Editörler : swat3410
«696697698699700701702703704705706707»

Korludag
Kapalı
25 Mayıs 2017 18:05

Yok kardeş bunun bize laf atanlarla alakası yok. ..duyum alıyoruz çıkmayınca insan kötü oluyor. ...zaten bu hafta bişeyler olcak diye duyum cook. Olmazsa demekki kimsee bişey bilmiyorr... evet açık buyurun yazin

bahtsız bedevi38, 7 yıl önce

👉Korludag neden duyumlar çıkmazsa sessiz takibe devam edeceksin ki burda hersey duyumun çıkmasi değil biz o duyumlar sayesinde 10 aydır bekliyoruz duyum olduğu hafta daha çabuk geçiyor...

👉Sansarlara takilma meyve veren ağaç taşlanır misali boşver sen o boş beleş insanlari...

👉Burası sanal Alem bile olsa Allah görüyor herseyi önemli olan niyettir...

👉Senin niyetini de amacını da biz biliyoruz boş konuşan tenekelere kulak asma. ..

mehmetemir2012
Şube Müdürü
25 Mayıs 2017 18:10

Kardeşim çıkar çıkmaz sonuçta sen imzalamıyorsun şundan emin ol tanıyıp tanımadığım tüm masumlara yaptığım gibi sana da her namazın arkasından dua ediyorum rahat ol kardeşim

Korludag, 7 yıl önce

Yok kardeş bunun bize laf atanlarla alakası yok. ..duyum alıyoruz çıkmayınca insan kötü oluyor. ...zaten bu hafta bişeyler olcak diye duyum cook. Olmazsa demekki kimsee bişey bilmiyorr... evet açık buyurun yazin

mizann
Memur
25 Mayıs 2017 18:13

Yaz birader yaz...

Korludag, 7 yıl önce

Zeko2535
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:16

Olan Sevime oluyor koş allah koş...

khan4223
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:21

Korludag kardesim sen yaz biz burada bu yazilanlarla ayakta duruyoruz olsun olmasin ciksin cikmasin onemli degil abt ve korludag sagolun varolun siz yazin onemli degil bizde duyduk hatta korludag ile paylastim bunu ama cikmadi napakölekmi caniniz sagolsun sonucta karar sayin Cumhurbaskanimiz verecek ama dedigim gibi biz sizin yazdiklarinizla ayakta duruyoruz

Forever001
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:26

Normal

0

21

false

false

false

TR

X-NONE

X-NONE

Jandarma2629
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:27

Sevim'i ortalık yaptınız :))

zalımsın4ekim
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:28

@korLudag abi sen duyumunu söyle lütfen sonuçta sen yapmiosn iadeyi. Sevaba giriosn umut oluyor bize.allah senden razi olsun

bahtsız bedevi38
Şube Müdürü
25 Mayıs 2017 18:28

Ben duyum getiren biri olsam ve duyumlar çıkmasa inan 1 kişi icin bile yine duyum getirmeye devam ederim ben umursamazim boş ver kim ne derse desin sen yaz sayfaya... bu arada düşünsene Arkadaslar.... diye bir kelime yazan olmayacak aman tanrım ne korkunç birsey

Korludag, 7 yıl önce

enes38
Kapalı
25 Mayıs 2017 18:33

Sen gene de yaz kardesim umut insanlari taze tutar, ümitsizlik her türlü kötü olaylara sebep olur

Korludag, 7 yıl önce

Korludag
Kapalı
25 Mayıs 2017 18:37

Arkadaşlar. ..iki gün önce yazmıştim aynısı. ...khk diyen kişi hala sözünün arkasında. ...bu hafta KHK ardından iade der. ..4 bine yakin açıktan iade. ...ayrıca ihractan iadede var imiş. ...bakalım bekleyip göreceğiz

sabirsabirsabir
Daire Başkanı
25 Mayıs 2017 18:40

Devre bu 3 4 bin aciktan iade konusuluyorda bu 3 4 bin iadenin hepsi bakanliktan mi olacak 4 ekim 26 nisan karisik mi olacak yoksa valiliklerde dahilmi bu sayiya valilikten alindik sucsuz gunahsiz 10 ay olacak nolcak böyle ya

Korludag, 7 yıl önce

Arkadaşlar. ..iki gün önce yazmıştim aynısı. ...khk diyen kişi hala sözünün arkasında. ...bu hafta KHK ardından iade der. ..4 bine yakin açıktan iade. ...ayrıca ihractan iadede var imiş. ...bakalım bekleyip göreceğiz

trafıkcı55
Aday Memur
25 Mayıs 2017 18:45

Korludağ bir mesaj gönderdim bakabilir misin ?

FOAS
Kapalı
25 Mayıs 2017 18:51

Yeni KHK ne zaman

OHAL kapsamında yeni Kanun Hükmünde Kararnamelerin yayımlanması bekleniyor. Peki yeni KHK ile kimler ihraç olacak? Yeni KHK ile iadeler olacak mı? Açığa alınan polisler yeni KHK ile ihraç mı edilecek iade edilecek mi? İşte yeni KHK hakkında aldığımız son bilgiler.

21 Temmuz gecesi ilan edilen OHAL kapsamında yayımlanan Kanun Hükmünde Kararnameler ile yürütme organı hızlandırılmakta ve kamuda terör bağlantısı bulunan memurlar görevinden ihraç edilmektedir.

15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi sonrasında ilan edilen 90 günlük Olağanüstü Hal, daha sonra art arda 3 defa uzatıldı. Son olarak 17 Nisan günü yapılan Bakanlar Kurulunda alınan karar ile 90 gün daha uzatılan Olağanüstü Hal'in normal şartlarda 18 Temmuz günü sona ermesi bekleniyor. Ancak önceki gün gerçekleşen AK Parti 3. Olağanüstü Genel Kongresinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, OHAL'in sona ermesi ile ilgili gerektiği kadar uzatılacaktır sözlerini söyledi.

Yeni KHK ile Emniyette İhraçlar Olacak mı?

Mayıs ayı başında Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan kararname ile 9 binden fazla polis, görevinden uzaklaştırılmıştı. Görevden uzaklaştırılan polisler, hakkında verilecek kararı beklerken yeni KHK ile bu polisler hakkında ihraç veya göreve iade kararlarının verilmesi bekleniyor. Son KHK'lar ile Emniyette ihraçların olmaması, önümüzdeki günlerde gelecek yeni KHK ile emniyette açıkta bulunan ve ByLock şifrelerinin çözülmesi ile ortaya çıkan yeni isimlerin ihraç edilmesi bekleniyor.

Mahrem İmamının Üzerinden Çıkan İsimler

Gözaltına alınan FETÖ'cülerden polislerim mahrem imamı olan bir kişiden ele geçirilen dosyalarda emniyet içindeki polislere ait 20 bine yakın kişinin isim listesi ortaya çıktı. Bu isimler üzerinde yapılan incelemeler ile 9 binden fazla polis açığa alındı. Yeni bir kararname ile açığa almaların devam etmesi bekleniyor.

Yeni KHK Ne Zaman Yayımlanacak?

Yayımlanması beklenen yeni KHK'nın 10 gün içinde yayımlanması bekleniyor. KHK yayımlanır yayımlanmaz haberdar olmak için 5haber.com adresini takipte kalın.

5haber.com | Ankara

Özel Haber

DelifiAYek
Şef
25 Mayıs 2017 18:51

Kardeş ne ihtiyardelikanlıymış yer etmiş beyninde :) adam bas bas diyo ya bu hafta KHK çıkabilir diye. Herkes bekliyor işte.

25 Mayıs 2017 18:52

Isin gücün rast gelsin abi...

Korludag, 7 yıl önce

Demetli
Memur
25 Mayıs 2017 18:59

Korludag bende 2 3 kez çok saglam bildiğim yerlerden duyum aldım yazdım çıkmadı.net olarak yazdım hemde.çıkmadı sormuyorum da yazmıyorum da.ama şu gerçek bu bilgiler bizi ayakta tuttu bilseydik 8 ay 10 açıkta kalacaz conta yanardı.intihar edicem,cocuguma ilaç alamıyorum diyen nice arkadaşlara yardım etmeye çalıştık birlik olduk.İnşallah masumlar tez zamanda döner.duyum olursa da yazalım çıkmasa da yazalım.hanım bile artık inanmıyor bilgilere ama olsun :)

Tckale
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:01

Yüreğine emeğine sağlık korludag...............

Canin sağolsun senin........

Abikurban
Aday Memur
25 Mayıs 2017 19:12

Arkadaslar Moral Bozmak Yok Cuma Olsun Hayrolsun. Daha Hafta Bitmedi.Bana Kalirsa Bütün Kurumlarda Bir Hareketlenme Var İadeler Artik Bitme.Asamasinda.degil.Bitti Son Rutuslar Yapilip Tebliglere Baslanacak.Gun Kestirmek Zor.Fakat Duyumlar Bilgiler Bu.Yonde Mayis İlk.Haftasindan Beri Bazi.Arkadaslar Bilir Khk.Haziran Ilk.Haftasi Dedik Bizede öyle bilgi verildi Hala Daha Khk.CikmAdi Bu Kaynagi.Dogrular Nitelikte

Birde.Tüm.kurumlardan khk.cikacak bu yuzden.bu kadar gecikti diye dusunuyoruz Yani.bu isi simdilik.bitirecekler emniyet.meb adalet.bakanligi.belediyesi vs kapsamli.khk iadeyse iade ihracsa ihrac sonrasini.komisyona.birakicak.zaten 26 nisancilardan.sonra aciga alinmalar olmadi.diye dusunuyorum.veyada 1 2 dir Artik.Son Asamadayiz.Heran İadeler Olabilir.Khklar Cıkabilir. Gecikme.Sebebi.ise Kaynaktan.Aldigimiz.bilgi Yasanan.Magduriyetleri Bitirmek icin.ihraclara bir yogunluk oldugu tüm kurumlarda tepkileri onlemek amaciyla hatri.sayilir.ihrac iadelerin olacagi zaten.bu aşikar artik Yanliz Söylenen Birsey Daha Aylardir.Bekleyenlerden Bircok Khk Gorenleri icin Ihrac Yok.denecek.kadar az Oldugudur.Moral Bozmuyoruz.Khklardan.sonra tum kurumlara iadeler yapilacak yonunde.bilgiler var ihrac ve aciktakiler.icin bildigimiz.budur. Hepinize Selamlar

Tugtekin Kardes Sanada Sesleniyorum.Yuvani Yikma

Keskin Sirke Kupüne Zarar Bacimiz Seni.Seviyorum Benimde Hatam Var Diyor Tatliya Baglayin Görüsmek üzere Herkese Yaksamlar

Bartu34
Memur
25 Mayıs 2017 19:16

Korludag ve Abt10 kardeşlerim... Allah sizden razı olsun. Buraya gelip aldığınız durumları haberleri iletiyorsunuz. Yüreğimize bir parça umut bir parça heyecan düşüyor. Çıkmazsa gene yazın sizin verdiğiniz habere ve umuda ihtiyacımız var. Ve tabi ki aynı gemideyiz birbirimizi en iyi biz anlarız. Rabbim sizleri incitmesin ..

Toplam 24614 mesaj
«696697698699700701702703704705706707»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi