Editörler : Pangaea
«45678910111213141516

Akc23
Memur
13 Eylül 2017 02:26

Hocam demistim ya mulakat sart diye,yanina bir de egitim sarti da ekliyorum...

beta-theta, 7 yıl önce

Tavsiyeniz için teşekkür ederim alanımda ilk otuzdayım bu sebepten uygulayamayacağım. Lakin atanmış olsaydım bu forumda vakit kaybetmez millete cevap yazmakla uğraşmaz nasıl öğrencilerime daha faydalı olur kendimi geliştirebilirim diye yollar arardım ama tabi tercih meselesi. Benimki küçük bir tavsiye sadece.

beta-theta
Aday Memur
13 Eylül 2017 02:28

Hocam mülakatta şansları acayip yaver gitmiş ya da branşlarında birinci mülakat işlememiş. Başka açıklaması olamaz

Akc23, 7 yıl önce

Hocam demistim ya mulakat sart diye,yanina bir de egitim sarti da ekliyorum...

Akc23
Memur
13 Eylül 2017 02:36

Hocam bu kadar iyi niyetli olmayin.atamasi olan insan gelip de buralarda 2016 puaniyla ek atama olur mu diye bekler mi?baksaniza 300-500u begenmiyorlar.10bin olmaliymis bi de.atandigi yerde izmir cigli.Allah herkesin gonlune gore versin,niyetim kotu degil ama yalanla dolanla,hep benim olsun dusuncesiyle bu is olmaz.hele bu uslupla hic olmaz.cevap yazmaya degmez hocam.kalin saglicakla.

beta-theta, 7 yıl önce

Hocam mülakatta şansları acayip yaver gitmiş ya da branşlarında birinci mülakat işlememiş. Başka açıklaması olamaz

beta-theta
Aday Memur
13 Eylül 2017 02:43

Hayırlısı olsun hocam. Her ihtimali varsayarak yazdım zaten. Bir kişi ancak kendini kandırabilir durum buysa. Sağlıcakla kalın siz de:)

Akc23, 7 yıl önce

Hocam bu kadar iyi niyetli olmayin.atamasi olan insan gelip de buralarda 2016 puaniyla ek atama olur mu diye bekler mi?baksaniza 300-500u begenmiyorlar.10bin olmaliymis bi de.atandigi yerde izmir cigli.Allah herkesin gonlune gore versin,niyetim kotu degil ama yalanla dolanla,hep benim olsun dusuncesiyle bu is olmaz.hele bu uslupla hic olmaz.cevap yazmaya degmez hocam.kalin saglicakla.

Lila350
Memur
13 Eylül 2017 11:52

Forumdaki diğer postlarımı da aratırsınız görürsünüz ne olduğumu ..biz forum yoneticileriyiz atansak da prof da olsak davanın peşini bırakmayız öncelikle onu bir anlayın.bölümünde ilk otuza girmen de mülakat sistemiyle atama yapılan yerde hiçbir işe yaramıyor malesef ona da ayıktıraym.ve ayrıca ek atama olsun diye buralarda gezinmek diye bişey yok yakın zamanda hayata geçeceklerden bahsettim .siz burda bilgi edinmek için forum forum gezerken oturduğunuz yerde, biz mebin önünde gün geçiriyoruz bir şeyler öğrenebilmek için.. başlık da zaten konu ile ilgili bilgi paylaşımı yapma adına açılmış alanında ilk otuza girenlerin ego kasma başlığı değil.

İyi bir kontenjanda atama olur inşallah şubat döneminde de hak eden diğer meskektaşlarım da atanır umarım.

Akc23, 7 yıl önce

Akc23
Memur
13 Eylül 2017 12:05

Vah vahhh.atanmis olup,bi de "yonetici"sifatiyla meb in sokaklarinda ayakkabi çürütenler bile insallah masallah la ek atama bekliyorlarsa geride kalanlarin vay haline.

Lila350, 7 yıl önce

Forumdaki diğer postlarımı da aratırsınız görürsünüz ne olduğumu ..biz forum yoneticileriyiz atansak da prof da olsak davanın peşini bırakmayız öncelikle onu bir anlayın.bölümünde ilk otuza girmen de mülakat sistemiyle atama yapılan yerde hiçbir işe yaramıyor malesef ona da ayıktıraym.ve ayrıca ek atama olsun diye buralarda gezinmek diye bişey yok yakın zamanda hayata geçeceklerden bahsettim .siz burda bilgi edinmek için forum forum gezerken oturduğunuz yerde, biz mebin önünde gün geçiriyoruz bir şeyler öğrenebilmek için.. başlık da zaten konu ile ilgili bilgi paylaşımı yapma adına açılmış alanında ilk otuza girenlerin ego kasma başlığı değil.

İyi bir kontenjanda atama olur inşallah şubat döneminde de hak eden diğer meskektaşlarım da atanır umarım.

Akc23
Memur
13 Eylül 2017 12:09

Ha bi de lutfen meslektaslarinizin hakkini aramaya calisirken bu uslubu kullanmayin lutfen.temsil ettiginiz camiayi da sizin gibi sanmalarini istemem.yazik olur arkadaslara.ikinci mulakat filan gelir maazallah.

beta-theta
Aday Memur
13 Eylül 2017 13:47

"ayıktırmak" , "ego kasmak" hocam mükemmelsiniz gerçekten. Bu üslupla mülakattan geçmeniz buradaki bir çok kişiye ve bana fazlasıyla umut vaat etti. Okulların açılmasına da bir hafta kaldı. Bence buralarda gezmek yerine yapacağınız çok iş var gibi duruyor.

Lila350, 7 yıl önce

turner12
Aday Memur
13 Eylül 2017 14:15

Burada o kadar atama bekleyen varken burası atananların atandığı yeri söyleyerek ego kasma başlığı değil.

Lila350, 7 yıl önce

Teşekkür ederim arkadaşlar...temmuzda izmir çiğli'ye atandım..bence de mülakat iyi ki var darısı başınıza inşallah..buralarda vakit kaybetmeyin ders çalışın..

gkhncnr2
Memur
13 Eylül 2017 14:34

İlk 30da olduğunu söylemek ile ego kasmanın ne alakası var hocamız ben ilk 30 dayım siz ne yaparsanız yapın mı demiş kendi durumunu belirtmiş düzgün bir üslup ile. Ego ile konuşmaya sizin cümleleriniz daha yakın maalesef sürekli emir kipi kullanıyorsunuz. Bu arada ilk 30a girmek az buz bir şey değil tebrik ederim.

beta-theta
Aday Memur
13 Eylül 2017 14:49

Meb in önünde gün geçiriyormuş. bir başka yazdığı yazı da da süreç hakkında diğer kullanıcılardan bilgi istemiş. Haberi yok. Yakın zamanda hayata geçemeyecekleri yakın zamanda görürüz zaten siz zahmet etmeyin zira yazdıklarınızı okudukça öğretmen olmak bu olmamalı diyorum. Berbat üslup.

Lila350
Memur
13 Eylül 2017 15:20

Anca çenesi çalışanlar derneğini kurun arkadaşlar millet atı alıp üsküdarı geçerken siz hala postalıntılayıp debelenmeye devam edersiniz :)

Neyse başlığı amacına hizmet etmesi açısından kullanan ve gerçekten bilgi almak isteyenler içingerekli açıklamayı yaptım güncel bilgi geldikçe de paylaşacağım.özelden her soruya yetişemeyebiliyorum art niyet aramayın..

Teşekkürler:)

Timur77
Aday Memur
13 Eylül 2017 15:49

:D buna güldüm işte. Soru cevaplarmış sanki sen dünyayı kurtarıyorsun. Bu arada çenesi çalışanlar derneğine başkan olmak ister gibi bir halin var. :)

Akc23
Memur
13 Eylül 2017 17:07

Eyyy ek atama bekleyen arkadaslar.guya sizin hakkinizi aradigini iddaa eden buyuk ihtimalle de kadin ogretmen adayinin uslubu bu.ne dersiniz umidiniz var mi?meb in koridorlarinda haber pesinde kosturup kulis yaptigini belirten bu arkadas bu dip seviye ile sizce sizlere fayda saglayabilir mi?saka gibi ya:)))

Lila350, 7 yıl önce

Anca çenesi çalışanlar derneğini kurun arkadaşlar millet atı alıp üsküdarı geçerken siz hala postalıntılayıp debelenmeye devam edersiniz :)

Neyse başlığı amacına hizmet etmesi açısından kullanan ve gerçekten bilgi almak isteyenler içingerekli açıklamayı yaptım güncel bilgi geldikçe de paylaşacağım.özelden her soruya yetişemeyebiliyorum art niyet aramayın..

fiberoptika
Genel Müdür
13 Eylül 2017 18:13

Nedir bu? Siz 10.000 öğretmen Şubat'a kalınca başınız göğe mi eriyor? Hiç boşuna elleri avcu avuşturmayın. Şubat a da kalsa, haziran da olsa, beklediğiniz gibi ağustos olmayacak.Siz de umduğunuz 2018 KPSS puanını seneye şubat a saklarsınız artık. O işler öyle yürümez. 10.000 alınacak zorunuzu gitse de.

fiberoptika
Genel Müdür
13 Eylül 2017 18:19

Siz lütfen bilgi geldikçe paylaşın, buraya yazmasalar da takip eden çok.

Lila350, 7 yıl önce

koby24
Aday Memur
13 Eylül 2017 19:34

ben 2016 kpssye girdim on bin ek alınsa atanacak durumdayım ama 2017'de alım olmayacak açıklamasından sonra 2018 için hazırlanmaya başladım. çünkü 2017 kpss'ye girmemiştim.hatta yeni dershaneye dahi kaydoldum.Aylardır konuşuluyor bu konu ancak artık umudum kalmadı sizlere tavsiyem 2017 puanınız umutsuzsa 2018 için hazırlanın bir de birbirinizi kıracak şekilde yazılar yazmayın herkesin hakkında hayırlısı olsun.

dogruatama
Aday Memur
13 Eylül 2017 22:22

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Güzel haberlerinizi bekliyorum. İnşallah dediğiniz gibi yakın bir zamanda ek 10 bin ataması için duyuruya çıkarlar.

Lila350, 7 yıl önce

10 bin ek atamadır.2017 şubat ataması aslında tıpkı 2016 şubat atamasında olduğu gibi 30 bindir maliyeden de o yönde kadro çıkmıştır ama referandum sebebiyle seçim meydanlarında konuşabilmek için o alım 20+10 bin şeklinde planlanmıştır şubatta 30 bin alım olsa sesini çıkarmayan tipler 20+10 bin şeklinde alıma niye çemkiriyor o anlaşılabilmiş değil henüz...ekimde 10 bin şubatta da 20 bin alım yapıldı yani son zamanların toplamda en düşük alımı..normal olarak o verilen on bin de alınacak..

Gelelim gelişme yok mu diyen arkadaşlara gelişme var dün insan kaynakları genel müdürlüğünde görüşme vardı.15 eylülden sonra her an duyuru çıkabilir..ek atama için bekleyenler takipte olsun.

AHMET AYMAZ
Memur
14 Eylül 2017 08:23

Öyle artis artis yazıyorsun ama 2016 agustos ta alınan 15 bin atamayı neden hesaba katmıyorsun. 15 bin ağustosta 20 bin şubatta 2016 puanıyla 35 bin kişi alındı zaten bu 10 binide 2016 ya verirlerse toplam 45 bin kişi yapar ki buda mümkündeğil....

Lila350, 7 yıl önce

10 bin ek atamadır.2017 şubat ataması aslında tıpkı 2016 şubat atamasında olduğu gibi 30 bindir maliyeden de o yönde kadro çıkmıştır ama referandum sebebiyle seçim meydanlarında konuşabilmek için o alım 20+10 bin şeklinde planlanmıştır şubatta 30 bin alım olsa sesini çıkarmayan tipler 20+10 bin şeklinde alıma niye çemkiriyor o anlaşılabilmiş değil henüz...ekimde 10 bin şubatta da 20 bin alım yapıldı yani son zamanların toplamda en düşük alımı..normal olarak o verilen on bin de alınacak..

Gelelim gelişme yok mu diyen arkadaşlara gelişme var dün insan kaynakları genel müdürlüğünde görüşme vardı.15 eylülden sonra her an duyuru çıkabilir..ek atama için bekleyenler takipte olsun.

Lila350
Memur
14 Eylül 2017 15:24

Hamza bey,müsteşar yardımcıları ve maliye bakanlığı bütçe kontrol birimi bütçe uzmanı Rasim bey ile görüşüldü...güvenlik soruştrmaları tamamlandıktan sonra açık kadrolar kesinleşip ek atama ilanına çıkılacak..muhtemel zamanlama ekim başı...

Konu dışı diğer sözlere cevap vermek istemiyorum..Sadece geçen sene 15 bin ekimde 20 bin şubatta atama yapıldı diyen arkadaşaonu da bilgilendirme adına şunu söylemek isterşm; o on beş bin değil 10 bin (5000'i kpsssiz dersaneci ataması) 2016 bütçesi ile yapıldı..2017 şubatta maliyeden mebe 30 bin kadro verildi ve bu kadro da 20+10 bin şeklinde kullanılmaya karar verirldi..bir yıl önce 45 bin iki yıl önce 67 bin öğretmen alınırken de çok aldınız deseydiniz madem? Bu hesaba göre bu sene toplam 40 bin öğrtmenin ataması yapılmış olacak..ben burada abes bir durum göremedşm? Ayrıca kanunda ana atama şubatta yapılır yazıyor zaten..yani 2017 kpssnin ana ataması şubatta..ne yapayım onu da mı ben yaptım? Kendi çıkarını düşünen insanlar olaylara objektif bakamazlar malesef..

Toplam 304 mesaj
«45678910111213141516

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi