Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
11 Mart 2009 23:35

Garanti Bankası Doğrudan Satış Temsilciliği Hakkında?

arkadaslar garanti bankası ilan vermiş ya da ben yeni gormus olabilirim bilmiyorum.doğrudan satış temsilcisi derken nedir bu,sadece kredi kartı satısımı?subelerde mı saha da mı bi fikri olan varsa yardım etsın lütfen,basvursam mı bılmıyorum

duffy00
Aday Memur
25 Mart 2009 17:39

kredi satış temsilcisiyle alakası olmadığını, bütün bireysel bankacılık işlemlerini müşterilere yaptığını.tek şubeye bağlı olarak çalışmadıklarını,sokaktaki insanlara kredi kardı satmaya çalışmadıklarını biliyorum.banka sizin yerine randevu ayarlar ve o şirketle görüşürsünüzhesap açtırırsınız,kredi verirsiniz,fon sağlarsınız.seyahet edilir bu pozisyonda bütün masraflar yol yemek otel karşılanır.il dışınada çıkılır.bence kariyer için iyi bir başlangıçtır.iki senelik mezunları alır.bende başvurdum.sınav+mülakat yapılıyor daha sonrasında eğitim var.bence harika diyorum.başka bilgisi olan varsa paylaşırsa ayrıca seviniriz,çalışan arkadaşlar mesela.benim bildiklerim bunlar

exim
Aday Memur
26 Temmuz 2009 17:50

24 temmuz 2009 cuma günü yapılan sınava katılan arkadaşların pozisyon hakkında kesin bilgileri varsa paylaşmalarını rica ediyorum.. Maaş, kariyer yolu vb?? Ne iştir, kredi kartı pazarlaması mı yoksa bankanın mevcut diğer ürünlerinin satışı mı? Teşekkürler..

fabbe
Aday Memur
12 Mart 2010 21:26

ujgılujkl

fabbe
Aday Memur
12 Mart 2010 21:47

görev dağılımı %100 satıştır. garanti bankasından maaş alan kurumlara özellikle de kamu kurumlarına yollanırsınız. amacınız garanti bankasının,maaş ihalesini alabilmek için verdiği 'bağış' denen parayı fazlasıyla çıkartmak için uğraşmaktır. yerel ulaşım olanaklarını kullanırsınız(akbil gibi).ist-izmir gibi büyükşehirlerde evinizden gelip gidersiniz. diğer bölgelerde genel olarak haftalık planlar ayalanır o hafta o şehirde otelde kalırsınız. hergün genel müdürlüe rapor verirsiniz. türkiye genelinde bu işi yapan yaklaşık 35 kişi(tüm ekip bukadardır) ve satışları hergün listelerde mail zinciriyle herkese yollanır.bu listeyi ilgili genel müdürler de görür.ona göre hesap verirsiniz gerekirse hergün.satış yapamazsanız işiniz zor.günlük hedef bazlı çalışırsınız.

sosyal haklar(2010): 710 tl net maaş+ticket+yol parası+3ayda 1maaş ikramiye+prim(!) "prim konusunda sizi işe alımda avlamak için 3000 tl 5000 tl prim falan derler -YALAN-)"

mümkünse gişe için uğraşılmalıdır.ama satış becerim çok iyi,ağzım süper laf yapar,tereciye tere satabilirim diyosanız ve destek için şubedekilere yalaklanmaya hazırım diyosanız yolunuz açık olsun.bu işten güzel yerlere gelen de var hakkını yemeyelim.ama çoğunlukla suyunuzu çıkarırlar.bankacılık gerçek manada zor iş bunun bilinmesi lazım.tek kelimeyle kapital sistemin rezil bir hammalığı.

sırf bi işim olsun diye gireceksenizbu işle sakın vakit kaybetmeyin.hedefiniz bilinçli olarak bu yöndeyse deneyiniz.

kummsal
Kapalı
27 Ekim 2010 10:25

bni bugn aradılar direk satış için bu işi yapan arkadaslar var mı su an burada bilgi verseeeeee:):

kummsal
Kapalı
27 Ekim 2010 10:28

15 gün sehr içi 15 gün cevre illerde olcakmş yemek yol otel masrafları onlardanmş ya yapamam bn bu işi heralde:D:D

pinarasi
Memur
08 Kasım 2010 21:15

Bugün beni de aradılar arkadaşlar.. izmirden bu pozisyonda ajans tarafından aranan arkadaşlar var mı ve daha önce garanti bankası kredi kartı satış temsilciliği mulakatına katılmış arkadaşlar bu konuda bilgi verebilirler mi ?

snmszgn
Aday Memur
25 Kasım 2010 15:27

izmirde benide aradılar direk satış için aralığın ilk haftası yada ikinci haftası görüşme olacakmış. sınav yokmuş sadece mülakat varmış böyle bilgi verildi. istanbulda 3 hafta eğitimden bahsedildi ve 2 sene içinde şb. içine geçiş hakkı tanındığından bahsedildi. ayın yarısı izmir içinde yarısı ege bölgesinde dolanarak çalışılacak daha önce bu pozisyonda çalışan birileri varsa yardım edebilirse sevinirim...

kummsal
Kapalı
27 Kasım 2010 08:16

gncel

cukurova_2004
Şube Müdürü
27 Kasım 2010 11:19

dün beni de aradılar adana için evet sınav yok mülakat olacak mış aralık başı gibi garanti bankasından mail gelicek ona göre gidicez biz bu iş dışarıda kredi kartı satmak

kummsal
Kapalı
27 Kasım 2010 11:29

bnide dün aradılar o zamn bu önmzdeki hafta içi yada o bür hafta mülakat var

cukurova_2004
Şube Müdürü
27 Kasım 2010 18:19

sanırım aralık başı gibi olur mülakata yeri de büyük olasılıkla bankalara caddesinde ki garanti merkez de olur kummsal garanti ödeme sistemleri diye geçiyor ama maaş ve yol ayrıca yemeek parası ne kadar olur bilemiyıorum bu iş aslında 700 ila 800 civarı geçiyor tahminim öyle olur senin bir bilgin var mı var sa cevaplarsan sevinriim

cukurova_2004
Şube Müdürü
28 Kasım 2010 14:56

merhaba arkadaşlar bu görev için mülakat daveti aldım bu işle ilgli bilgisi olan (maaş yol parası ikaramiye vs ) varsa bilgilendirirseniz memmun kalırım

kummsal
Kapalı
28 Kasım 2010 16:38

ewt bnde bilgi alsam cok memnun olurum cukurova seni aradımı bnka ne zamn mülakatın

kummsal
Kapalı
28 Kasım 2010 17:08

mülakat daveti alan var mı

kummsal
Kapalı
29 Kasım 2010 12:28

mülakat daveti alan varmı bankadan...

cukurova_2004
Şube Müdürü
29 Kasım 2010 15:55

kummsal sana mesaj da söylediğim gibi mülakat daveti bankadan değilde dgs insan kaynkları dan geldi ama kadın büyük olasılıkla aralık başı ve ya ortası gibi çağrılacağımı söyledi

kummsal
Kapalı
29 Kasım 2010 17:23

anladım bnde bankadan arandnz sandm da:)

pinarasi
Memur
30 Kasım 2010 16:18

arkadaşlar mrb izmirden garanti bankası kredi kartı satış temsilciğine mulakata çağırıldım bu işle ilgisi bilgisi olan yada mulakatla ilgili bana yardımcı olabilicekleriniz var mı ? ne gibi sorular sorulur bu süreç nasıl işler bilgisi olanlar ve bu işte çalışanlar lütfen rica ediyorumm

kummsal
Kapalı
30 Kasım 2010 16:21

slm dgs tarafndanmı arandz banka taranfnadmı benide dgs ardıda henüz bankadan mülakat daveti almadım...

Toplam 158 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi