Editörler : crops35

Kapalı
25 Haziran 2012 15:48

yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanır acaba?

sizce yerleştirme sonuçları ne zamana açıklanır? düz lise mezuyum ve puanım 90.461.umutsuz olduğum için 2012 kpss ye hazırlanıyorum fakat ne kadar umutsuz olsamda sonuçları beklediğimden ders falan çalışamıyorum.acaba sonuçlar ne zaman açıklanır tahmininiz var mı?

forjustice
Aday Memur
25 Haziran 2012 16:22

gercekci olmak gerekirse bosuna umutlanma bilader..tüm türkiye ve memur/hizmetli ayırmadan yazsan bile gelme ihtimali bence %20..

benim puan 92.071 yargıtay hizmetli mulakatına agırlık veriyorum

sdabl
Kapalı
25 Haziran 2012 16:29

bilader derken??her neyse zaten umutlanmıyorum.doğu yazdım fakat hizmetli falan yazmadım ama yine de meraklanıyorum.

inşallah gelir size bir yer.

25 Haziran 2012 17:17

şimdi her alana kontrol yapılıyor fazla tercih var ayın altında ali bey imza atarsa sonuçlar açıklanır ama bu hafta cumada herşey olabilir. haftaya pazartesiden önce bişey beklememek lazım.

çok karışık biliyorum ama her zaman bu oluyor ama haftaya cumaya kadar kesin.

Kesikparmak
Kapalı
25 Haziran 2012 17:37

Bence hiç konsantreni bozma.Geçen sınavdan aldığın 90 puanı unut sınava hiç girmemiş gibi çalış.Çünkü son tercihler olduğu için yüksek puanlıların hepsi tercih yapacak.Tercih yapan sayısı diğer atamalara göre çok daha fazla olacak.Puanlarda düşme olsa bile çok oynama olacağını sanmıyorum çünkü son fırsat bu.2012 deki sınavı beklemek yerine bir yerlere atanıp gitmek isteyecek herkes.90 a düşeceğini pek sanmıyorum ama madem merak ediyorsun bekle açıklanana kadar.

cem-52
Yasaklı
25 Haziran 2012 17:49

1 HAFTA İÇİNDE AÇIKLANIR.

veriveriç
Yasaklı
25 Haziran 2012 19:35

bu Cuma 17den sonra açıklanabilir...

pekospatos
Aday Memur
30 Haziran 2012 10:52

2010 kpss ortaöğretimden 93,... puan aldım.sıralamada1423. yüm. ilk alımlarda tercihim tutmadı.(mülakata girip diyanette sözleşmeli alışmaya başladım.)çeşitli sebeplerden dolayı haziran alımlarında tekrar tercih yaptım.ortaöğretime ayrılan kadrolardan hizmetli sınıfını hiç yazmadım.tercihimin tutma ihtimali nedir?(bilg. işlt. sertifikam var)ola ki tercih tuttuğunda çalıştığım kurumdan en son ne zaman istifa etmeliyim? sitenin uzmanı sorumu yanıtlarsa sevinirim.veya bilgisi olan arkadaşlar saçma sapan yorum yapmadan bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.hakkımızda hayırlı olsun

selinnnur
Yasaklı
30 Haziran 2012 11:05

arkadaşlar neden ösym tercihler bölümü aktif halax??

sdmtn23
Aday Memur
30 Haziran 2012 14:21

aktif değil sadece tercihlerin görünüyor hiç bir değişiklik yapamazsın 'tercih bildir' seçenegine tıklayamıyorsun..sıkıntı yok yani..

pekospatos
Aday Memur
30 Haziran 2012 18:26

arkadaşlar atamada puan ve tercih sırası ilişkisi nasıl oluyor bilen var mı? mesela 95 puan alan birinin 10. tercihi olan bir yeri, ilk tercih olarak işaretleyen birinin o yere yerleşmesi için kaç puanı olması gerekir? nasıl bir hesaplama sistemi var,merak ediyorum.bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

eyelay
Kapalı
30 Haziran 2012 22:28

sıra farketmez puanı çok olan yerleşir

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi