahissin. Ben seni sokacak kilif bulamiyorum. Senin ne yardimina ne devarligina ihtiyacimiz var. Kalitesizler gitti adamlar kaldi burda. Senin gibilerden arındı cok şükür. .. bidaha da grlme buralara. Basit kaciyorsun artik

sertsert
Memur
20 Eylül 2013 09:29

.

sertsert
Memur
20 Eylül 2013 09:34

arkadaşlar,bence birbirimizi daha fazla kırmayalım birbirimize destek olalım alımlar için çalışalım

sertsert
Memur
20 Eylül 2013 09:38

her topluluğun içerisinde iyiler ve kötüler vardır bunlarla burada tartışmıyalım neler yapabiliriz alımların bir an önce olması için onu konuşalım bişeyler duyarsak paylaşalım.mümkün olduğunca birlik olalım .ben her zaman formumuzun çok düzeyli herbirimizinde atamalar için çabaladığını düşünmüşümdür.ama işte arada sırada bizleride stres atama olmaması gerginleştiriyor böyle tartışmalar oluyor ama ben çok üzüldüm okuyunca ben ziraat mühendisiyim ve inanın mutluyum.bazı arkadaşların dediği gibi küçük puanlarla üniversiteye yerleşen boş beleş insan gibi hissetmiyorum kendimi.

ultrAslansmyrna
Aday Memur
20 Eylül 2013 10:33

inşaALLAH boş yere umut vermiş olmam ama kasım ayında 1000 kişiden biraz daha AZ bi alım olabilme ihtimali varmış. duyum alırsak paylaşalım dedin ya ona istinaden paylaşmak istedim...

sertsert, 11 yıl önce

her topluluğun içerisinde iyiler ve kötüler vardır bunlarla burada tartışmıyalım neler yapabiliriz alımların bir an önce olması için onu konuşalım bişeyler duyarsak paylaşalım.mümkün olduğunca birlik olalım .ben her zaman formumuzun çok düzeyli herbirimizinde atamalar için çabaladığını düşünmüşümdür.ama işte arada sırada bizleride stres atama olmaması gerginleştiriyor böyle tartışmalar oluyor ama ben çok üzüldüm okuyunca ben ziraat mühendisiyim ve inanın mutluyum.bazı arkadaşların dediği gibi küçük puanlarla üniversiteye yerleşen boş beleş insan gibi hissetmiyorum kendimi.

agriculture034
Daire Başkanı
20 Eylül 2013 11:13

bu kasım ataması normal olan yani genel alım oysa biz gthb ayrı bir alımı bekliyoruz yaaaa nasip

inşaALLAH boş yere umut vermiş olmam ama kasım ayında 1000 kişiden biraz daha AZ bi alım olabilme ihtimali varmış. duyum alırsak paylaşalım dedin ya ona istinaden paylaşmak istedim...

elasminyas
Aday Memur
20 Eylül 2013 11:25

kadrolu alım haziranda bile 700 civarıydı kasımda daha az alıyolar 700ü bile göremeyebiliriz bence

ultrAslansmyrna
Aday Memur
20 Eylül 2013 11:45

ama gthb alım yapmıyor işte en azından bu kasımda azda olsa bi alım olsa iyi olur yoksa hiç olmayacak kpss 2014ten önce

agriculture034, 11 yıl önce

bu kasım ataması normal olan yani genel alım oysa biz gthb ayrı bir alımı bekliyoruz yaaaa nasip

4-2-3-1
Şef
20 Eylül 2013 12:42

bunu neye dayanarak söylüyorsun 2014 ten önce alım olmayacağını bir yerlerden mi duydun yoksa kendi yorumunmu.duyumsa

tayin yazısı gelen arkadaşa yazıda norm kadro %50 altında olan yerlere personel alımı düşünülmektedir.tayini çıkanları 6 ay sonra gönderin yazısı veya geçen bir arkadışın paylaştığı birinci ağızdan mehdi ekerin gideceği yeni gelenin 2000 küsürlük bir alım yapacağı ama bi 15 gün daha beleyin demesi ne anlama geliyor.

iyice allak bullak oldu bütün bilgiler

ama gthb alım yapmıyor işte en azından bu kasımda azda olsa bi alım olsa iyi olur yoksa hiç olmayacak kpss 2014ten önce

ultrAslansmyrna
Aday Memur
20 Eylül 2013 14:19

kendi yorumumdu birşeye dayanmadım

4-2-3-1, 11 yıl önce

bunu neye dayanarak söylüyorsun 2014 ten önce alım olmayacağını bir yerlerden mi duydun yoksa kendi yorumunmu.duyumsa

tayin yazısı gelen arkadaşa yazıda norm kadro %50 altında olan yerlere personel alımı düşünülmektedir.tayini çıkanları 6 ay sonra gönderin yazısı veya geçen bir arkadışın paylaştığı birinci ağızdan mehdi ekerin gideceği yeni gelenin 2000 küsürlük bir alım yapacağı ama bi 15 gün daha beleyin demesi ne anlama geliyor.

iyice allak bullak oldu bütün bilgiler

Toplam 193811 mesaj
«511051115112511351145115511651175118511951205121»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi