Editörler : Pangaea
01 Eylül 2008 22:57

sevgiliye yapılan en ilginç sürpriz?

soru açık arkadaşlar..Buyrun:)

pilaka
Şef
01 Eylül 2008 23:00

ben kend hazrladıım kinder süprisi bakkladan aldrtmıs içine de yazdıım mektubu koymustum hakkaten de kinder suprise olmustu :D ama degmesmiş :P

be off
Genel Müdür
01 Eylül 2008 23:01

en ilginç değil ama ilginçlerden biri,,ona yeni aldığınız bi hediyeyi evde onun sürekli kullandığı eşyaların içine ufak ipucu notları saklayarak o eşyayı onun bu notları sırasıyla izlerek bulmasını sağlamak. :)

eva_
Aday Memur
01 Eylül 2008 23:09

güzelmiş ikiside ben bi paket yollamayı düşünüyorum.şu kinder süprise olayı güzelmiş.başka ne koysam içine ki???

doralena
Şef
01 Eylül 2008 23:12

ben ank daydım o esk de gece kavga etmiiştik telefonda ben esip gürlemiştim ayrıldım die , demediğimi bırakmadım ama uykusuz geçen gecenin ardından sabah ilk otobüsle kendimi esk evinin önünde buldum :)) ( evlerimiz çok yakındı ve benim geldiğimden ailemin haberi yoktu tebdili kıyafet akşama kadar dolaşıp akşam tekrar ank dönmüştüm)

eva_
Aday Memur
01 Eylül 2008 23:36

sadece 4 5 kişi mi süpriz yaptı ya:(((

enfali
Şef
02 Eylül 2008 00:50

bende istanbul a hiç haberi olmadan gidip , hadi inde seni okuldan alayım demiştim tabi hiç haberi yoktu ve ist e geleceeğimi bile düşünemezdi:D

doğum gününde de bir maket ev aldım içine de bir şeyler yerleştirdim tabi:D bunu herkese tavsiye ederim ileri de ki evimiz babında yani:D

şimdi sözlendik ama bu atama yıktı beni biraz. hayırlısı:D

c.s.k.
Daire Başkanı
02 Eylül 2008 00:56

bir saat öncesine kadar sevdiğimdi ama artık bitmiş. içimde bi ümit vardı acaba geri döner mi diye.. vakit cok gec artık!!! tcden sorgulama yaptım değişmiş soyadı.. o artık evli. bugunum de yok yarınım da yok artık benım..

enfali
Şef
02 Eylül 2008 00:58

çok üzüldüm c.s.k. böyle bir dönemde bunu yaşamak zor olsa gerek. üzülme herşeyde bir hayır vardır. hele bu meseleler tamamen nasip kısmet işi. Hakkında hayırlısı kardeşim

c.s.k.
Daire Başkanı
02 Eylül 2008 01:08

kardesım sen ole dersın de içime ata ata katran oldu. bu lanet dunyada ne işim var diye düşünüom

eva_
Aday Memur
02 Eylül 2008 01:08

bende çok üzüldüm c.s.k ... Biz de ayrıyız su an ...Onu tekrar kazanmak istiyorum.İnşallah bizim sonumuz sizinki gibi olmaz.

funny
Kapalı
02 Eylül 2008 01:10

sevgilinden ayrıl.

büyük sürpriz olur.

ayrıca bu tür başlıkları lütfen ilgili forumlara açın.

eva_
Aday Memur
02 Eylül 2008 15:24

sevgili funny önerin için teşekkürler..

başlık açmak için sizden izin almak gerektiğini sanmıyorum ki burada açılmış her başlığın buranın açılma amacına hizmet ettiği söylenemez.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi