Editörler : crops35

Kapalı
06 Ekim 2013 12:12

Yer değiştirme yönetmeliğinde il içi 3 yıl il dışı 5 yıl çalışma şartı hakkında

Öğretmenlerde il içi 3 il dışı da 3 yıl bizde görüşlerimizi yazıp il dışının 3 yıla inmesini isteyelimm

hasan09a
Daire Başkanı
06 Ekim 2013 21:01

iyi akşamlar. ben 6 yıllık memurum. artık istediğim okulları tercih edip atanabilecekmiyim. teşekkürkler.

firezza33
Kapalı
07 Ekim 2013 00:28

Yönetmelik taslağı yayınlandı okuyup sana verilen haklar hakkında deaylı bilgi alabilirsin ayrıcagörüşlerinide mebbis katılım modülünden yazabilirsin mebbis sifren ve kullanıcı adınla taslagı okursan il içinde atama süresini nasıl işleyeceğini il dısında nasıl işleyeceği belirlenmiş iyi aksamlar

hasan09a, 11 yıl önce

iyi akşamlar. ben 6 yıllık memurum. artık istediğim okulları tercih edip atanabilecekmiyim. teşekkürkler.

e1974
Şube Müdürü
07 Ekim 2013 11:37

taslak da olsa insanın moral derecesini artırıyor yönetmelik ufak tefek eksiklikler dıişnda güzel de ne zaman yürürlüğe girer bilinmez ama inşallah en kısa zamanda girer

ben kendi adıma isteğe bağlı yer değiştirmelerde Görevde Yükselme ve ünvan değişikliğiyle atanarak yer değiştirenlerde yıl şartı aranmamalıydı diye düşünüyorum

Gerekcem: Memur Kariyer yapabilmek için tercih etmek durumunda kalıyor ve atanıyor fakat gittiği yerde sorun çıkabiliyor (kabul edilmeme. uyum sağlayamama, kültürel farklılıktan oluşan bunalım gibi)onun için yıl şartından onlar muaf tutulmalıydılar.

bunu orayada yazdım inşallah dikkate alırlar foruma giren arkadaşlar hepsinin görüşlerini yazmalarını istiyorum

firezza33
Kapalı
07 Ekim 2013 12:24

Haklısın ama işte öğretmenlerde de 3 yıl o yüzden onu düsüreceklerinin sanmıyorum .. özür grubu tayin islemleri 657 ye bağlı olarat yapılacakmıs yeni yönetmelikte sadece bu kısıma yer verilmemis yöneticiler icin verilmis fakat hükmü bulunmayan islemler 657 ye göre yapılcak demis bende görüsüme bunun düzeltilmesini ekledim herkes görüsünü eklerse faydalı olacaktır , yürürlüğüde erken girecek cünkü görevde yükselme ile birlikte olduğu icin aralık ayında sınav duyuruları yapılacak

e1974, 11 yıl önce

taslak da olsa insanın moral derecesini artırıyor yönetmelik ufak tefek eksiklikler dıişnda güzel de ne zaman yürürlüğe girer bilinmez ama inşallah en kısa zamanda girer

ben kendi adıma isteğe bağlı yer değiştirmelerde Görevde Yükselme ve ünvan değişikliğiyle atanarak yer değiştirenlerde yıl şartı aranmamalıydı diye düşünüyorum

Gerekcem: Memur Kariyer yapabilmek için tercih etmek durumunda kalıyor ve atanıyor fakat gittiği yerde sorun çıkabiliyor (kabul edilmeme. uyum sağlayamama, kültürel farklılıktan oluşan bunalım gibi)onun için yıl şartından onlar muaf tutulmalıydılar.

bunu orayada yazdım inşallah dikkate alırlar foruma giren arkadaşlar hepsinin görüşlerini yazmalarını istiyorum

nadia34
Aday Memur
07 Ekim 2013 12:55

umarım bütün memurlar için yapılır.

YİÖZ
Kapalı
07 Ekim 2013 13:18

eş durumu için sadece yönetici olanlar ile ilgili açıklama var yönetmelikte. acaba vhkiler için de bu hüküm mü geçerli? ben aday memurum nasıl açıklama bulacağım bu yönetmelikte kendime.

firezza33
Kapalı
07 Ekim 2013 13:45

Arkadaslar yönetmeliği okumuadınız mı hiç okumadan hak arayamazsınız okuyun orda sadece isteğe bağlı tayinlerde süreler ve sartlar belirtilmis es durumu 657 ye göre olcak bunu sendikalarda not almıs belirtcekler girin sendikaların sayfasından da okuyun sonra görüsünüzü yazın meb e

sivsav
Memur
08 Ekim 2013 10:19

merhaba

il içi 2 yıl, il dışı 3 yıl olmalı.bir an evvel yer değiştirme hakkımızın verilmesini istiyor ve bekliyoruz. selamlar

firezza33
Kapalı
08 Ekim 2013 12:03

Bu görüşünüzü mebbis katılım modülünden bakanlığa iletirseniz daha yararlı olacaktır.

sivsav, 11 yıl önce

merhaba

il içi 2 yıl, il dışı 3 yıl olmalı.bir an evvel yer değiştirme hakkımızın verilmesini istiyor ve bekliyoruz. selamlar

08 Ekim 2013 15:10

meb bi gaz daha verdi bakalım bizi kaç yıldaha oyalayacak tahminim bu gazla 2016 ya kadar gideriz

09 Ekim 2013 12:45

memurlar için mi yoksa öğretmenler içinmi geçerli bi taslak ?

firezza33
Kapalı
09 Ekim 2013 13:36

Ya arkadaslar siz hiç okumuyonmusunuz gündemi takip etmiyormusunuz burda yönetmelik istiyoruz diye sayfa acılıyor taslak yayınlanıyor hala taslağın kimin icin bile yayınlandığı soruluyor bu taslak yürürlüğe girdiğinde hepimizi ilgilendircek acın okuyun öneriniz yada elestiriniz varsa modülden yazın

09 Ekim 2013 15:12

Çoğu kişinin yayınlandığından bile haberi yok bazıları okumamış sadece yayınlandığını görmüş çünkü adamları pekde ilgilendirmiyor tuzu kuru insanlar vhki gelmiş öyle gitmeyi düşünen insanlar ilgilenen hepimiz bu kadarız işte

e1974
Şube Müdürü
11 Ekim 2013 09:02

Arkadaşlar Heyecana gerek yok 2010 yılı ağustosundada aynı yönetmeliği (yer değiştirme) aynısıydı dahasonra dpb ye görüş için yolladılar hala gelecek yıl 2013 yine taslak bundan sonra yeniden düzenlenecek dpb ye gidecek gelecek de yayınlanacak sizin aklınız alıyomu bu işi

bide sendikaların yaptığına bakın düzenleme için verdikleri yazılarda TEC-SEN nin yazısı hariç biz yokuz ne yetkili sendika nede muhalif sendikalar bize yer vermemişler sadece öğretmenler ve yöneticiler için düzenleme istemişler ve bi önemi de yok onun için ben çıkacağına inanmıyorum.

BU MATEMATİK BİZİ KANDIRIYO HOCAM 1- 1= 0 ETMEZ

sivsav
Memur
11 Ekim 2013 14:30

arkadaşlar

firezza33 ün dediğini yaptım.katılım mkodülüne görüş yazabiliyoruz.bir de puan veriyorsunuz yıldız olarak..ama umarım foruma yazan arkadaşların dediği gibi gaz almak için yapılmamıştır.zaten bir kaç yıldır MEB, personelinin gözünde epey bir değer kaybetti. belki de umurlarında bile değil. bilmiyorum.ben görüş olarak 5 yılın iller arası atama için çok uzun olduğunu ve öğretmenlerdeki gibi 3 yılla sınırlı olursa daha adil olacağını yazdım.lütfen hepimiz meb.gov.tr duyurular dan şifreyle girip konuyla ilgili arzularımızı belirtelim.

herkese selam

firezza33
Kapalı
12 Ekim 2013 18:19

O zaman buraya bir daha saayfa acmayın yönetmelik cıksın haklarımız verilsin diye madem biliyorsunuz herseyi yada verilmeyecegini düsünüyorsunuz bence bunları kabulleneceğinize biraz napabiliriz diye düsünseniz daha yararlı olacaktır .

e1974, 11 yıl önce

Arkadaşlar Heyecana gerek yok 2010 yılı ağustosundada aynı yönetmeliği (yer değiştirme) aynısıydı dahasonra dpb ye görüş için yolladılar hala gelecek yıl 2013 yine taslak bundan sonra yeniden düzenlenecek dpb ye gidecek gelecek de yayınlanacak sizin aklınız alıyomu bu işi

bide sendikaların yaptığına bakın düzenleme için verdikleri yazılarda TEC-SEN nin yazısı hariç biz yokuz ne yetkili sendika nede muhalif sendikalar bize yer vermemişler sadece öğretmenler ve yöneticiler için düzenleme istemişler ve bi önemi de yok onun için ben çıkacağına inanmıyorum.

BU MATEMATİK BİZİ KANDIRIYO HOCAM 1- 1= 0 ETMEZ

firezza33
Kapalı
12 Ekim 2013 19:03

e 1974 yönetmelik yayınlandı keske görüşlerini modüle yazsaydın katkısı olabilirdi

16 Ekim 2013 20:14

merhabalar ben meb te tayin kolay asalet dolunca tayin istenebilir ve genelde kolay olur diye duymuştum şimdi bu habere göre il dışı 5 yıl diyor zorunlu çalışma şartı mı bu nedir yani bu güzel haber olarak karşılanmış ama daha kötü olmaz mı bir yıl derken şimdi beş yıl hiç bir şey anlamadım biraz izah eder misiniz

firezza33, 11 yıl önce

http://www.kamudanhaber.com/meb/meb-personelini-rahatlatacak-duzenleme-h229744.html bu linki okuyun arkadaslar ..

firezza33
Kapalı
16 Ekim 2013 22:57

Evet 1 sene sonrada tayin olabiliyordun ama amirin muvafakat verirseydi simdi süre sartı getirip sisteme bagladılar öğretmenlerdeki gibi hizmet süren gecerli olacak

nerden bileceksiniz, 11 yıl önce

merhabalar ben meb te tayin kolay asalet dolunca tayin istenebilir ve genelde kolay olur diye duymuştum şimdi bu habere göre il dışı 5 yıl diyor zorunlu çalışma şartı mı bu nedir yani bu güzel haber olarak karşılanmış ama daha kötü olmaz mı bir yıl derken şimdi beş yıl hiç bir şey anlamadım biraz izah eder misiniz

Toplam 351 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi