Editörler : Pangaea
28 Haziran 2011 16:50

Mardin/kızıltepe satılık ev eşyası

oturma grubu:1100 tl

Yemek odası grubu:1100 tl

Yatak odası:1600 Baza yatak dahil

2 çekyat 500

Topluca alımda indirim yapılır :)

elsalvador82
Şube Müdürü
28 Haziran 2011 16:56

eşyalar 2 seneliktir.sıfır gibi

elsalvador82
Şube Müdürü
28 Haziran 2011 17:49

Kimse yok mu?

28 Haziran 2011 17:55

sen bu fiyatlara zor satarsı hocam...aldığın fiyattan pahalı gibi...

elsalvador82
Şube Müdürü
28 Haziran 2011 17:59

Hocam oturma ve yemek odası 1600 den, yatak odası 2200den aldım.sadece cekyatlar 600 den aldım onları çok indirmedim zaten hiç kullanılmadı.Hepsi inegöl üretimi sağlamdır

nurgülgül
Kapalı
28 Haziran 2011 20:21

hocam insanlar geçici olarak gidecekler napsınlar bu fiyatı yahu:)) yeni evlenen de ikinci el almaz zaten, elinde patlamasın

elsalvador82
Şube Müdürü
28 Haziran 2011 20:32

Satmam hocam önemli değil.Satarsam nakliyeden kurtulup gittiğim yerde daha iyisini alırım diye düşünmüştüm.hadi akşam pazarı 100er lira daha indirdim :)

imtzede09
Aday Memur
28 Haziran 2011 21:47

hocam kızıltepe nasıl sen ondan bahset gelirsek alırız eşyaları :)))

elsalvador82
Şube Müdürü
28 Haziran 2011 22:48

Eşyalar önemli değil hocam.Anlatırım tabi ama bu kişiden kişiye değişen bir konu.Ben batıda görev yapıyordum eşimin doğu görevinden dolayı kızıltepeye geldim ve ankaradan doğusunu pek görmemiştim.buna ragmen zorluklar yaşamadım ki ben pek çenemi tutamayan bi insanım yanlışa doğru diyemem buna ragmen insanlardan kötü tepkiler almadım.Yani şunu demek istiyorum tvde gördüğümüz gibi değil.İnsanlar gayet iyi tabi heryerde işe yaramaz insan var.orda da var.Tabi iyi olmakla beraber kültür olarakta farklılıklar var.İyi anlamda da kötü anlamda da farklılıkları göreciksiniz.

Bunların dışında her istediğinizi bulabileceğiniz bulamazsanız mardin 20 km ordan bulabilirsiniz.havaalanı dibinizde bu bir avantaj benim gibi istanbula gidip gelmek için.ancak sosyal yaşantı anlamında eksiklikler fazla bunu da iyi bir arkadaş ortamıyla önemsemezsiniz zaten.

Başka sormak istedikleriniz varsa yardım edebilirim

imtzede09
Aday Memur
28 Haziran 2011 23:53

hocam çok teşekkür ederim eymirli i.ö.o hakkında bir bilginiz var mı nasıldır merkezde midir ?

elsalvador82
Şube Müdürü
29 Haziran 2011 12:22

kızıltepe merkezde öyle bi okul yok muhtemel köy okuludur ben de bilmiyorum hocam.Ama genel olarak çok uzak köy olmadığı sürece köylere ulaşım kolay

imtzede09
Aday Memur
29 Haziran 2011 14:32

çok teşekkür ederim hocam inşallah eşyalara alıcı çıkar kolay gelsin :)

RaYukAn
Şef
29 Haziran 2011 15:00

Mardin kızıltepe inkılap ilköğretim okulu ve ışıklı ilköğretim okulları nasıl hocam

" altı temmuz "
Aday Memur
29 Haziran 2011 15:08

6 temmuzadan sonra başlığı güncelleyin oraya çıkarsa alabiliriz..

elsalvador82
Şube Müdürü
29 Haziran 2011 15:44

inkılap benim evin yanında :)...Belediye ve otogarın çok yakınında kızıltepe için iyi mahalle diyebilirim.ışıklı köy duydum ismini ama nerdedir nedir bilmiyorum.haritalardan kızıltepe meb ten faydalanıp hangi yolda v.s. bazı bilgilerle birlikte sorarsanız daha yardımcı olabiliri. bu şekilde benim araştırmam gerek buna da vaktim yok hocam.

rytpl
Memur
29 Haziran 2011 15:48

bana da bi ihtimal mardin merkez ticaret mesek lisesi gelcek..ist.deyim ve korkuyorum sanırım :(

elsalvador82
Şube Müdürü
29 Haziran 2011 16:18

Mardin merkez oturmuş düzgün temiz bir şehir.korkulacak hiçbir şey yok.Mardin kızıltepeye göre daha gelişmiş bir yer.Özellikle benim gibi kalabalığı sevmeyen insanlar için mardin çok iyi.Ancak kızıltepeye göre biraz daha pahalıdır.Yeme içme kira gibi.

nurgülgül
Kapalı
29 Haziran 2011 22:25

hocam

bağrıbütün, bozhöyük ve çıplak ilköğretim okulları hakkında bilginiz var mı?

elsalvador82
Şube Müdürü
29 Haziran 2011 22:44

Hocam bir tek çıplak i.ö. okulunu biliyorum 35 40 km lik bir köy suriye sınırında geliş gidişiniz çok zor olur.Muhtemelen köyde kalırsınız.

Bayanlar sakın bize görevlendirme yaparlar diyip uzak yerleri yazmayın görevlendirme çok zor yapılıyor.Doğunun her yeri böyle.Eskiden doğuda bu işler daha kolay gibi bir düşünce vardı ama tam tersi batıda idareciler daha rahat.Doguda soruşturmadan çok korkuyor idareciler.

elsalvador82
Şube Müdürü
29 Haziran 2011 22:57

Hocam bağrıbütünü de haritadan buldum.o da 30 km yaklaşık.bozhöyük biraz daha uzak ikisi de kızıltepenin batısında.ikiside çıplaka göre daha büyük köyler.Gidiş geliş muhtemelen çıplaka göre daha rahat olabilir.

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi