Editörler : crops35
29 Haziran 2008 22:42

Ptt'nin a.ş. olması

arkadaşlar....

rivayetler aldı başını gidiyor.

geçen sene duymuştum. 2007 yılının sonuna kadar veya engeç 2008 yılında iş sözleşmemiz değişip ondan sonra özelleşme sürecinin başlayacağı. personel.ptt.gov.tr adresinde değişen 2 adet iş sözleşimesi var. bunlar bizimle mi ilgili yoksa işçilerle mi ilgili bilemiyorum. konu hakkında bilgisi ve belgesi olan varsa lütfen paylaşalım. ne olacak bu A.Ş işi...

antikkentli47
Kapalı
30 Haziran 2008 18:39

kimse belge veremez herkesin söyledikleiri sadece duyumlar

sarı5
Şef
01 Temmuz 2008 18:50

30/06/2008 tarihinde genel müdürlükte bir arkadaşla a.ş konusunu görüştüm. konunun mecliste olduğunu oradan haber beklediklerini söylediler.. bu yüzden mecliste çaycı, çorbacı artık kim kimi tanıyorsa şu konu hakkında bilgi alalımda durum ne haldeymiş öğrenelim. ha gayret arkadaşlar kuyruğuna geldik. yılmayalım......

lionel_
Yasaklı
02 Temmuz 2008 18:48

yılmayalım iyi güzel de

bize düşen ne ?

biz napacağız yani?

elimizde ne var top tüfek kağnı arabası çorap düşmana saldıracazmı?

biz napacağız?

antikkentli47
Kapalı
02 Temmuz 2008 19:32

meclisteki konu a.ş olmasi değildi sadece posta çeklerinin aktarilmasini parali hale gelmesi ve bazi hizmetlerin satin alma gibi idi.

kaya82
Kapalı
02 Temmuz 2008 21:41

Artık bu özelleşme bilmecesi kabak tadı vermeye başladı. yok nisan yok haziran yok eylül. ben artık buna inanmıyorum. ptt özelleşene kadar ben emekli olurum. yetkililerin birisi çıkıp özelleşme hakkında bir beyan vermiyor. sadece fısıltı gazetesi gündemi belirliyor. maksat biraz gündem değiştirmek.

Bir davul veriyorlar elimize çalın bakalım diyorlar.

zehra elaa
Daire Başkanı
02 Temmuz 2008 21:43

off biri çıksada adam akıllı söylese olanları hakkaten sıkıntı ver di bu iş, sonumuz neyse bizde ona göre hareket etsek...

sarı5
Şef
03 Temmuz 2008 17:18

yılmayalımdan kastim araştırmaya devam edelim idi.. YILMAYALIMMMMMMMM...........

antikkentli47
Kapalı
03 Temmuz 2008 21:09

ahhhhh ah özelleşme yılan hikaylesi oldu ama özellesecek dün başkent dağıtım a,ş gitti yıl sonuna kadar köpruler ili milli piyango özellemesinde bir sorun çıkmassa satacakları birşey kalmaz gözu bize dikerkler ümarım onlar gider bizde en kısa zamanda gideriz................

sarı5
Şef
05 Temmuz 2008 02:44

ARKADAŞLAR....

www.personel.ptt.gov.tr adresının duyurular kısmında yer alan 4857 sayılı iş kanunun ptt ile ne alakası var. bilen varsa yazabılır mı?

antikkentli47
Kapalı
05 Temmuz 2008 15:44

büyük merkezlerde çalışan arkadaşlar bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirizz....

sarı5
Şef
06 Temmuz 2008 23:00

ee.... noldu sımdı. hiç bir haber yok mu yani? o kadar adamız. birşey öğrenemiyormuyuz şimdi?

sarı5
Şef
08 Temmuz 2008 13:17

ARKADAŞLAR.... bugun yıne genel mudurlugu aradım. ptt nin A.Ş olması ile ılgılı tasarıyı genel mudurluk meclıse gondermiş. artık top meclıste imiş.ozellıkle a.ş konusu mu dıye sordum. evet a.ş ileilgili tasarıymış. artık benden bu kadar. bundan sonrası beni aşar. mecliste tanıdığı olan varsa bir zahmetaraştırıversin durumu. en son ne alemde imiş olay öğreniversin........

antikkentli47
Kapalı
08 Temmuz 2008 18:54

güncelll

sarı5
Şef
08 Temmuz 2008 23:02

ARKADAŞLAR...... pek cogumuzun ptt nin a.ş olması ıle umutlarınız oldugunu anlayabılıyorum. yazdıgım bılgıler bana genel mudurlukte calısan memurlar tarafından bızzat soylenen bılgılerdır. asparagas degıldır. hoş soyleyen kısılerde babamın oglu degıller ama herhangı bır yalan haber oldugunuda zannetmıyorum. gayet samımılerdı. ısteyenler de kendılerı arayıp rıca etseler soylerler. devlet sırrı degıl ya bu. uygun bır dılle rıca edın de bızzat kendınız de ogrenın.. kısacası sabretmekten baska yapacak bır seyımız yok. ben yenı haberler aldıkça sızlerle paylasmaya devam edecegım. meclıste tanıdıkları olan varsa ılgılensınle şu işle yaaaaaaa.......... herkese ALLAH sabır versin.. AMİNNNN...

sarı5
Şef
09 Temmuz 2008 13:06

ARKADAŞLARRRRR.....

ptt nin a.ş olması ile ilgili kanun tasarının mecliste olduğunu bizzat meclisten öğrenmiş bulunmaktayım. ancak bu sene içinde çıkıp çıkmayacağı belli değil.. bu haber kesinlikle doğrudur.. kendinizi buna göre ayarlayın artık....

isteyene meclisin telefonunu özelden verebilirim. kendi kulaklarınızla duyarsınız...

antikkentli47
Kapalı
11 Temmuz 2008 18:14

ağzından balllllllllllllllllll damlıyor yawwww

corax
Memur
12 Temmuz 2008 20:44

şimdi anlamadığım şu A.Ş. olunca bu özelleşmek demek midir? Mesela yanılmıyorsam halkbankasıda aynı konumda yada şeker fabrikalarıda.

ama bir arkadaş a.ş.olunca maaşlar 2,500 ytl olacak 4 tam 2 yarım ikramiye olacak gibi şeyler söyledi.bana inanması zor geldi ama umut işte :)

antikkentli47
Kapalı
19 Temmuz 2008 13:51

yok canım daha neler Gen müd böyle birşeye asla izin vermez

sarı5
Şef
31 Temmuz 2008 22:28

ARKADAŞLAR....... bugun calıştıgım subenın her yonunden fotograflarını cekıp genel mudurluge maillediler. bulundugum ılın butun merkez ve subelerının fotoları genel mudurluge gonderıldı. siz düşünün gerisini artık......

ocan85
Şube Müdürü
01 Ağustos 2008 18:28

o fotografların çekılme sebebi kurumda tadılat olucakmış oyuzden baştan aşagı boya badana allayıp pullayacaklar gerısını düşünelim artık

Toplam 1984 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi