Editörler : E.Kayı Han
31 Aralık 2011 23:45

mübaşırlik ve infaz koruma memurluguna başvuru hakkinda..

her ikisinde de şansimi denemek istiyorum mubaşirlik başvurusu daha önce yapiliyor

sonrasinda ıfk ıçınde başvuru yapabilir miyim

yibs
Şef
01 Ocak 2012 10:47

bilgisi olan kimse yok mu?

Izm@3L
Aday Memur
01 Ocak 2012 12:13

evet arkadaşım her ikisine de başvuru yapabiliyorsun. Ben geçen sene ikm'yi kazandım. Hem mübaşirliğe hemde ikm'ye başvurmuştum ikm'yi kazandığım belli olunca hiç mübaşirlik sınavına girmeye gerek kalmamıştı.

yibs
Şef
01 Ocak 2012 12:46

Sağolasin...bu sene mubaşrliği öne almislar puanim 77.400 bayan olarak şansim varmi sence bu sureci yaşamis biri olrak ne dersin

Izm@3L
Aday Memur
01 Ocak 2012 17:47

Hangi şehir de girdiğin kaç alım var bunlarda önemli. Bunları söylersen ona göre birşeyler kestirebilirim. Çünkü alıma göre sıralama yapıyorlar çok alım varsa puanlarda o kadar düşer az alım varsa puanlarda yüksek kalır.

aslı135
Aday Memur
01 Ocak 2012 23:20

mübaşirlik için başvuru tarihlerini nereden öğrenebilirim, aradım ama bulabilmiş değilim malesef.

memur2112
Şube Müdürü
02 Ocak 2012 09:45

peki hem mübaşirlik hem ikm hem de zabit katibi adalet bakalnlığı başvuru yapabilir miyim aynı ilde hepsi ???=??????

sade/hayat
Şube Müdürü
02 Ocak 2012 10:06

mübaşırlık için nerelerde şansım olur puan 82. sakarya düşünüyorum ama 10 kişi alacak 50 kişilik sıralamaya girebilirmiyim.ist kartal bakırköy adliyelerindede alım iyi şansım olabilirmi?

caner282828
Müsteşar Yardımcısı
02 Ocak 2012 11:00

ASLI

MÜBAŞİRLİK için başvuru tarihi zabıt katipliği ile aynıdır.

23 ocak- 03 şubat başvuru tarihi

28 şubat mübaşirlik mülakatı

caner282828
Müsteşar Yardımcısı
02 Ocak 2012 11:02

memur2112

Evet ŞARTLARIN tutuyorsa başvuru yapmanda bir sıkıntı yok.

Bu alımın yasağı şudur. Örneğin zabıt katipliği için hem Sakarya hem Ankara'ya başvuramazsın. Ama ikm, şoför, katip vs. şartların tutuyorsa istediğin komisyona başvurursun. Tmm?

memur2112
Şube Müdürü
02 Ocak 2012 11:09

tüm kadrolara ;atıyorum Ankara adliyesine başvurabiliyorum yani.öyleyse en azından biri olmazsa diğeri olur.e olsun vallah dayanamıyorum artık çok yıprandım :(

yibs
Şef
02 Ocak 2012 18:57

bende istanbul a basvurucam ama kartal bakirkoy 50 gebze 20 gbiydi nasip hayirlisi olsun

yağiz
Daire Başkanı
02 Ocak 2012 20:14

arkdaşlar foruma bakıyorum herkes geçen sene şurası kaçla kapattı burası kaçla kapattı onu merak ediyor ama pek bi önemi yok onu sizlerle paylaşıyım geçen seneki illerin kontenjanı ile bu yılki kontenjanlar aynı degil

bizlerde geçen sene burda çok yazdık kimseler bize yardımcı olmadı sizleri en iyi anlayan insanlar birisiyim bizler ceza infaz kurumu çalışanları olarak kendi web sayfamızı kurduj

www.forumcip.com

kafanıza biçok soru takılıyodur açtıgımız bu web sayfasından sorularınız yazıp bilgi alabilirsiniz adminlerin hepsi infaz koruma memurudur saygılar

gözde0505
Aday Memur
04 Ocak 2012 13:55

en zor durumda olan da benim sanırım eşimin görevinden dolayı hakkarideyiz ankaralı olmama rağmen izmire başvurmak istiyorum ama burdan oraya gitmek ölüm burda van vandan aktarmalı olduğu için ankara ordan izmir ve sırf boy vr kilo ölçümü için sonra tekrar ankara ve izmir ve mülakat sonra tekrar ankara van ve hakkari sırf yol ücreti 900 ü buluyo torpilsiz hem riskli hem denemeye değer diye düşünüyorum ama çok kararsızım ankarada hizmetli alımında bile 82 puanla 1300 kişinn arasına giremedim önlisans mezunym bu yüzden izmir yamayı düşünüyorum ne diyosunz arkadaşlar bi de sözleşmeli olduğu için eşimden de ayr kalcam hakkari izmir arası 35 40 ssaat arası falan filan kafam çok karışık açıköğretim sınavlarıma mı yeni kpss ye mi yoksa mülakata mı çalışyım şaştım kaldımmm... herkes için en hayrlısı olur inşallah...

04 Ocak 2012 14:00

durumun zor gerçekten hakkariye daha yakın yerlere başvur bence...en azından denedim dersin..

ozer42
Aday Memur
06 Ocak 2012 15:39

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum bilenler lütfen cevaplasın benim 2010 kpss önlisanstan 72.448 puanım var ama şuan lisans mezunuyum diplomamı aldım lisans düzeyi kpssye girmedim 2010 önlisans kpss ile başvuru yapabilirmiyim katipliğe veya gardiyanlığa lütfen cevap verinnnnnnnnnnnnn

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi