Editörler : "eskiyara"Pangaea
«3456789101112131415

kadiogluhakan
Aday Memur
25 Mart 2009 22:16

30 MART 2009 PAZARTESİ GÜNÜ TÜM OKULLAR AÇIK ARKADAŞLAR, SAKIN BİZ SEÇİMDE GÖREVLİYDİKDE DERSE GİTMEYELİM DEMEYİN.YOKSA GEREKSİZ YERE BAŞINIZ AĞRIR.YSK OKULDAKİ HİZMETLİ ARKADAŞLARA ÜCRET ÖDEYECEĞİ İÇİN ERTESİ GÜNE OKULLAR HAZIR OLACAKTIR.

gooddestiny
Daire Başkanı
25 Mart 2009 22:39

o belli olmaz daha...

"denge"
Müsteşar Yardımcısı
25 Mart 2009 22:52

son belediye seçimlerinde sabaha karşı 4 - 5 gibi teslim edenler olmuş. sonra eve gelip belkide hiç uyuyamadan mı gidip ders anlatacağız.

bu iş sadece okulun temizlik olayı olarak düşünülmemeli. mutlaka tatil edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

-deja-vu-
Yasaklı
25 Mart 2009 22:56

tatil olayı ayrı birşey. görevli olanların izinli olması konusunu sormuştum. sonuçta kaçta teslim edip eve gideceğimiz belli değil!

gooddestiny
Daire Başkanı
25 Mart 2009 22:56

şu ana kadar her yerel seçimden sonra tatil oldu.onun için henüz bir açıklama yapılmadan sallamayalım...

coming_soon41
Genel Müdür
26 Mart 2009 16:53

ya arkadaşlar torbayı ne yaptınız mühürleri açıp basalım mı??

26 Mart 2009 16:57

bugün idare duyuru yaptı,pazartesi tatil

coming_soon41
Genel Müdür
26 Mart 2009 17:01

arkadaşlar torbalar çok sğır bee.sçıp mühürleme işi yapan var mı??

coming_soon41
Genel Müdür
26 Mart 2009 17:05

hocam ne tatili resmi duyuru yapılmadı ki

selluka
Aday Memur
26 Mart 2009 17:26

Arkadaşlar, bugün okulumuzdaki memurun elindeki kağıtta 188TL civarı bir rakam görünüyordu sandık başkanlığı için. Ayrıca okul müdürümüz bugün yapılan toplantıda velilere okulun pazartesi günü tatil olacağını ilan etti .

coming_soon41
Genel Müdür
26 Mart 2009 17:35

tatil daha belli değil

cicili_kiz
Yasaklı
26 Mart 2009 17:45

YA ACİL CVP!!!

parayi ne zaman vercekler!!!??? borcum var,

bir de o gun nasil giyinecez? hakkaten blue jean giysek oluyor mu? butun gun yorulcaz zaten hic cekemem ya kumas pantalon falan! HEMEN BİLGİ YAZİN, BİLHASSA TECRUBELİ SAHİSLAR!!!

ya neden kimse sorulara cevap vermiyo?!

gooddestiny
Daire Başkanı
26 Mart 2009 17:49

cevap verdik ya yukarıda,daha ne diyelim?

gooddestiny
Daire Başkanı
26 Mart 2009 17:55

''seçim günü resmi kıyafet dense de serbest kıyafet giyebilirsiniz,dördüncü seçim tecrübemle söylüyorum bunu.o gün hiçkimse kimsenin kıyafetiyle ilgilenecek durumda olmaz zaten,okullar da muhtemelen tatil olur ertesi gün.çünkü oy sayma işinin saat 8'den önce biteceğini sanmıyorum,teslim etmek de çok uzun sürer zaten,yok sayı tutmadı,yok o olmadı,ordan kıs,buraya ekle derken teslimat geceyarısını bile bulabilir...dolayısıyla ertesi gün hiçkimse okula gidip ders anlatamaz...para da bir ay içinde verilir...''

demişiz...

26 Mart 2009 18:32

kadıoglu hakan gördügün gibi tatil ilan edildi bakan tarafından. bilmediğimiz konularda erken konuşmamak lazım dimi

gooddestiny
Daire Başkanı
26 Mart 2009 18:55

sallamamak lazım demiştik,buyrun anadolu ajansı açıklaması:

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 29 Mart yerel seçimlerinde öğretmenlerin çoğunluğunun görevli alması ve okul binalarında oy kullanılacak olması nedeniyle, eğitim-öğretime hazırlıklar hemen tamamlanamayacağı için 30 Mart Pazartesi günü okulların tatil edildiğini bildirdi.

Çelik, 29 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimlerde öğretmenlerin sandık kurullarında görev alacaklarını ve okullarda oy kullanılacağını kaydetti.

Öğretmenlerin bir kısmının da sandık başkanı olarak görev yapacağını söyleyen Çelik, ?Özellikle köylerde görev yapan öğretmenlerin dönmesi, sandık başkanlarının gece yarılarına kadar ilçe seçim kurullarına teslimat yapması gerekiyor. Bu öğretmenlerin de sabah erkenden okulda olmaları mümkün görünmüyor? dedi.

Okul binalarında seçim sandıklarının kurulacağına işaret eden Çelik, temizlik yapılması ve sandıkların kaldırılmasının da zaman alacağını belirtti. Çelik, öğretmenlerin dinlenmiş olarak görev yapabilmeleri ve okul binalarının eğitim-öğretime hazırlanabilmesi için 30 Mart Pazartesi günü ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarının tatil edildiğini bildirdi.

Çelik, konuya ilişkin genelgenin de valiliklere gönderileceğini söyledi.

serrrkan
Aday Memur
27 Mart 2009 17:04

arkadaşlar cevap lütfen.üye olarak görevliyim.sabah 7 den akşam kaça kadar durcaz.cevap lütfen

"denge"
Müsteşar Yardımcısı
27 Mart 2009 17:12

sabah 7 den akşam sayım döküm işleri bitene kadar.

akşam 10-11 gibi. :)

cicili_kiz
Yasaklı
27 Mart 2009 17:26

ya parayi ne zaman ve nerden alicaz?? bir de ne giyicem ya? arti yemek tost biskuvi etc. alalim mi yanimiza? ac kalamyalim sonra!!?? acil cevap yazin yaa!!???

cicili_kiz
Yasaklı
27 Mart 2009 18:19

öf cevap yazsaniza beeeeeeeeee!!

Toplam 281 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi