Editörler : crops35
08 Nisan 2010 23:15

Vergi Mükellefiyim,Memur Olabilir Miyim?

Merhaba arkadaşlar 4 aylık vergi mükellefiyim ufak bir büfemiz var nisan-mayıs alımlarında önlisans alımı çıkarsa eskişehirde yada yakın illerde başvurabilir miyim?

Başvuru yapıp kazanırsam nasıl işlemler yapmam gerekiyor

Çıkacak kadrolarda tahmini önlisans alımı ne kadar olur

Teşekkürler.

kursadozer
Aday Memur
09 Nisan 2010 09:40

vergi mükellefi memur olamaz , memur vergi mükellefi olamaz. yani ikisinden birisini seçeceksin

ataman olurken eğer kazanırda olursan vergi mükellefi olmaman lazım. ok

27 Şubat 2015 20:25

selam arkadaşlar, bu konuyu ben de çok merak ediyorum. ben de vergi mükellefiyim bir memurluğu kesin kazanmadan dükkanımı devretmek istemiyorum. tercih yaptığımda vergi mükellifi olmaya devam edersem tercihim yanar mı ? yardımcı olursanız çok çok memnun olurum.

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
28 Şubat 2015 14:09

+

02 Mart 2015 21:26

+

ali2560
Aday Memur
18 Mart 2015 12:17

bende yeni öğreniyorum ve bir sorum olucak

bu memurların vergi mükellefi olamama nedeni üstünde bir dükkanın mı kayıt olması mıdır.

ben şuan ssk olarak çalışıyorum büyük mükellefli vergi indirimden yararlandığım sırada memurluğu kazanmamda sıkıntı oluyor mu

26 Mart 2015 09:59

:) ne kadar az bilgi o kadar çok huzur..imrendim size...ekpss sınavına girdinizmi ilk olarakonu soruyum ..bide hiç etrafınızda esnaflık yapan memur gördünüzmü...???

ali2560
Aday Memur
02 Nisan 2015 11:08

esnafla ne ilgisi var

ssk ve memur arasındaki ilişkiden bahsediyorum

zamane çocugu, 9 yıl önce

:) ne kadar az bilgi o kadar çok huzur..imrendim size...ekpss sınavına girdinizmi ilk olarakonu soruyum ..bide hiç etrafınızda esnaflık yapan memur gördünüzmü...???

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi