Editörler : oto-danisman-expert
11 Temmuz 2010 23:07

Askeri Kamplar (Özel Eğitim Merkezleri)

Arkadaşlar bu ara forum biraz gergin.Biraz ortamı sakinleştirecek bir konu açayım dedim.

Şimdiye kadar gittiğimiz askeri kampların beğendiğimiz, beğenmedimiz yönlerini yazalım.

12 Temmuz 2010 00:17

gncl

AsiKraL41
Yasaklı
12 Temmuz 2010 00:32

:)

Nescafe bu yorumda beni gerer be :)

Şaka bir yana bir zamanlar ödül olarak kamp çıkmıstı ,Erdek hava kampı..KK.Dismor şubeden direkt ismime...

Dedim gidelim...

gittiğime gideceğime pişman oldum...O yoki bu yok, sıra dahilinde koşuşturarak yemek alma kuyrukları...

Bir sürü zihniyetinde kamp...

Sırf laf olsun diye..Bir şey istersin ''Bitti, Emir var,Yasak,2 Gün sonra başlayacak vs...''

Kamplar sosyal moral yeridir...Moral bozma, gerilme yeri değildir..

8 günlük kamp süresinin 3. günü aracımla attım kendimi dışarı erdek çarsıda günümü gün ettim:) Ohh be sivil dedim...

Yani tırışka kamplar anlayacağın bence tabi.... Paran var huzurun var, yasasın sivil hayat....

12 Temmuz 2010 00:39

Benim konuyu açmamdaki amaç iyi ve kötü kampların bulunması.Boşu boşuna millet kötü yerleri tercih edip puanı azalmasın.

Hocam o Erdek kampı tam bir kabus.Bizde bir sene gitmiştik.Aynen dediğiniz gibi yemek sırası oluyor.Biz gittiğimizde odalarda klima yoktu.Şu aralar ne durumda acaba.

AsiKraL41
Yasaklı
12 Temmuz 2010 01:22

Farkı yok....

sare-hore
Yasaklı
12 Temmuz 2010 08:43

ben şuan iskenderun gülcihandayım , burası burası güzel kasıntılı bir ortam yok , sakin , denizi temiz , yemekleri güzel , yemek harici , mangal , pide , lahmacun , hamburger , vs. sabahları kahvaltı...

tek sıkıntı odalardaki klimalar ücretli , saati 1 tl , buranın da çok sıcak olduğunu düşünürsek , maliyeti arttırıcı bir unsur olarak karşımıza çıkıyor.

12 Temmuz 2010 23:29

güncel

13 Temmuz 2010 11:58

Bodrum kampını gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim.Sahili biraz küçüktür ama diğer imkanları gayet güzel.

13 Temmuz 2010 18:30

Bana göre 10 üzerinden puanlamak gerekirse

Aksaz - 10

Bodrum - ?

Foça - ?

Karpuzkaldıran - 8

Özdere - 7

Erdek - 6

Akçay - 6

Ören - 5

Hamzakoy - ?

Gülcihan - ?

Side - ?

Anamur - ?

Ilıksu - ?

M.Ereğlisi - ?

Ezine - ?

Gemlik - ?

13 Temmuz 2010 23:16

Foça kampınıda gitmek isteyenlere tavsiye ederim.Arazi olarak küçük ama diğer hizmetleri ve denizi gayet güzel.Motellerde çift klima var.

13 Temmuz 2010 23:43

foça kampı evımın dıbınde. acılddıgı ılk sene bır donem astsubay bır donem subay dı. ızıne gıttıgımde astsubay donemı oldugu ıcın gıtmıstım evet cok gucel bır kamp. sanırım askerı kampların en ıyısı tesıs olarak kı o yuzden artık sadece subaylara hızmet edıyor. sonucta tsk dedıgımız turk subay kuvvetlerının kısaltmasıdır.

isik-17
Aday Memur
14 Temmuz 2010 16:39

Paraşütçü astsubay abi size katılırım kısaltma konusunda.

Uzman çavuş çocuğuyum. Bir dönem astsubay bir dönem subay oluyormuş tabi artık astsubaylarada kapıları kapamışlar. Biz ise neredeyse hiç faydalanamadık. Heralde güzeldir o kamplar.

14 Temmuz 2010 18:03

isik kardesım. bır astsubay olarak olayı kendı peenceremden yazdım. ama daha once uzman arkadaslarımın durumunuda devamlı yazdım. yıne belırtmelıyım.

orduevı ve kamp lar ya rutbe ve statu ayrımı olmaksızın subay astsubay ve uzman personele acılmalıdır yada kapatılmalıdır.

hatta her halukarda satılmalıdır orduevı ve kamplar. bırılerı kampta sefa surerken odeneksızlıkten yuksekova da uzman arkadaslara lojman yapılamıorsa ve o uzman arkadas bugun sabah ıse gıderken yolda sehıt edılıyorsa bu bızım ayıbımızdır.

senol2673
Aday Memur
14 Temmuz 2010 22:41

Arkadaşlar bu ara forum biraz gergin.Biraz ortamı sakinleştirecek bir konu açayım dedim.

Dediniz ama mumkin değil gectiğimiz yıllarda bır uzman çvş umuzun oğlu astsby çocuğu arkadaşlarının yanına gıdebilmek için vefat etmişti o nun babası asker diil sanki çaycıydı. allaha şükür ben astsby oldumda benom oğlum un böyle birsey basına gelecek dıye korkum kalmadı

15 Temmuz 2010 00:27

Sn.senol2673

Mevsiminde yaz olması etkili oldu konuyu açmamda.Söylediklerinizde haklısınız.

15 Temmuz 2010 16:21

Güncel.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi