Editörler : Pangaea
15 Şubat 2011 21:15

işkurdan özgeçmiş güncelleme

yapamıyorum arkadaşlar bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.ben kendim kaydolmadım ama kayıtlıymışım.ordaki ilanlara başvuracağım ama mesleki bilgiler falan tutmuyor özgeçmiş güncellemesi gerekiyormş yapamıyorm.

15 Şubat 2011 21:22

kimse bilmiyomu ya :(

ua mezunu
Kapalı
15 Şubat 2011 21:31

İş-kur sitesi baya sorunlu bir site. Yine bu forumda okuduğum ve işime yarayan birşey anlatayım sana. Başvuru yaparken hata veren mesleki bilgiler gibi kısmları boş bırakmayı dene bende işe yaramıştı.

15 Şubat 2011 21:37

CEVAP İÇİN TEŞEKÜRLER ARKADAŞIM

ama ben iş kura kendi mesleğimden farklı bi meslekle kayıtlıyım görünüyor.özgeçmiş kısmındada zaten sadece o meslek var bide okulumun adı var.evet sorunlu bi site malesef bugün kendi çalışanı bile işlem yapamadı.şimdi başka meslekle kayıtlı olduğum için başvuruyu yapsamda başvurduğum yer beni direkt eler.çünkü başvuracağım pozisyon kendi mesleğimle ilgili.

finit
Aday Memur
15 Şubat 2011 21:38

merhblar bn de iş kura üyeyim yazını okuyunca güncellemeyi denedim ama arkdşın dediği gibi sorun çıkarıyo Value cannot be null.

Parameter name: s diyo her seferinde

ama şu linkten bakabilirsin adım adım denedim ama olmadı

http://statik.iskur.gov.tr/tr/gecici/işarayan_klavuz.pdf

15 Şubat 2011 21:41

evet finit arkadaşım aynı yazı çıkıyor banada.

tamam bu linke bakayım ilgin için teşekürler

15 Şubat 2011 21:43

ben burdanda denedim güncelleme olmuyyor malesef burdan

sahins58
Memur
15 Şubat 2011 21:52

arkadasım şimdi şöyle oluyor.sisteme T.c. Kimlik no ve olusturdugun sıfre ıle gırdıkten sonra gelen ekranda öz geçmiş düzenlemeye gir ve sırası ıle sag tarafta yer alan bılgılerını duzenlemelısın, şimdi gelelim senın sorununa oncelikle yapman gereken meslek bilgilinin yanında yer alan turuncu kutucuk ve ıcınde okısaretı olan kareye tıkla sonra o tıkladıgın kalın yazacak ve ustkısımda yer alan meslek bılgısıne bu tıkladıgın gelecek dolu bır halde (turuncu kutucuga tıklamadan once orası bostur) sonra oradan ekleyı tıkla kucuk bır ekran gelecek ve oradan sana uygun meslegın uzerıne gel ve acılan kucuk ekrandakı ekleye bas meslek kısmına o gelsın, sonra sol yukarıda yer alan ekle-degıstır-cıkar kısmında ekle pasıftır ve dıger ıkısı aktıfır bunlardan değiştir e tıkladıgında degıstırırsın.. ama sunu unutma mutlaka hepsını dusenledıkten sonra ıslem sonunu tıklamalı ve gelen ekrandan kaydet demen lazım. birde sunu unutma sadece meslek bılgını degıstırmek ıstersen aynısını yapmalısın ( yukarıdakı soyledıklerımı ) ve yıne işlem sonu- kaydet demelısın.

15 Şubat 2011 21:56

şahin

öncelikle cvp için teşekürler ama t.c ve şifre ile giriş yapınca özgeçmiş düzenleye giriyorum ama hata veriyor.şu yazı çıkıyor

Value cannot be null.

Parameter name: s

haliyle burdan sonra ilerleyemiyorum

ua mezunu
Kapalı
15 Şubat 2011 21:57

Herkes zorluğu çekmiş anlaşılan. O site beni başvurmadığım halde kurs için mülakata çağırdı ve 6 ay grafik tasarım eğitimi aldım. Özgeçmiş düzenlemeye girip orada yazılı olan mesleki bilgilerini değiştir ve sahins58'in dediği gibi her değişiklikten sonra işlem sonu sekmesine gelip kaydet butonuna tıklaman gerek.

Daha fazla yardımcı olamıyorum çünkü site malum bir yere kadar birşeyler yapabiliyoruz. Başka bir sorun yaşasam ben de çözümsüz kalırdım sanırım:)

sahins58
Memur
15 Şubat 2011 22:01

gırdım bende de aynı hatayı verıyor mutlaka sıstem guncellemesı yapılıyordur sonra denemeye calıs....

15 Şubat 2011 22:03

benide üyeetmiş t.cyi nerden bulmuş anlamadım.işte özgeçmiş düzenleye giremiyorum sorun orda hata veriyor:(

sahins58
Memur
15 Şubat 2011 22:06

diger kısımlara gırıyor sadece oz gecmıs duzenlemede hata verıyor yarın yada dıger gunler dene degıstırırsın...

15 Şubat 2011 22:06

hepinize teşekürler demin bi arkadaşta aynı şeyi söyledi sanırım sonra denesem iyiolacak.inşallah düzelir ama ben öyle olacağını sanmıyorum:(

15 Şubat 2011 22:11

öf ya bi hafta içinde başvurabileceğim üç ilan var üçünede başvuramıyorum

15 Şubat 2011 22:14

bukadar çalışanı olan ve bukadar kişiyi ilgilendiren bu sitenin böyle bi konuda hemen hata vermesini anlamıyorum.

Lithium99
Müsteşar
15 Şubat 2011 22:19

mozille, chreome gibi tarayıcılar sorun çıkarabiliyor, ie son sürümü ile girmeyi bir dene arkadaşım.

15 Şubat 2011 22:21

100binkere sen hangi ildesin ve nereye başvurunu yapacaksın

15 Şubat 2011 22:22

internetexplorer ile giriyorum ama son sürümmmü bilmiyom

15 Şubat 2011 22:26

özel sektörde iş ilanı bu

sanayigazları ile ilgili bitanesi,diğerleri kağıt fabrikası arge labratuvarı onlarda özel sektör

15 Şubat 2011 22:27

ben işkurda çalışıyorumda o yüzden sordum bi sorun olursa cevaplayabilirim

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi