Editörler : ayşegül bgm
10 Ağustos 2017 20:44

Malatya da en iyi kpss kursu 2018

Merhabalar ben hemşirelik lisans mezunuyum gy gk sınavına girmeyi düşünüyorum ama dershaneler hakkında pek bir bilgim yok Malatya da önerebileceğiniz dershaneler var mı şimdiden teşekkürler

nursedd
Aday Memur
15 Ağustos 2017 02:06

Kimsenin bır bilgisi yok mu acaba :(

GİZEMNURSE
Aday Memur
28 Ağustos 2017 16:08

Aynı dertten müzdaribiz

Pegemle görselin hocaları aynıymış

Birikim sağlıkçılar için sınıf açacakmış

Doğu batıyı çok duydum ama fikrim yok

Sen ne düşünüyosun bişey duydun mu hiç?

nursedd
Aday Memur
29 Ağustos 2017 11:56

Ben de cok kararsız kaldım görselle görüştüö cok iddali konuşuyor orada da branş sınıfları va akademi yi düşünüyorum orasıda yeni bir dershane kararsız kaldım

Arkadaşlar giden arkadaşlar yardımıcı olabilir mi lütfe n: (

31 Ağustos 2017 22:23

Aman aman görselden uzak durun

01 Eylül 2017 10:53

Hocam 2014 yılında KPSS için gitmiştim gorsele.matematik, Türkçe,tarih hocaları dersi mükemmel anlattılar..ben önlisans harita mezunuyum..hocaların numarasını alıp whatsapdan soru bile atardım ben.cok yardımcı oldular..gecenin bir yarısı veya sabahın erken saatlerinde bile olsa cevap yazdılar.. dershanede de yardımcı oldular.25 deneme yapıyor görsel.farkli yayınları kullanıyorlar.bu bı avantajdır.sinava çok iyi hazırlandım ben..hocaları ders anlatması mükemmel.ve hatta basit şekilde anlattılar..ben tabi kendimde deneme aldım.2014 KPSS önlisans sınavına kadar 70 e yakın deneme çözdüm..25 tanesi dershnanin verdigiydi..83 puan aldım KPSS de o zaman ama atanamadik işte... matematik hocasının benden sonra tayini çıktı.turkceci de aynı şekilde ayrıldı..tarih hocası da başka dershaneye gitti.dershane gerekli demiyorum..2.defa hazırlandım kursa gitmedim bu sefer de 87 aldım..dershanenin sana biraz faydası olur.bu hepsi için de böyledir..insanda en ufak bir azim varsa başarıya olan inancı da tamdır..sonuçta nasip edecek olan Allah'tır.. dershne sadece vesile olur..ayrıca çok da faydası olmuyor..görselin hocaları mükemmel hepsi de 15-20 yıllık öğretmenler..alanında uzman hocalar ve ellerinden gelen yardımı yaparlar.diger dershaneler hakkında bilgi bilgim yok.benim görüşümü soracaksan önce görsel,sonra akademi derim..

nursedd, 7 yıl önce

Ben de cok kararsız kaldım görselle görüştüö cok iddali konuşuyor orada da branş sınıfları va akademi yi düşünüyorum orasıda yeni bir dershane kararsız kaldım

Arkadaşlar giden arkadaşlar yardımıcı olabilir mi lütfe n: (

Fizyoterapist44
Aday Memur
04 Eylül 2017 02:00

Merhaba arkadaşlar.. Ben Fizyoterapistim.. Birkaç arkadaş beraber gitsek indirim alırız.. Hem de sağlıkçılar bir arada oluruz gk hocaları iyi olan bir dersanede aynı sınıfta.. Düşünürseniz eğer arayın lütfen.. 0537 250 31 50

GİZEMNURSE
Aday Memur
06 Eylül 2017 13:08

Gençler ben sanırım muratyayınlarının kursuna kayıt yaptırıcam,

Siz karar verdiniz mi?

06 Eylül 2017 13:14

Hocam murat yayınlarına giden bı dostum illallah etti..adı söylense beddualar ediyor..başlarda iyi başlamış,sınava yakın son 2 ay falan iyice öğrencileri boş bırakmışlar,ilgi yok ,hocalar umursamaz...son ana kadar devam etmiyorlar ,belki de başlarda mutlu olursun ama son 2 ay falan 3 ay falan verdiğim paraya pişman olmayasiniz hocam..

GİZEMNURSE, 7 yıl önce

Gençler ben sanırım muratyayınlarının kursuna kayıt yaptırıcam,

Siz karar verdiniz mi?

GİZEMNURSE
Aday Memur
06 Eylül 2017 13:51

Ee nereye gideyim kimse hiçbir yerden memnun değil :(( iyi hocalar hep dağınık

06 Eylül 2017 13:57

Hocam sana şu anda "eğitim akademi"yi öneririm. Ama kapsamlı bir araştırma yapın ..hocaların çokluğu veya dershanenin başarısı değil,hocaların yetenek,ve alanında uzman olmaları..sonuçta para vereceksiniz,biraz da girişimci olun..hocaları sorularla bunaltin.1 sene sonra rahat etmek için şimdilik sıkıntı çekmek ve zoru görmek lazım..

GİZEMNURSE, 7 yıl önce

Ee nereye gideyim kimse hiçbir yerden memnun değil :(( iyi hocalar hep dağınık

GİZEMNURSE
Aday Memur
06 Eylül 2017 14:47

Ben koşmazsam tabiki bişey öğrenemem, ama hocalarında iyi olması lazım eksiğimi kapatmaya oraya gidiyosam hocanında suyunu çıkartırım bu yüzden de iyi bir yer bulmam gerekk

06 Eylül 2017 14:53

Allah yardımcıniz olsun hocam.ben 1 defa gittim kursa...bı de mat fen söz dershanesini araştırın..

GİZEMNURSE, 7 yıl önce

Ben koşmazsam tabiki bişey öğrenemem, ama hocalarında iyi olması lazım eksiğimi kapatmaya oraya gidiyosam hocanında suyunu çıkartırım bu yüzden de iyi bir yer bulmam gerekk

GİZEMNURSE
Aday Memur
06 Eylül 2017 15:02

Her mesajında farklı bir dersane söyleyip kafamı karıştırıyorsun bende bu yüzden kafanı kırmak istiyorum :)))) mat fen mat söz yargı olmamış mı

ahmet44mlty, 7 yıl önce

Allah yardımcıniz olsun hocam.ben 1 defa gittim kursa...bı de mat fen söz dershanesini araştırın..

06 Eylül 2017 15:12

Hocam yargının soru bankalarının soruları genelde yanlış çıkar..murat yayınları hiç iyi değil..geriye görsel, akademi ve mat fen kalır.kemdine güveniyorsan evde çalışs..dershane masrafinla da kitap alırsın..dershane çok da lazım değil.ama illa gidecem diyosan gorsel akademi bunlara bak..

GİZEMNURSE, 7 yıl önce

Her mesajında farklı bir dersane söyleyip kafamı karıştırıyorsun bende bu yüzden kafanı kırmak istiyorum :)))) mat fen mat söz yargı olmamış mı

Fizyoterapist44
Aday Memur
06 Eylül 2017 20:59

Gizem hanım yazılacak arkadaşlarınız varsa beraber yazılalım benim 1 arkadaş var ne kadar çok olursak okadar indirim alırız .. Teorem akademiye bir grup arkadaşım 3 4 ay önce toplu yazıldılar 1100 e bitirdiler.. Oyüzden yazılacak başka arkadaşlar da varsa beraber yazılalımakademi görsel arasında gidip geliyorum ben .. Yedi iklim de fena değil diyorlarama bir derslere girecem olmazsa ..

GİZEMNURSE
Aday Memur
06 Eylül 2017 23:13

1100 iyi fiyat olmuş ama verilen eğitim sunulan imkanları daha çok önemsiyorum şu an.

Deneme derslerinde iyi olup sonradan kötü de çıkabilir

Biraz şans işi olacak galiba

Doğu batı

Akademi (favori arçelik in üstünde olan)

Yediiklimin kurs bilgisini öğrenemedim ama eadını çok duydum o yüzden şimdi bu3ü var aklımda

Fizyoterapist44, 7 yıl önce

Gizem hanım yazılacak arkadaşlarınız varsa beraber yazılalım benim 1 arkadaş var ne kadar çok olursak okadar indirim alırız .. Teorem akademiye bir grup arkadaşım 3 4 ay önce toplu yazıldılar 1100 e bitirdiler.. Oyüzden yazılacak başka arkadaşlar da varsa beraber yazılalımakademi görsel arasında gidip geliyorum ben .. Yedi iklim de fena değil diyorlarama bir derslere girecem olmazsa ..

GİZEMNURSE
Aday Memur
10 Eylül 2017 22:34

700 bilmem kaç kişi okumuş ama sadece 6kişi mi şuraya yazmışız, ne paylaşımcı bir topluluk ama gaza getirmelere gelince goy goyda üstünüze yok.....

nursedd
Aday Memur
11 Eylül 2017 23:30

Dogru söylüyosun gizem cidden ben görsele yazılmayı düşünüyorum ve teorem hiç iç açıcı gelmedi bana

yediiklime giden arkadaşım memnun kalmamış ama şöyle birşey var memnun olan olmayan elbette var

GİZEMNURSE
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:25

Sen gidip konuştun mu görselle? Ne dediler?

nursedd, 7 yıl önce

Dogru söylüyosun gizem cidden ben görsele yazılmayı düşünüyorum ve teorem hiç iç açıcı gelmedi bana

yediiklime giden arkadaşım memnun kalmamış ama şöyle birşey var memnun olan olmayan elbette var

Tibbilaboratuvar94
Aday Memur
12 Eylül 2017 00:40

Evde internete erişimin varsa coğrafya engin Eraydın, tarih Ramazan yetkin dinle vatantaslikta özgür ozkinik.Dersane boş zaman kaybı.Benim için öyle oldu.Sınav çıkışında dersane hocalarına değil bu hocalara dua ettim.Allah razı olsun .

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi