Editörler : ayşegül bgm
20 Şubat 2012 11:13

kurumlar arası geçiş

arkadaşlar çalışanına zulüm etmeyi kendine görev bilen ,çalışanlar arasındaki ücretlerin ve çalışma barışının en rezilce yaşandığı bu sağlık bakanlığından ,AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA geçmeyi düşünüyorum .prosedürünü ve zamanını bilen varsa yazıversin allah rızası için.

levent(anestezi)
Şube Müdürü
20 Şubat 2012 13:40

aile ve sosyal politikalara bağlı kurumların ilanını takip etmelisiniz veya en garantisi yeniden kpss ye başvurmalısınız açıktan alımlar daha fazla olur

mislina2
Kapalı
20 Şubat 2012 14:42

http://www.memurlar.net/haber/216200/

Bu haber işlem basamakları konusunda size yardımcı olabilir...

Çalışma şartlarımız ağır ve tükenmişlik söz konusu haklısınız ancak sağlık personelleri olarak biz bu sorunların neresindeyiz?

Bizler ne denli bilinçliyiz?

Sözüm size değil sakın yanlış anlamayın. Genel olarak bir değerlendirme yapacak olursak eğer bu sözlerimle sadece formu kasdetmiyorum; reel hayatımızda da mesai arkadaşlarımızın tek gündem konusu döner sermaye ve maaş...

Bu nokta da "Bizim maaştan başka sorunumuz yok mu?" diye sormadan edemiyor insan.

Bakınız polisler bile 8/24'de geçtiler. 24 saatlik, 16 saatlik çalışma sonucunda bir personel ne denli başarılı olabilir? Çalışma koşullarımızın iyileştirilmesi için bizler neler yaptık?

Gideceğiniz kurumda ne gibi sorunlar mevcut? Karar vermeden önce geçmek istediğiniz kurumu iyi araştırmanızı öneririm.

Umarım her şey gönlünüzce olur.

forum81
Şef
20 Şubat 2012 15:19

mislina hanım sözüm size değil demişsiniz ama yinede ben kendimi savunma gereği gördüm bu eleştirinizde.

benim öncelikle tek sorunum döner veya ücret değildir yukarıda yazdığım mesajda da özetle üç başlık var.ücretler bunlardan bir tanesi.

sağlık bakanlığındaki adaletsizlikleri burada tekrar tekrar anlatmaya lüzum yok sanırım.yaşım tecrübem ve çevrem, iki bakanlık arasındaki değerlendirmeyi yapmaya kafi ölçüde yeterlidir.

kıymetli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

trablusgarp
Kapalı
20 Şubat 2012 15:20

geçemezsin

ben çok denedim hep ret

forum81
Şef
20 Şubat 2012 15:38

trablusgarp başvuru dilekçenizde hangi şehirde çalışmak istediğinizi de belirtiyormusunuz ?editörün önerdiği haberi okudum fakat şehirle ilgili bir şeye rastlamadım.

corumluN
Şef
20 Şubat 2012 18:13

Döngüye bak.Beterin beteri var Bizde Ünv hastanesinden sağlık bakanlığına gecmek için can atıyoruz.Bende Sağlık Bakanlığı Personeli olmak istiyorum!!!

koray_42
Şef
20 Şubat 2012 22:44

forum 81 kardeş bende Aile ve Sosyal Politika bakanlığına müracat ettim bi cevap gelmedi bekliyorum

forum81
Şef
21 Şubat 2012 05:17

koray 42 hayırlısı olsun.allah gönlünüze göre versin.başvurumuzda şehir belirtiyormuyuz.onu soracaktım .birde dilekçeyi aile sosyal politikalar bakanlığı personel genel müdürlüğüne mi göderiyoruz.

koray_42
Şef
21 Şubat 2012 21:58

forum 81 arkadaş dilekçeyi aile ve sosyal politika bakanlığına gönderiyorsun şehirde belirtiyorsun eğer kabul görürse sağlık bakanlığından muvafakat istiyorlar sağlık bakanlığı muvafakat verirse sana yazı gönderiyor aile ve sos pol. bakanlığı o yazıyla ayrılışını yapıp yeni yerinde başlanıyor ama 3,4 ayı bulur diyorlar.

kproff
Kapalı
21 Şubat 2012 22:39

Biz Acilden kaçtım bahsettiğin bakanlığa geçtik buranında kendine göre derdi var.En son hemşire arkadaşın biri sara hastası olmuş gitmiş.Bence kalitesiz yönetimin, insan ve çalışan hakkının olmadığı her yer aynı.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi