Editörler : supporters.
«110111112113114115116117118119120121»

stifler34
Aday Memur
14 Ocak 2013 00:28

çerkes genç biraz gerçekçi ol.inançlı biriysende beddua etme insanlara.torpil dediğimiz olay maalesef günümüzün gerçeği.geçen sınavda sence torpil bulmadan kuruma giren kaç kişi vardır veya insanlara bulmadım deyipte bulan.herkes çok mu memnun sanıyosun bu durumdan? insanlara sınava girmeden torpil düşündürenler utansınlar.şimdi bana torpilli gözüyle bakacak olanlar olacaktır.ama problem deil.herkes kendini biliyorr

Çerkes genç, 11 yıl önce

umarım sınavı kazandığı henüz belli olmadan torpil hazırlayanlar sınavı

geçsem kesin kazandım diye düşünenler İNŞAALLAH KAZANAMAZLAR

İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ..hiç bir sınavı kazanamazsınız nan inş yaşadıkça hep böle dua edecem... :) :) :)

kusura bakmayın sizede iyilik düşünmem hehe :D

msonmezomu
Aday Memur
14 Ocak 2013 00:31

bence üst olur,umarım yine tek maçtan yatmayız :D

tscseko, 11 yıl önce

beyler oranları açıklıyorum 400 altı=> 1.25 400 üstü=>2.50 :)

Basis Point
Memur
14 Ocak 2013 00:35

Misli oynuyorum:)))Çok da anlarım yaa...

Çerkes genç
Şube Müdürü
14 Ocak 2013 00:38

konuşman doğru hajı ama sonuç HEP YANLIŞ malesef bu sisteme insanları zorladıklarıda aşikar ama herkes torpilsiz giderse sorun kalmaz ben gidiyosam sen gidiyosan ve böyle insanlar hala varsa demek ki torpil yanlış ama ben torpilsizim diye sırf giremezsem onlara dua da etmem umarım giremezlerde kazanamazlarda bu beddua değil ki zaten torpilsiz gittikleri yeri kazanırlar umarım hehe... :)

bedduadan haktan korkan biri torpil yapamaz işin aslı bu... :D :D :D :D

Dünya tersine dönse bunun tersini söylemem :D

stifler34, 11 yıl önce

çerkes genç biraz gerçekçi ol.inançlı biriysende beddua etme insanlara.torpil dediğimiz olay maalesef günümüzün gerçeği.geçen sınavda sence torpil bulmadan kuruma giren kaç kişi vardır veya insanlara bulmadım deyipte bulan.herkes çok mu memnun sanıyosun bu durumdan? insanlara sınava girmeden torpil düşündürenler utansınlar.şimdi bana torpilli gözüyle bakacak olanlar olacaktır.ama problem deil.herkes kendini biliyorr

m-fatih
Memur
14 Ocak 2013 00:39

Ark.rica etsem herkes azçok ne beklediğini yazarsa belli bi sınav hk.kanaatimiz oluşur.benden başlayalım.h:60 i:55 ma:70 mu:80

iremguven87
Memur
14 Ocak 2013 00:40

:) üniversitede bayilirdim iddiaya o zevki de aldı KPSS benden :) sürpriz kupon yapıyorum ben de 400 üstüne 100 basıyorum :)

tscseko, 11 yıl önce

beyler oranları açıklıyorum 400 altı=> 1.25 400 üstü=>2.50 :)

paradoks6
Memur
14 Ocak 2013 00:43

arkadaşlar şu aralar bi sınav ilanı olsaydı 400 yeni vergi müf diye kesin 400 üstü kazanır derdim :D

darkdeep
Aday Memur
14 Ocak 2013 00:44

sayın cerkes genc daha once elendıgnız mulaktalar oldu mu veya mulakat tecrubenız oldu mu

Çerkes genç
Şube Müdürü
14 Ocak 2013 00:44

ben zaten hep diyorum hala 1 kişi bulamadım vergi müf. torpilsiz giren diye kardeşim...

ama torpilsiz giren olmaması torpilin çirkin ve ahlak dışı bir davranış olduğunu kulhakkı olduğunu değiştirmez herkesin yaptığı iş genelde hep yanlıştır zaten... :)

herkes torpilsiz giderse devlet memur almayacak mı bunu diyorum birilerinin buna dur demesi lazım buda 1 er 1 er olur herkes ben girimde kim ne hali varsa görsün derse bu ülkede hiç bişey değişmez be hajı yapmasınlar Allah için yapmasınlar herkes adam gibi gitsin valla düzelir işler be ama imkansız biliyorum... :)

stifler34, 11 yıl önce

Çerkes genç
Şube Müdürü
14 Ocak 2013 00:47

elendim hajı merak etme vede temiz gittim temizce elendim çok şükür gönlüm huzurlu buda yeterli bana napalım kısmet değilmiş dedik razı olduk... :)

darkdeep, 11 yıl önce

sayın cerkes genc daha once elendıgnız mulaktalar oldu mu veya mulakat tecrubenız oldu mu

Çerkes genç
Şube Müdürü
14 Ocak 2013 00:52

pöffffff daraldım iyi geceler umarım yarın uyandığımızda bu işkence bitmiş olur.... :)

darkdeep
Aday Memur
14 Ocak 2013 00:54

Seni cok ıyı anlıyorum ama umudunu kaybetme sınavı 400 kisinin altında bır sayının gececegını var sayarsak sende gecenlerden olursan emın ol torpılsız bır yerlere gercekten hak ederek gırenlerın oldugunu goreceksın :)cerkes genc

tscseko
Aday Memur
14 Ocak 2013 01:02

her zaman sürprize yüksek orana oynarım:) 1.25 ten kazanacağıma 2.50 den yatayım mantık bu:)

iremguven87, 11 yıl önce

:) üniversitede bayilirdim iddiaya o zevki de aldı KPSS benden :) sürpriz kupon yapıyorum ben de 400 üstüne 100 basıyorum :)

m-fatih
Memur
14 Ocak 2013 01:03

Herkes beklediğinin minimumunu yazarsa benimkiler öyle,lüütfennn

tscseko
Aday Memur
14 Ocak 2013 01:05

hocam bunlara başlamıyalım be her gün 10 defa hesap yapıyorum zaten:) burda da yaparsam iyice çizerim kafayı:) vakıfbank teftiş kurulu sınavına çalışıyorum bu ara ders notlarımın her yerinde puan hesabı var:)

m-fatih, 11 yıl önce

Ark.rica etsem herkes azçok ne beklediğini yazarsa belli bi sınav hk.kanaatimiz oluşur.benden başlayalım.h:60 i:55 ma:70 mu:80

Basis Point
Memur
14 Ocak 2013 01:08

ben de her gece yatmadan puan hesabı yapıyorum:)bi gece muhasebeden kalıyorum bi gece geçiyorumm:))))2 gündür uyuyana kdr film izliyorum ki sızıp kalıyım diye...yoruldummmmmmmmm....

tscseko, 11 yıl önce

hocam bunlara başlamıyalım be her gün 10 defa hesap yapıyorum zaten:) burda da yaparsam iyice çizerim kafayı:) vakıfbank teftiş kurulu sınavına çalışıyorum bu ara ders notlarımın her yerinde puan hesabı var:)

romer
Aday Memur
14 Ocak 2013 01:15

aynen ya benimde öyle bazen bazı dersler yükseliyor bazen düşüyor:))

Basis Point, 11 yıl önce

ben de her gece yatmadan puan hesabı yapıyorum:)bi gece muhasebeden kalıyorum bi gece geçiyorumm:))))2 gündür uyuyana kdr film izliyorum ki sızıp kalıyım diye...yoruldummmmmmmmm....

stifler34
Aday Memur
14 Ocak 2013 02:06

seni anlıyorum olması gerkeni söylüyorsun.ama bunu ancak siyasi iktidarlar çözebilir.düşünsene kaçımız bu kadar çalıştıktan ve kazandıktan(inşallah) sonra ben torpil istemiyorum deme cesareti gösterebilir? kim ailesine bu durumu açıklayabilir herkesin torpil kullandığı günümüzde(ve özellikle işsiz olanlar).çok uzatmak istemiyorum inşallah hak yeme olmadan hepimiz kazanırız ve iyi yerlere gelip bu illetti engelleriz.

Çerkes genç, 11 yıl önce

ben zaten hep diyorum hala 1 kişi bulamadım vergi müf. torpilsiz giren diye kardeşim...

ama torpilsiz giren olmaması torpilin çirkin ve ahlak dışı bir davranış olduğunu kulhakkı olduğunu değiştirmez herkesin yaptığı iş genelde hep yanlıştır zaten... :)

herkes torpilsiz giderse devlet memur almayacak mı bunu diyorum birilerinin buna dur demesi lazım buda 1 er 1 er olur herkes ben girimde kim ne hali varsa görsün derse bu ülkede hiç bişey değişmez be hajı yapmasınlar Allah için yapmasınlar herkes adam gibi gitsin valla düzelir işler be ama imkansız biliyorum... :)

paradoks6
Memur
14 Ocak 2013 03:31

Bakan Şimşek, "Geçen yıl vergi kaçıranlara yaklaşık 8,7 milyar lira ceza kesildi. Vergi Denetim Kurulu'nun denetimlerinde gelirini hiç beyan etmeyen ya da düşük gösterenlere yaklaşık 4,5 milyar lira vergi tahakkuk ettirildi" diye konuştu.

Şimşek, "Vergi denetimi ve kayıt dışılıkla daha etkin mücadele için teknik altyapıyı güçlendireceğiz, vergi müfettişlerinin sayısını ARTIRACAĞIZ" dedi. :))

damlacik61
Memur
14 Ocak 2013 09:36

eveeeett yeni bir gün yeni umutlar:) bence 330-360 arası geçen olacak..

Toplam 5059 mesaj
«110111112113114115116117118119120121»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi